Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je kdo tu zelo bogat, ki mu ne bi bilo problem dati 10.000 eur?

Je kdo tu zelo bogat, ki mu ne bi bilo problem dati 10.000 eur?

Naj se mi prosim javi. Denar bi investiral v hišo.

[email protected]

LP

krščanskega verskega prepričanja?

hahaha, prej boš dobil od revežev kot od bogatih… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Samo hišo prepišeš na moje ime 🙂

[attachment=0]110billet50000f.gif[/attachment]
na, za ostalo si pa lahko kupiš še 3 hotele…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Velika razlika je dati ali posoditi.
Kaj mi ponujaš,će ti dam,oz.,če ti posodim?
Javno povej,pa bom videla,kako pa kaj.

Martin,
pametno razmišljaš.

Brezveze upaš. Nihče ti ne bo dal toliko denarja :))

🙂

[img]https://media4.giphy.com/media/l0IpXMhfUNYtlFqnu/200w.gif[/img]

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Gospa, z nickom

dati
ali posoditi, prosim vas javite se mi na email. Hvala.

toliko milijard kot jih imajo šeriatarska Savdska arabija, Katar, Združeni arabski emirati, Bahrain, nima nihče, prodaja nafte pač

Gospod bogati donator, prosim ne nasedajte temu avtorju, on v resnici ne potrebuje, gospod župnik pa res potrebuje za avto, ker ima že 4 leta starega. Pustite emajlirano pošto, pa bom posredovala gospodu župniku.

non stop eno in isto nakladaš proti cerkvi

Proti Cerkvi ste vi ateisti kristjanofobi, ki me hočete utišat. Jaz se zavzemam, da bi gospod župnik dobil dar, ki si ga zasluži za trdo delo in skromno življenje.


phahahahahahahaha, koza¨!

majda je jagnje

[img]https://i.pinimg.com/736x/21/01/77/210177e2335f73f064bb9bf1b7f5b0b6–jesus-pictures-church-pictures.jpg[/img]

New Report

Close