Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Težaven porod? Nevaren za zdravje?

Težaven porod? Nevaren za zdravje?

Ne če je zdraven legendarni Zardoz, ki vas prime za roko in umiri vse brbončice in srce kajti on je suprheroj varuh galaksije in bog med bogovi alfa in omega super sex mašina.

[img]http://www.agonybooth.com/wp-content/uploads/2016/05/cap630.jpg[/img]

nehaj že

Zardoz je legenda

nova
Uredništvo priporoča

Alfa moški in reala, to je noro v ženskem kolektivu. Ma, pri nas se zaradi enega takega kot si ti Zardoz kar naprej orgazmira za vsak najmanjši drek povezan z njim. Ja, že samo njegovo ime sproži cel val enih potlačenih, zadržanih želj, misli, sanjarjenj. Na začetku sem se samo smejala. Vsak dokument povezan z njim, da je samo njegovo ime na njemu, je svet. To, da se smeš dotakniti dokumenta za takega moškega, uh, to je poseben privilegij. V vsaki ženski sproži pravi mali orgazem z njenimi izvirnimi vzdihljaji ali kakšnimi piskajočimi zvoki. Ja, res. Smešno in zanimivo je, ko slišiš tudi kako pobegnejo pohotne misli srečno poročene mamice, da če bi mu lahko ona račun dostavila kar osebno na dom…
No, po tednih poslušanja orgazmiranja sodelavk, in dnevih brez tebe enega in edinega Zardoza v virtuali, pa navsezgodaj zjutraj čakajoč na semaforju v ogledalu za ritjo svojega avta misliš, da vidiš ravno tega alfa moškega. Uide ti misel, ooo, če bi bil zdle za mojo ritjo brez avta… Potem pa misel, o sranje, pa se mi ja ne v budnem stanju sanja o tem tipu. Ženska, ne ga srat.
Odpeljem v službo, pozabim. A glej ga zlomka po moji malici ravno on tisti dan pokliče mojega nadrejenega. Ne, ne sploh nisem ujela zvoka njegovega močnega glasu po telefonu. In ko je nadrejeni zaključil klic z besedami drži se, sem spoznala, da sem okužena. »Drži se« te besede so v moji mislih sprožile samo eno samo misel, na en sam del njegovega telesa za katerega bi se on držal…mmm njegovo sanjsko moškost.
E Zardoz, tko je, ko ga nedojebane ženske v reali najebemo.

Bi si želela vsaka!


Nehite ga sračkat. Poglejte malo koliko zelo starih žensk je med nami. Če so takrat, bile v rodni dobi in rojevale, že toliko pomagali pri porodih kot danes, potem ok, vzamem nazaj. Če pa takšne skrbi kot je danes, takrat še ni bilo, potem pa ne tupite o nevarnosti za zdravje. Ženske danes živijo 80 let in več in živijo dlje od moških,…

New Report

Close