Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek POLICIJA Rada bi kopijo zapisnika (Barca?)

POLICIJA Rada bi kopijo zapisnika (Barca?)

Bivši partner, ki ne želi zapustiti stanovanja, ki ga plačujem jaz, me je prijavil, da sem bila do njega nasilna. Na policiji so zavrnili mojo vlogo za kopijo zapisnika. Mislim, da je veliko naložil in ne vem kaj še vse počne za mojim hrbtom. Kakšne pravice imam?

Jaz bi se v taki kolobociji seveda takoj obrnila na kakšnega odvetnika, ne pa pisarila po forumih. Ker nekih amaterske odgovorov na anonimnem forumu pač ne moreš imet za merodajne.
In kolikor vem, je Barca računovodja in ne pravnica …

On mi je pokradel ves denar in ker sem izklopila varovalke, zamenjala geslo od interneta je to smatral, kot nasilje. Od tod torej lažna prijava.
Če bi imela denar za odvetnika, bi ga vzela.

nova
Uredništvo priporoča


Temu se reče motenje posesti, in ni nič lažna prijava, ampak je kar kaznivo dejanje.

Si prijavila krajo denarja? Ima tvoj partner kartoteko? Imaš ti kartoteko? Iz napisanega razumem da je nekaj govoril proti tebi in ti želiš vpogled preden pride na sodišče?

Jaz kartoteke nimam. Za njega pa nisem več prepričana, vprašala ga nikoli nisem.
Če pride na sodišče ali pa ne, mene zanima česa me je obtožil.

Ne vem, če se to smatra kot kraja. Jaz sem varčevala denar v kuverti. On je rekel, da bo denar nekam vložil, jaz se nisem strinjala. Ko sem prišla iz službe, denarja ni bilo.
Njegov izgovor je bil, da je denar itak skupen. Čeprav on ne dela, ne prispeva ničesar, leži doma in igra igrice na računalniku.

PU ne sme izdati vpogleda obdolžencu, izdati pa mora vpogled tvojemu zastopniku, ko pride postopek na sodišče. Tvoj zastopnik bo lahko zaprosil za kopijo.

Nobenih. Čakat na sodišče in vzet dobrega odvetnika.

Skuhaj mu dobro večerjo… dodaš nekaj substanc, ki… in na koncu bo padel skozi okno. To ti je edina rešitev, lahko pa se preprosto odseliš v drugo stanovanje, ker v tem je marsikaj lahko motenje posesti.

New Report

Close