Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek do novega leta?

do novega leta?

Ste že vse kupili (darila), že kaj okrasili, boste imeli kaj dopusta? Boste doma, greste kam?

Jaz sem kupila že večino daril. Okrasili še nismo, za praznike bomo doma, dopust bom imela petek in sredo . Po pravici, komaj čakam, da bo ta direndaj mimo. Sicer ne delamo nobene panike, a kljub temu…..

Ne delamo cirkusa okoli praznikov in nakupovanja, družimo se z enako mislečimi. Ne krasimo in ne kuhamo cele dneve. Oddelala bom normalno vse delovne dneve, mož bo celo 1x dežural. Obiskali bomo starše, sprejeli smo 2 vabili za druženje, 1x bo potep po mestu, nas bo več družin, 1x sva povabila k sebi družbo na kartanje. Drugače pa bom spala, hodila na sprehode, v načrtu imam prebrati 2 knjigi.

Ni ravno kot vsak drugi dan. Pri nas se obdarujemo za Novo leto (Dedek Mraz), smreko postavimo par dni prej. Skuhamo silvestrsko večerjo. Na hitro nekaj. Na 1. pride hči z vnukinjo pogledat, kaj je prinesel Dedek Mraz;).Takrat imamo tudi kosilo. Vmesni dnevi so popolnoma normalni. Tudi midva se dobiva v mestu še z dvema paroma -navadno 30.12. Ostalo pa, malo sprehodov, malo počitka….

sam, delal bom pa za šolo

Smrekica je že postavljena, lučke notri tudi. Zunaj še bodo. Daril nimam nič kupljenih. Če bom sploh kaj kupila, bom šele drug teden. Večinoma bova doma, kaj dosti okol itak ne bova hodila. Se mi ne da zunaj zmrzovat za brez veze. Za novo leto pa doma žurka in to je to.

Jaz bom molila, hodila k maši, vmes gledala in poslušala prenose maš in napisala kakšno krščansko modrost na mon, da bodo tudi grešniki prišli v stik z Božjo milostjo in se obrnili na Jezusovo pot.


Kam bom pa jaz šla?! Ne grem z božjo milostjo, ne na Jezusovo pot.
Najbrž v pekel??;))

To bo Bog odločil. Imaš pa še čas, da se zglasiš pri gospodu župniku, da ne bo tvoja duša pogubljena.


Ne morem, ne morem. Na verjamem v boga, nisem krščena in vse ostalo, kar sledi.

Nič hudega, gospod župnik te lahko tudi krsti, pri nas je za odrasle popust.


A kar tako. Zato pa imate toliko “vernikov”. Nepreverjenih.
A veš, pa jaz se ne bi krstila, ker ne verjamem v boga.

New Report

Close