Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj so domobranci izdajalci v Argentini?

Zakaj so domobranci izdajalci v Argentini?

:-))))))))))))))))))))))

Komunist Evo bo zvozil ustaše iz Bolivije in postavil precedenčni primer.

Diana Montiel bo zmagala in zvozila domobrance nazaj v Slovenijo.

nova
Uredništvo priporoča

Domobranci, oz.dombranitelji so v hudih jamah, torej doma.
Tisto, kar se je izvozilo, niso oni.
Končno, je tudi Hitler emigriral v Argentino, kjer je še dolgo živel, neobsojen.
Merklce ni delal iz zamrzninih spermijev, kot je bil primer pri putinu in njegovem pravem zaploditelju iz vatikana.

ve se, da so potomci domobrancev v argentini.

ne izdajalcem.

Kaj a je papež Putinov oče? Neverjetno.
Jaz sem pa mislila, da je papež v Argentini nategnil eno Bitch in je ven prišel domnevni ustanovitelj Loginovega mačka.


[/quote]

Kakšni potomci, če je janšev oče Penezić pobil vse zajete, bili to ali ne?
Na Koroškem so kar s ceste pobirali ljudi in jih tlačili zraven, ko so se vračali nazaj na pomor.
To se še danes ve, ker so priče še žive.

Kaj je tisto, kar je v Argentini, pa razišči.
Sploh pa ne ločiš ustašev od domoljubnih Slovencev.
In ne utrujat o Bajuku, ki ni iz domoljubnih ljudi. Isto kot Peterle, Janša itd, udbovec.

ti si mala mravlja proti Vladimiru Putinu. Pejt se zjokat in sprejmi dejstva.

Tudi “vi” bi bežali pod grožnjo smrti, če bi zmagala druga stran. Ljudje so se odločili pragmatično po navodilu Cerkve, posledice pa so morali prevzeti čisto sami.

Bežali so zaradi propagande, navadni ljudje, neoboroženi, vsi v smrt!
Od 15 000 domobranske vojske ni ostal nihče živ.

Cerkev, od koder je sploh ideja za obe ww prišla, kot nacize, komunizem, je opravila svoje.
Ustaši pa so bili njihova vojska. Na Hrvaškem so pa vladni dejansko potomci ustaše.

Pa saj to ves svet ve, edino pri nas se dela, da to ni res. Udba pa še vedno laže o domobrancih, da se resnica ne bi razpasla v javnost.
Čeprav živimo v EU, smo še vedno za železno zaveso, kar se osveščenosti tiče.
In to v današnjem času interneta.

Zakaj so se ustaši razbežali in poskrili, če so se le lahko? Zakaj so domobranci kar ubogali in niso bežali sem in tja, tako kot ustaši, ki jih je bilo potem polno ustreljenih in ranjenih v samostanih, cerkvah in cerkvenih šolah?

Vladimir Ledohovski, črni papež, iz njegove zamrznjene sperme je nastal Putin.
Glej Najdeno pod dvignjenimi kamni, putin.

Veliko izveš iz komentarjev, vpiši Najdeno pod dvignjenimi kamni, moše pijade, idr.


Vsaka divja pogana želi živeti. Tudi metlo, milo, šampon ali knjigo bo zglodala, samo da bo preživela. Isto je s Hrvati. Vse naredi, samo da preživi. In menihom, nunam in župnikom so zaupali, da jih bodo varovali.

Že od boga Apolona je bilo tako, da moški hoče nekoga mlajšega od sebe. Da ga bo povaljal. Najrajši nekoga za kogar že ve, da je ubijal in da sposoben ponovno ubijati. Smo tako se lahko začne igra mačke z miško. Maček čaka, da bo mišek zrasel in ga ubil, ker je to goreča želja povsem sprevrženih sado mazo bolnih možganov.
Že bog Apolon je rekel svoji sestri: “Gledal sem ga, ko je omamljen spal, tako mirno je dihal da sem se spraševa, se bo premaknil, ko bom počasi centimeter za centimetrom…

A zato so avstrijski menihi?

me zanima na kateri strani bi kdo bil in kam bi kdo bežal, če nas danes napade Nemčija

podoben razkol v razvitosti med (D) in Yugo je bil 1941 .. p a še srba smo imeli za kralja – ki je zbežal !!

Vedel sem, da je tako.

Bežali so zaradi propagande, navadni ljudje, neoboroženi, vsi v smrt!
Od 15 000 domobranske vojske ni ostal nihče živ.

Cerkev, od koder je sploh ideja za obe ww prišla, kot nacize, komunizem, je opravila svoje.
Ustaši pa so bili njihova vojska. Na Hrvaškem so pa vladni dejansko potomci ustaše.

Pa saj to ves svet ve, edino pri nas se dela, da to ni res. Udba pa še vedno laže o domobrancih, da se resnica ne bi razpasla v javnost.
Čeprav živimo v EU, smo še vedno za železno zaveso, kar se osveščenosti tiče.
In to v današnjem času interneta.
[/quote]

Bolj malo jih je res. Jaz sem bil z enim v sorodu. Umrl je pred nekaj leti. Je bil en tistih, ki so jih vrnili, bil zaprt z drugimi, a so ga spustili. V Argentini, Avstraliji, Ameriki, Kanadi jih je bilo veliko. In nekaj sem jih srečal osebno. Tisti v tujini so bili do konca vdani Hitlerjevi ideologiji. Nekaj jih je po osamosvojitvi prišlo v Slovenijo na dopust, ker si prej niso upali. In niso mogli verjeti, kako v Sloveniji ljudje dobro živijo. Kar nekaj tistih, ki so pobegnili v Argentino, so se kasneje zaradi ekonomske krize odselili v tretje države.

Nekateri domobranci, ustaši, vojni zločinci in ostali koloboranti z nacisti, fašisti so po vojni bežali s pomočjo Vatikana v Južno Ameriko. Pri tem je potrebno ločiti slovenske izseljence, ki so že prej migrirali v Južno Ameriko in ostale države s trebuhom z kruhom zato se med seboj nikoli niso povezovali, ker so jih imeli za sodelavce okupatorja in izdajalce.
Argentina je bila po liniji Vatikana zagotovljeno zatočišče za naciste, fašiste, ustaše itd. ker je papež in vrh Vatikana bil na strani fašistov. Mussolini je bil naklonjen RKC do te mere, da je ukinil davek za RKC.
Primer: Ante Pavelič, je zbežal v Avstrijo, potem v Vatikan, v Argentino, po neuspešnem atentatu v Španijo k Francotu kjer mu je bilo v fašističnem režimu nudeno zatočišče.
Primer: Adolf Eichmann, prav tako zbežal v Argentino, delal v tovarni Mercedes-Benz. Potni list mu je leta 1948 izdala italijanska delegacija mednarodnega odbora Rdečega križa. Mossad ga je ujel, odpeljal v Izrael, tam so mu sodili in dosodili smrtno kazen z obešanjem.
Tako kot Vatikan je tudi Rdeči križ bil pomemben del tako imenovane podganske naveze, ki je omogočila, da so roki pravice ubežali številni nacistični in fašistični zločinci.

Bežali so pred poblaznelo podljudsko raso !
Žal je taista pri nas še vedno na oblasti !
[img]http://shrani.si/f/3F/G8/4z76lfXw/podljudje.jpg[/img]


Nadaljevanje Goebbels propagande?
Če ti je žal, da je v Sloveniji demokratično izvoljena vlada, se preseli v Argentino.
Mislim, da tam še sprejemajo takšne kot si ti.

Zakaj torej so ustaši še ustreljeni bežali pred partizani in Angleži ter dobesedno rinili v sahralne objekte po Avstriji?
Zakaj so domobranci še tisti, ki bi lahko zbežali (Pričevalci Justin Stanovnik) ostali s svojo skupino in niso (za razliko od ustašev) bežali sem in tja tako kot splašene kure?

New Report

Close