Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tuširanje zjutraj

tuširanje zjutraj

Pozdravljene!
Mene pa zanima, koliko se vas tušira zjutraj?
Se pogovarjava zadnjič s kolegico in mi tarna, koliko časa zjutraj rabi, da se uštima za v službo. Pa ji rečem, ja, kaj pa vse delaš zjutraj in pol mi našteva in našteva in vmes tudi TUŠIRANJE!!!
Ne vem, zakaj bi se tuširala zjutraj, če se stuširam predno grem spat. Po seksu se tudi takoj umijem intimni predel, tako da res ne vidim smisla v jutranjem tuširanju in to vsak dan?
A se ve tudi tuširate zjutraj in zakaj? Kolegica pravi, da pač ne more od doma, če se ne stušira.

Po mojem gre umazana spat.
Jaz se včasih zjutraj stuširam. Včasih grem namreč na tek in se potem stuširam.
Včasih sem pa zvečer tako zaspana ali pa tako lena, da grem umazana spat in se potem zjutraj stuširam. Včasih sem pač packa.
Aja pa ponoči ne seksam tako, da se ponoči ne spotim :).

Vedno se se stusiram zjutraj.Ponoci se izloca voda.Ni cudno,da potem smrdite po sluzbah in se spricate s prfumi.

Tud jaz se stuširam tako pred spanjem kot zjutri, ne bi mogla it vn, če se prej ne bi stuširala. Ne vem, tako sm navajena. Kaj pa ti vzame jutranje tuširanje? Cca 5 min, pa še zbudi me 😉

Obvezno se stuširam zjutraj, za to potrebujem ravno enih 5 minut. Ne morem direkt iz postelje neumita v sveža oblačila.
Zvečer se pa pozimi večinoma ne tuširam, razen če počnem kaj takega, da se prešvicam. Sicer se ne potim, umažem se pa pri delu v pisarni in pri popoldanskih domačih opravilih tudi ne.

če pridem po 21. uri domov, se ne tuširam, ker nehajo kurit in je mrzla kopalnica, se potem stuširam zjutraj, drugače ne

S kakšnim pujsom pa seksaš, da moraš takoj sprat.
Vonj po moški spermi je vendar nekaj najboljšega od vseh vonjev!

Tisti, ki se tuširajo zjutraj, se tuširajo za druge, da so lepi, čisti in dišeči, pomembno jim je tuje mnenje.
Tisti, ki se tuširajo zvečer, da gredo čisti v posteljo, so čistunci, picajzle.
Eni pa se tuširamo po vseh dnevnih obveznostih, kar je lahko popoldan ali zvečer, ko pridemo domov in vemo, da nas doma ne čaka več ne vem kakšno delo in se stuširamo, da speremo dan s sebe in smo čisti in lepi za doma.

Pri nama gre sperma samo v kondom in nikamor drugam. Tako, da mi ni treba izpirat sperme.
Tuširam se pa večinoma zvečer. Če se mi zvečer ne da pa zjutraj.

A ni fajn it cist svez od doma? 3minute rabm za miljenje in spiranje..oblect se je pa v vsakem primeru treba :).

Kaj če ti jutranje tuširanje, če si se preden si šel spat, stuširal, je pa obvezno pred sexom, ne po njemu, kdor se gre po sexu tuširat hoče sprat sledove tistega s katerim se ej ljubil, sexal in to ni ok., takšni ljudje niso ok.
Po sexu dišat, je pa boljš kot vsi parfumi sveta, za to, ker je to naravni vonj zdravega človeka, tist, ki ni zdrav, se đabe tud trikrat na dan tušira…Tuširanje po večkra na dan je ok., samo takrat, ko se človek prekomerno znoji, kdo ima pa dost kondicije, pa s potenjem nima težav…

Vedno se tuširam zjutraj, brez tuširanja ne morem niti v trgovino. Poleti pa se tuširam tudi zvečer in še kdaj vmes.

Vedno zjutraj, poleti pa še zvečer…ni mi jasno kako ste lahko taki packi, da se čez noč prešvicate na polno, pol pa smrdljivi v svet…
Jutranje tuširanje me fajn zbrihta, pozimi pa še segreje in me dost manj zebe , ko stopim iz bajte na orenk minus……jst vidim v jutranjem tuširanju same prednosti…

Meni pa ni jasno kako greš lahko ves umazan spat?
Jaz čez dan športam, kaj delam in vse mogoče stvari. Si ne predstavljam, da šparam ves ta švic do jutra in se umazana valjam po postelji.
Podnevi bistveno, bistveno bolj švicam kot ponoči. Podnevi sem fizično aktivna, ponoči pa samo ležim. Zato se tuširam zvečer.

a še nimate dovolj žalitev?

Meni pa ni jasno kako greš lahko ves umazan spat?
Jaz čez dan športam, kaj delam in vse mogoče stvari. Si ne predstavljam, da šparam ves ta švic do jutra in se umazana valjam po postelji.
Podnevi bistveno, bistveno bolj švicam kot ponoči. Podnevi sem fizično aktivna, ponoči pa samo ležim. Zato se tuširam zvečer.
[/quote]
Glupa si ko 100 mater…Prvi dan, ko spiš v frišni posteljnini stuširana, je ok, nič ne rečem…ampak taisto noč čez poletje spustiš tolk švica, da greš že naslednji dan v umazano postlo, in tako še naslednjih 7 dni (če preoblačiš postlo na en teden) , se pravi spiš čista v umazani postli…jst tle ne vidim point…

Citirano: V mirovanju pri normalnih temperaturah lahko normalna oseba izgubi do pol litra znoja dnevno. Žleze znojnice so sicer sposobne sproducirati tudi do 12 litrov znoja v enem dnevu.

Raje ne gruntam kolk izgubimo znoja čez poletje, ko niso normalne temperature čez noč…

Mene pa bolj zanima, od kod vam ta miselnost, da ste umazani? Da vam lastno telo vzbuja gnus? Pa ne mislim na skrajnosti a la teden brez umivanja. Ampak to običajno življenje. Zakaj sami sebe dojemate kot umazane? Ste imeli travme v družini? So vas spolno zlorabljali? Tepli? Zaničevali? Ali pa so vas nori starši za vsak prahec, ki se vas je prijel, vlekli v kopalnico in vas milili, da ste postali obsesivno kompulzivni?

Ker ta obsedenost s tuširanjem med Slovenci, zlasti babami, je res že kompulzivna! Zjutraj pod tuš, popoldne pod tuš, zvečer pod tuš, pred seksom pod tuš (ok, to še gre), po seksu tuš, po Pujsi Pepi tuš, po Polnočnem klubu tuš … mislim, res, čist ste nori s tem tuširanjem! In že večkrat sem slišal: človek letel k dohtarju zaradi izpuščajev po telesu ali glivic na nogah, dokler se ni ugotovilo, da se preveč tušira! To ne more biti drugega kot neka psihična motnja!


Glupa si ko 100 mater…Prvi dan, ko spiš v frišni posteljnini stuširana, je ok, nič ne rečem…ampak taisto noč čez poletje spustiš tolk švica, da greš že naslednji dan v umazano postlo, in tako še naslednjih 7 dni (če preoblačiš postlo na en teden) , se pravi spiš čista v umazani postli…jst tle ne vidim point…

Citirano: V mirovanju pri normalnih temperaturah lahko normalna oseba izgubi do pol litra znoja dnevno. Žleze znojnice so sicer sposobne sproducirati tudi do 12 litrov znoja v enem dnevu.

Raje ne gruntam kolk izgubimo znoja čez poletje, ko niso normalne temperature čez noč…
[/quote]

No ja, glede na tvojo žaljenje in zmerjanje, mi je jasno, da ti je vseeno, če greš ves prešvican in umazan v posteljo. Od takega prostaka tudi drugega ne bi pričakovala kot to, da je ves nemaren in da špara star švic do jutra.

Stvar je čisto enostavna. Zvečer smrdim po švicu. POdnevi delam, športam in vse mogoče. In ja priznam, da smrdim. Včasih sem pa vidno umazana (recimo, ker šraufam, delam na vrtu pa take stvari). TOrej se stuširam.
Zjutraj pa nimam občutka, da sem umazana, niti ne smrdim, zato se ne stuširam.

Aja? Ne bi rekla. Da boš slišal še kaj drugačnega: uživam v tuširanju. Vsakič znova. In grem zjutraj pod tuš, zvečer pod tuš, še vmes nekajkrat, če se prepotim. Če sem na morju, še po plavanju.

In težko bi živela z nekom, ki se boji vode oz. pravi, da je psihična motnja, če greš pod tuš. Dobro, da nisi moj.


Očtino obstaja velika nerazgledanost…najbolj površinska plast kožnih celic zadržuje toploto, preprečuje vdor bakterij v telo, varuje telo pred izsušitvijo itd…marsikdo, ki kvalitetno gleda na sebe, se umiva samo z navadno vodo, brez raznih umetnih gelov in mil….če že, potem natur mila…

Če se redno tuširam se zihr nimam za umazano, se ti ne zdi? In ja, polet se pa stuširam tud 3x na dan ali pa še večkrat. A da se boljš počutš ko si stuširan pa še ne veš?

No ja, glede na tvojo žaljenje in zmerjanje, mi je jasno, da ti je vseeno, če greš ves prešvican in umazan v posteljo. Od takega prostaka tudi drugega ne bi pričakovala kot to, da je ves nemaren in da špara star švic do jutra.
[/quote]
Ti pa greš zjutraj nemarna med ljudi in morajo vohat tvoj smrad…fuuuj!!


Ti pa greš zjutraj nemarna med ljudi in morajo vohat tvoj smrad…fuuuj!!
[/quote]

Zjutraj ne smrdim.
Drugače se pa jaz umivam zaradi sebe, ne zaradi drugih.
Tebi očitno ni mar kak si sam zase, ti je pa veliko mar za mnenje drugih ljudi?
Mi je pa zanimivo, da se podnevi nič ne spotiš oz. da se ponoči bolj potiš kot podnevi. A samo poležavaš podnevi, da greš potem komot brez tuša v posteljo?
Nič ne delaš, nič ne športaš?
Ne vem no, jaz delam, športam, zato mi res ni do tega, da bi vsa umazana in prešvicana šla v posteljo. Ampak razumem tiste, ki nič ne delate, da vam je to pač ok.

danes sem se že 12 x tuširala … a je dovolj, da me ne bo nihče žalil? :)))

New Report

Close