Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Občutno mlajši tip

Občutno mlajši tip

Stara sem 40. Okoli mene se vztrajno smuka star 28 let simpatičen tip. Lep in postaven ko bog. Delam se kot da nič ne opazim. Ne pomaga. Samska sem skoraj eno leto. Skratka ravno v hudem pomanjkanju. Ne vem kako dolgo bom še lahko ostala “krepostna”. Je katera imela podobno izkušnjo? Kaj ste naredile?

Kaj bi zdaj rada od nas? Dovoljenje da ga lahko pokavsaš?


Beri zadnji dve vprašanji, če si v dilemi. 🙂

Nevem kaj palamudiš.. vprašanje je kaj hočeš med drugim a samo kavs ali zvezo? Ker pri 28ih si za deca samo milfica za katero bi dal vse da te prtisne – fact. Zdej ce ti je do neobveznega kavsa ti bo to prislo kot ata na mamo 🙂

Premlad. Kaj boš s takim? Lego kocke sestavljala? Zresni se.

Saj to me zanima. V čem je fora, da bi tak mladec pritisnil milfico? Kaj je tako posebnega, če je okoli polno lepih mladih punc.

Jp, predpraznični čas in praznični je nekaj najhujšega za “krepostne” in potem blodnje delajo na polno, magari, da se vsaj v temi na forumu sanja o tem in mlati prazno miljonkrat prežvečeno slamo. 🙂

Stara nima zavor in baje je bolje razgledana, ter pri kešu.
Sanje vsakega tipa, čeprav se starejši delajo, da ni res. Še 70letnica jih mami, brez skrbi.
Ti kar uživaj.

Point je v tem da so smrkle in vrstnice razvajene… dokler ena 40 letna je izkusena ve kaj hoce in v koncni fazi si pri teh letih predstavljamo da smo dosegli nekaj vec ker smo podrli milfo… nekako pricakujemo da ste nepotesene (kot v tvojem primeru) in upamo na divji neobvezen sex.

A seveda, mi je bivša enkrat pripovedovala je bil vlak poln mularije in so se zajebavali in divjali na vse načine in je eden rekel, “Daj se nasloni malo na teto”. Al je bila boga, ni mogla prežvečit da so jo videli kot teto, ona pa malo čez 30. 🙂

Več je sanjarij, kot bi se mladi res zaganjali za starejšimi, tako kot dedci sanjajo o mladih. 🙂

ma kresni se, kaj sploh razmišljaš. Pa če ti bo fajn, se daj še 15x in če ne nikoli več.


Saj bi ona, pa ta obstaja le v njeni domišljiji, tako da je malo zajebano. 🙂

Omogoči mu, da izživi prepovedane sanje z materjo, verjetno mu je mati manjkala v otroštvu, tako da najbolje, da mu eno flaško z mlekom kupiš, da ga boš spolno bolj podžigala. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne prepuščaj se grehu, pomisli na Jezusa. Lahko se tudi pri našem gospodu župniku oglasiš, te bo pomagal spraviti na pravo pot.

Ma jaz sem se dala dol z enim takim. Par let je bilo sicer razlike manj, kot med vama. Zakaj pravzaprav se ne bi mogla kresnit? Samska si, on pa tudi. Kaj točno te nazaj drži?

Meni je bilo ful dobro. Jaz sem mlajšega, on pa starejšo:) oba sva bila kar vesela.

Avtorica pejt rajs v knjiznico in si sposodi kaksne eroticne romane, zraven pa npr. vroco cokolado in dekico in uzivaj v branju na toplem. Stara si dost, da se obnasas zrelo, odlocno in ce bi se rada nazgala, se dej in to je to. Ne kompliciraj, kot kaka najstnica.

fantič ima verjetno ugledano punco, pa bi se rad pri eni stari malo izvežbal v posteljnih dejavnostih.

Fantič ni samski, že nekaj let ima punco. Sta popoln par. Že zaradi tega imam zadržke.

Eni so pri 28 ze ornk fotri, tko da od kje vam fanticki, mladici pa da se igrajo z lego kockam? Avtorica ne delaj si prevec iluzij, kok si huda, sam zato k te en mal bolj pogleda, najt si rajs 18 letnika, ce bi rada mamo spilala.

in zakaj misliš da polovica “popolnega” para išče inštrukcije?
pomagaj mu, če se počutiš dovolj izvežbano…

Na kakšno pot? Na pot pedofilije? :)))

Nič. Mladci me ne zanimajo.

Čudna vprašanja.
Kot da si iz Marsa.

Če ni samski, potem pozabi. Če pa bi bil samski, pa ne vidim nobenih zavor. Kar dva odrasla človeka počneta je njuna stvar in ni kaznivo. Jaz pri tridesetih tudi večkrat vidim kako 40. ali več letno, ki mi je zelo všeč in bi mi bila zanimiva. Samo nikoli pa s takimi ne pridem v kak osebni kontakt.

Enako! Tudi je star 28, ime mu je T. Vztrajen.

New Report

Close