Najdi forum

Meso

Zivjo. A bi postrgle zraven francoske solate meso, ki bi ga spekle dan prej? A je lahko mrzel, a ga moram pogret? Kaksen meso bi sploh pasal zraven? Hvala za nasvete!

Ne ni treba da je topel.Jaz tudi tako naredim zraven francoske.Pa en dan v naprej je ok.Tudi ko grem k bratu kdaj na roj.dan pa so velike količine tudi tako pripravijo pa je dobro.Lp Polona

Meni dunajski zrezek najbolj paše.Al pa nasploh panirano meso.

nova
Uredništvo priporoča

Pohan piscanec, pohani zrezki (puranji, svinjski), svinjska pecenka ohlajena in tanko narezana. Vse pase in je za jest tudi hladno.

jst sem meso, ali bi me kdo rad pojedel

Ravno se odvajam od prevelike količine mesa.

Meso je zakon! Vroče ali hladno, rdeče, belo, svinjsko, goveje, perutninsko, ni važno kakšno je! Ti ga samo postreži in uživaj!

Ja, lahko je hladno, če je to “roastbeef” govedina…. Ali pa kakšna svnjska hladna pečenka tudi. ALi pa svonjska ribica, polnjena s suhimi slivami.

Meni osebno pohanje ne gre zraven francoske – preveč težke hrane na kupu ( ocvrto, pa še majoneza). Raje hladna krompirjeva solata, ne pa francoska ( zelenjava z majonezo).

K francoski in k majonezi sede pusto, hladno meso.


Svinjska meso hladno je tudi ok. Francosko pa jaz naredim brez krompirja- je lažja.
Od zelenjave dam: korenček, grah, koruzo, cvetačo in zeleno, kumarice in domačo majonezo.
lp, D

Zame pripravi debele, mastne svinske zrezke, francosko solato pa žri skupaj z reveži.

Meso je dobro, tako mrzlo kot toplo ali vroče. Meso je zakon.
Tista francoska solata je pa eno navadno sranje. Kot bi se eden pokozlal ali usral na krožnik. Fuj!

New Report

Close