Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na dopust brez otrok

Na dopust brez otrok

Patnerja na dopust brez otroka (leto starega) za tri tedne.

Da ali ne?


NE.

LOL, ne. Prej sta hodila sama na dopust. Zdaj ste trije. Pika.

(moj odgovor ne bi bil tako nepopustljiv, če bi za kakšen vikend paket spraševala)

Ne.

ne

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Itak da ne.

Sem sicer zagovornik krajših dopustov brez otrok, ampak 3 tedne pa je res preveč, sploh pa pri komaj 1 leto starem

Mislim, kaj ti bo potem otrok?
Imas ga za cca 20 let in samo za kakih 15-16 dopustov. A tega ne zmores?

Ne

Če bi si želela hodit okoli brez otrok, potem otrok sploh ne bi imela.

Ne.

Do enega tedna ja, več ne.

… da to sploh kdo vpraša. Sto ljudi, sto čudi.

… pri enoletniku, ponavadi imajo takrat kar veliko ločitveno stisko, ne povečujte je, no.

Ne. Enoletnik je še premajhen. Ko bo star 3 leta, pa že, čeprav je 3 tedne dolga.

Ne. Prvič sva šla na dopust za eno noč brez otroka ko je bil star 4 leta. Naslednjič za tri noči ko je bil star 9 let in sedaj ko je starejši od 9 let prakticirava dopust najprej 3 noči sama na dopust vsako leto enkrat, potem domov in pobereva še otroka in gremo še skupaj na dopust.

Kot so napisali predhodniki, vsak naj naredi kakor mu najbolj ustreza.

Ne in ne! Otroci so od staršev in ne od starih staršev. Stari starši naj pazijo otroke, ko starši delajo ali če imajo kakšen nujen opravek, ne pa za komoditeto in pohajanje staršev.
Ne rečem, morda za kakšen dan, za kakšno obletnico, ne pa za tri tedne!
Le kakšni starši so to? So tako komod?

Haha ste pa hitro ugotivili, da so otroci mrhovinarji. Kdo vam je pa kriv ce se dol dajete in uzivate v zemeljskih uzitkih namesto da delate na duhovnosti in se posvetite Bogu.

Če se sicer veliko družite s kom, na kogar je otrok navezan, se počuti pri njem varen, sprejet in ljubljen in ga lahko pustite pri njem, potem ja.

Nihče se ne odloča za otroka, ker ne bi želel biti z njim. Ni pa se treba zaradi njega odreči dopustu, ki si ga želite preživeti sami s partnerjem. Prvič; otrok morda ne bi od dolge poti in spremembe okolja imel nič (če bi ga vzeli s sabo) in drugič: brez dobrega partnerstva, ki se nadgrajuje in krepi tudi (ali pa predvsem) takrat, ko smo lahko nekaj dlje drug z drugim sproščeni in odklopljeni od vsakodnevnih obveznosti in časovnih stisk, ni dobre družine.

To, kako dobri starši smo, se ne meri v času, ki ga preživimo z otrokom, pač pa v njegovi kvaliteti.


Ma kaj je s tabo? Enoletni otrok prepozna svojo mater po vonju. Ta bo po cele dneve in noci tulil tri tedne tistim ki bodo zanj skrbeli. Sploh pa mora tamal nadzorovat ta stare da se ne bodo oplojevali in mu rojevali konkurrnco. Mogoce pa so tako mahnjeni, da bodo sli delat se enega otroka a se ta jim je odvec. Jebem ti tako mamo, ki ji je penis pomembnejsi od otroka. Pheejj.

Se spomnim davnega leta , ko je moja mama pazila od svoje sestre otroka, teta je v oddaljenem kraju zidala novo hišo in je bil cca 1 leto star bratranc pri nas tri tedne. Ko se je teta vrnila otrok ni hotel k njej in je močno jokal, tako, da je teta rekla ja kaj si mu pa naredila, halo ni mogla verjet, da jo je otrok pozabil. Danes sem že babica in naj povem, da svojih otrok nikoli nisem pustila za daljš čas pri svojih starših, ne glede na to, da so jhih imeli srčno radi in so se otroci tam dobro počutili in bili tam tudi v varstvu. Tudi vnuke ki jih občasno pazim, je maksimum 3 do 4 noči potem pa otrok postane žalosten, tako, da premisli kaj je več vredno tvoj dopust ali srečen otrok!

Jaz sem pustila enoletnika doma, ko je bil eno leto star, za 13 dni. Že to mi je bilo kar veliko. Otrok krize ni imel. Je pa res, da ga je čuvala babica, pri kateri je že prej kdaj bil in ob njem so bili bratje in sestra. Saj ima 5 sorojencev.

Zakaj bi šla sama? Malo je res odvisno od situacije. Nama je po tolikih letih res noro pasalo biti 13 dni brez otrok. Te pa daje taaakoooo domotožje, da je joj. 🙂 Najmlajšega bi vzela s sabo, ampak on res ne mara vožnje. A mi bi bili 10 dni v avtobusu. Zato sva ga pustila doma.

Če res potrebujeta dopust, ga pač pustiš. Sicer je pa tri tedne veliko. To je 21 dni. Jaz sem imela moralnega mačka pri 13-ih dneh…

ubogi otrok…
že po enem letu se ga starši naveličajo in potrebujejo tri tedne dolg dopust brez njega!?

Saj se hecaš,ane?
Če ne,te je lahko sram.Si pozabila ali še sploh odkrila nisi,kaj pomeni biti mama?

Moj odgovor je velik NE!

Niti pod razno.

Ga ni denarja, da pustim tako majhnega samega.

New Report

Close