Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški povejte ali bi se branili Mirele Lapanović?

Moški povejte ali bi se branili Mirele Lapanović?

Bejba ima same milionarje, ta novi Neša je en najbogatejših iz Črne gore. Star je 35 let, in fajn zgleda.

Hehe… Še s palico bi se je težko dotaknil.

Nimam še svojega stanovanja ne, niti dobrga avta sem odpadu pri njej kot knof od gat. Je pa lepa, to pa.

nova
Uredništvo priporoča

Po moje za zelo dober denar bi mogoče jo


Zajebavaš… tole misliš:-)))?
http://www.slovenskenovice.si/sites/slovenskenovice.si/files/styles/s_1280_1024/public/2017/05/22/mirela_lapanovic_parovi10.jpg?itok=w1XBSzMA

Tako sta rekla moja dva bratranca, ko sta se vrnila z izleta. Obiskali so tudi rdečo četrt. Baje se ne bi ponudnic dotaknila niti s palico;).

Nje bi se še vsaka ženska dotaknila, kaj šele moški :)))


Zajebavaš… tole misliš:-)))?
http://www.slovenskenovice.si/sites/slovenskenovice.si/files/styles/s_1280_1024/public/2017/05/22/mirela_lapanovic_parovi10.jpg?itok=w1XBSzMA
[/quote]

MAJKOMILA!!!



MAJKOMILA!!!
[/quote]
O moj bog. a to je Marela o kateri se ves čas tukaj nekaj razpravlja?!!. Groooza!

Če bi mele ženske okus bi pustile dedce pri miru:-))

Če bi mele ženske okus bi pustile dedce pri miru:-))
[/quote]

zato sem jaz že zdavnaj prešaltala na isti spol 🙂

Hahaha, pol pa ta Neša Vuković zelo star zgleda. Bolj je okoli 70 let. Res pa je Mirela dobra riba.

Rabiš nova očala?

Rabiš nova očala?
[/quote]

Mogoče so mu pa všeč “humanitarke”. Ona daje, vse kar ima. ;)))

Ta baba ni zdrava v glavi. A se za eno mamo spodobi tako obnašanje.?

Moški, ki se cenijo, nimajo stika s psihiatrično motenimi p..zdami.

Odkar je v javnosti je zamenjala ulala k…..fuj .
Kolk nam pricurlja. Ah,kaj pricurlja ona to sama objavlja. Če bi bila mlajša bi ji še spregledala tole kur banje ampak ženska z 40+ pa bi ja.ze mogla vedet kaj je zaljubljenost,simpatija, ljubezen, predanost….njej je vse ljubezen njenega življenja.Takoj umira,pati.
Neka lepotica glih ni,da bi človek rekel,da je lepa,ker ni. Neko povprečje, ki redno obiskuje salone takšne in drugačne. Šobi pa se ja.
Žalostno za ves ženski rod.

Bi, bi !

Ma kwa je to za ena življenjska oblika. Kakšna lepotica?

Vaš link

Še prašiči premorejo več karizme.
Vaš link

Kaj je tok tem na monu o 40 letnicah? Kera ima take komplekse 🙂

Haha, ta dva prašička sta prav simpatična. Za razliko od omenjene.

Mogoče so mu pa všeč “humanitarke”. Ona daje, vse kar ima. ;)))
[/quote]

Enkrat sem debatiral z nekim modrim psihologom, ki je rekel nekako takole: “Z mejnim um deluje drugače in ko seksaš z njimi so on v centru. Ker to obožujejo, ker jim to vlije samozavest, dajo vse od sebe. Seks z njimi je božanski. …ampak me moreš z njim samo seksat, je treba še živet vsakdanje življenje, takrat pa te uničujejo, umiraš na obroke.”
Glede na njeno življenje in način pojavljanja v javnosti sklepam, da te misli veljajo tudi zanjo.

Mogoče so mu pa všeč “humanitarke”. Ona daje, vse kar ima. ;)))
[/quote]
:-), najboljša izjava, skoraj pod mizo padel od smeha, pa še takoj dobil asociacijo na nekatere monklje. 🙂

Enkrat sem debatiral z nekim modrim psihologom, ki je rekel nekako takole: “Z mejnim um deluje drugače in ko seksaš z njimi so on v centru. Ker to obožujejo, ker jim to vlije samozavest, dajo vse od sebe. Seks z njimi je božanski. …ampak me moreš z njim samo seksat, je treba še živet vsakdanje življenje, takrat pa te uničujejo, umiraš na obroke.”
Glede na njeno življenje in način pojavljanja v javnosti sklepam, da te misli veljajo tudi zanjo.
[/quote]
Ne bo držalo, ker moraš najprej sam in v sebi bit pra-se, da dobiš apetit, da bi sploh lahko s tako seksal.

TO JE ŽENSKA, KI JE PUSTILA DVA MLADOLETNA OTROKA IN NIMA KONTROLE NAD SEBOJ, KO SE GRE ZA SEKSANJE NAOKOLI. In ti razmišljaš o tem kako bi jo nategnil, namesto, da se ti smili. Očitno si na istem bolnem nivoju kot ona.

New Report

Close