Forum: Življenje, ah to življenje

So trenutki, ko smo srečni, ure, ko smo zadovoljni in dnevi, ki jih moramo preživeti. Vprašajmo, svetujmo in poklepetajmo o stvareh, ki se nam zdijo pomembne.

Mami mi je ekla da je nisem vredna

Odgovori Nova tema
Default avatar Fdmdkfj 17 Dec 2017 12:46

No bilo je tako.
Mami me je povabila da bi šla z njo na sprehod in potem rekla da ji ni bilo ušeč da sem učeraj poslušala pogovore z njenimi frendi in da vrjame da mi je blo dolgčas teh neki ur(pršli so ob 11 dopoldne in šli ob 2h ponoč) dolgčas.In potem je začela kr neki filozofirat, da je bla na nekem predavanju in je rekla da naj bi 13 letni otrok potreboval 20 min dnevno časa s staršema. Potem je rekla da pejva na sprehod in sem rekla da nemorem zato ker bi to trajal več kot 20 min.
Potem se je žačela jokat in govorila da mi je vse že dala jz pa se tko obnašam. In nakoncu je rekla da je nisem vredna.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar LOco 18 Dec 2017 22:55

OK

Default avatar Ikebana 21 Dec 2017 09:06

Taka mami ni vredna, da ima otroke.
Ponavadi je vzrok takega obnašanja v kakšni osebnostni motnji. Poglej si forum o mejni osebnostni motnji (MOM), boš videla, če tudi tvoja ustreza opisom.
Ko boš odraščala, imej čim manj stikov z njo, saj ti tak človek samo škodi, do česar pa nima nobene pravice!
Srečno!

Stran 1 od 1
Na vrh