Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek glede moške zunanjosti

glede moške zunanjosti

višina mimimum 180 cm 🙂 če je že blizu 190 cm, pa je sploh seksi

evo, debata odprta haha 🙂

na jetra mi gre ko razne 165cm hočete imet 190cm dedce. Jaz imam 184cm in nevem če sem v življenju videl 2 ženski, ki sta višji od mene brez petk seveda. To ne šteje. Torej, prvo boste mogle mal kruhca popapcat da boste zrasle, potem boste lahko določale moško višino :D:D

ženske imajo res raje višje moške, se pravi nad 180 cm, nekateri košarkarji imajo žensko za meter in pol nižjo, pa kaj 🙂

na jetra mi gre ko razne 165cm hočete imet 190cm dedce. Jaz imam 184cm in nevem če sem v življenju videl 2 ženski, ki sta višji od mene brez petk seveda. To ne šteje. Torej, prvo boste mogle mal kruhca popapcat da boste zrasle, potem boste lahko določale moško višino :D:D
[/quote]

nova
Uredništvo priporoča


Ženske še za svojo zunanjost ne veste.
Debata zaprta.

Samo fasado gledate, potem pa kup razočaranj. Kako bi bilo, da bi moški odpikal vse, ki so manjše od 170cm. Bi vam to bilo všeč?
Pa ne mislit o moji višini. 183cm.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Ni pomembna višina, ampak konstitucija. Kaj ti pomaga, če je visok, če ga pa lahko veter odpihne.

Haha, malo močnejši sunek 🙂

Zdaj bomo številkam v uvodnem postu vse ženske pritrdile, moški, ki se bodo oglasili, so pa ta majhni in bodo pisali užaljene poste.

Res no…ne se hecat s takimi temami. Niso za moje živce. 😉

Oglasil sm se, pa nism tamajhen 🙂

Dobra poanta.

T

Glede na tvoj obupen videz, nimas prava glasanja 🙂

Itak. Kar se mojih mer tiče… če bi bil cel kuretz, pa bi bil še majhen:-)))

Glede na tvoj obupen videz, nimas prava glasanja 🙂
[/quote]

Kakšnega glasanja? Jaz se za moje živce bojim, ne za videz. 😛

To pa si dobro povedala. Je pa vsaki ženski všeč drugačna konstitucija. Ene imajo rade nabite tipe, z mišicami, druge imajo raje visokega, suhega

debata ni zaprta, ampak je odprta.


Ženske še za svojo zunanjost ne veste.
Debata zaprta.
[/quote]

Glede na tvoj obupen videz, nimas prava glasanja 🙂
[/quote]

Daj če že, daj natančno. Točno ti lahko povem kere si fejkal.

Itak. Kar se mojih mer tiče… če bi bil cel kuretz, pa bi bil še majhen:-)))
[/quote]

Pa mislim, da ti glede svoje višine ravno skozi šivankino uho v ženski srednji izbor padeš. Če se prav spomnim debat o moški višini iz starih cajtov. 😉

Mah kje pa!
Gledamo še žblj lastnosti, kreposti, ampak potem izpademo preveš zakoplicirane..ane?

Torej, nič pod 183,5cm! 😉

Mah kje pa!
Gledamo še žblj lastnosti, kreposti, ampak potem izpademo preveš zakoplicirane..ane?

Torej, nič pod 183,5cm! 😉
[/quote]

Hahaha, no dons je pa zabavno tule, mm so odlocili

[img]http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/11/13/article-0-1960BD8D00000578-872_634x942.jpg[/img]
[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/f4/d0/0c/f4d00ce9fd43ec86123a411be816197d.jpg[/img]

oče pelje hčerkice v vrtec

A tatiča nickov imamo spet na MON?

Za vsak nick, ki ga je kdaj potvoril, ga bo en morakvar obiskal.

ti imaš prav točno določeno 183,5 ? 🙂 to pa je preciznost :-))

Mah kje pa!
Gledamo še žblj lastnosti, kreposti, ampak potem izpademo preveš zakoplicirane..ane?

Torej, nič pod 183,5cm! 😉
[/quote]

To je prednovoletno tekmovanje najbolj bebavih na monu? V Eni termi kraljuje general, v drugi Tara, manjka še kaka feministka, potem pa lahko glasujemo in izberemo zmagovalca.

shaq je car

Ni potrebe, zmagaš ti. Ampak samo v bebavosti!

New Report

Close