Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ga spoznati

Kje ga spoznati

Je sploh se mozno dobit pri 32 kakega normalnega moskega, da je razgledan in simpaticen? Pa kje ga spoznat? Aja lahko ima tudi otroka saj smo ene ze mamice… samo ne rect internet…. druzbe pa tud nimam so vse ze porocene.Imam svoje stanovanje in pa sluzbo z dobro placo. So sploh sanse? Kaksen predlog kje so normalni?

Povsod, samo izgleda ne znaš iskati, pravilno gledat.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Princeska zlata ne razumete nas.

nova
Uredništvo priporoča

Mogoce v hribih. Zabluzeni gor ne hodijo se jm ne da. No tako pravijo moje sodelavke.

Se strinjam, v hribih. Ampak če so ti hribi brezvezni, potem nima smisla.

Parčkat se je treba, ko si mlad. Kasneje postaja misija nemogoče. Samo vse več mladih je strašno pametnih, ker menijo, da njim čas ne teče…..potem pa imamo to.

A dajte nehat kakšni hribi. Jaz sem tudi v hribe hodila pa zgleda vedno na napačnega, ne vem. Tudi tam ni sreče. Bolje biti samski.

rad pokadim tudi kakšno cigareto…

Išči v interesnih skupinah, ki ustrezajo tudi tebi. Če iščeš na silo, ne boš našla primerne partije.
Enaki hobiji in podobni pogledi na življenje so vezivo za prijateljstvo in možen začetek partnerskega odnosa.

V vojski in policiji jih je koliko češ.

A dajte nehat kakšni hribi. Jaz sem tudi v hribe hodila pa zgleda vedno na napačnega, ne vem. Tudi tam ni sreče. Bolje biti samski.
[/quote]

Taranttella, zaupajte nam, kaj ni v redu…


To vprašanje je bilo že 100× na Mon-u. Tukaj ga verjetno ne iščeš, zato je brezveze, da se kdo tukaj oglaša, ker tukaj še nobena ni nikoli pustila kontakta. Lahko ga najdeš preko neke sodelavke, znanca ali znanke, ki pozna kakšnega ločenega ali samskega, ki bi bil po tvojem okusu. Lahko se pa zgodi, čisto nepričakovano, da ga srečaš, na sprehodu, v trgovini, ali pa se preseli v tvoj blok, novi sosed. Opcij je ogromno, za vas ženske ni bojazni, samskih v tvojih letih je ogromno.

Najboljša roba je oddana najkasneje do 30. leta. Kar ostane, je bolj ali manj škart roba. Velja za oba spola.

Ma kakšna zveza, to je za nedozorele. Bodi samska je najboljše.

Zakaj bi pa ona morala biti samska?

ki jih ti iščeš mamo kakšne pogoje, če se hočeš poročit, na primer, da si devica

Pol sem jaz zate 😉

Pozdravljena,

lahko na plesnih…k baje so tam dokaj normalni moški…lohk pišeš pa tudi meni na [email protected].

Lp mitjaA

Ti bom dal jaz hudiča , le kakšna škart roba , če si sama škart in za en ku…. nas ni treba za take imeti tudi nas druge. Sem samski in z mirnim srcem rečem , da sem dobra partija , samo ne za take kokoši kot si ti in tebi podobnimi ! Oh ženske , ženske , kdo bi vas razumel ??

Če prav razumem, imaš otroka kar z enim, torej imaš prtljago, ki ne bi smela motiti nikogar, ti pa vihaš nos nad vsakim, ki ne dosega tvojih pogojev?
Pa kje se najdete take? Najprej brezglavo otroka s komerkoli, potem pa dvig kriterijev? Obratno bi bilo veliko boljše.

Hahaha, “najboljši so oddani.” To so najbrž tisti, ki visijo po bifejih ali doma na kavču pred televizorjem, babe pa pizdijo, da jim morajo samo streči, jim prat gate, kuhat in pospravljat za njimi. Poročena kvaliteta.

Zakaj se pa pol babe ločujejo od poročenih kvalitet?

Zaradi obetov po boljšem življenju, ki pa se izpolnijo bolj redko.

biti devica in pika.

Najprej definiraj normalnost.
Da ocenimo, če si normalna… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close