Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako se starate vi

Kako se starate vi

Nekateri se lepo starajo in so videti z leti lepši ali precej enaki.Drugi so bili v mladih letih pravi lepotci, z leti postanejo nekako prav grdi.
Tak primer grdega staranja je bil recimo George Michael.Nekateri so še vedno lepi :Barbara Streisand.

https://www.youtube.com/watch?v=6jKGGbwOAm0

Naravno staranje….ok
Plastik fantastik….groza

Kako se postaraš, je odvisno od več dejavnikov. Od genov, od načina življenja, prehrane, od tega katerim razvadam se človek vdan in od rase. Mislim, da se najlepše postara črna rasa.
Celebrities so pa klasa zase. Za moje pojme so se najlepše postarale evropske dive: Garbo, Lolobrigida, Loren, Deneuve, Mirren.

Glede na videz ne bi vedela. Vsekakor pa se staram z veseljem.

No, ne vem pa, do kdaj bo še to veselje trajalo. :-/ :-DD

Naj traja čim dlje.Do konca!

🙂

Naj traja čim dlje.Do konca!
[/quote]

Tole zveni kot pozitiven komentar. 🙂

Hvala.

Vsaj eno bo trajalo do konca, ja. :-DD

Bojda da se ne

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Tud jaz se staram z veseljem…lačni nismo, radi se imamo…bogatije zaradi katere bi se po najini smrti skregali nimamo….

Tako da, ja, nej tako traja dokler bo. Edino si želim, če me ima Matilda za udart, nej me konkretno, tako kot Šugmana…ker tisto na pol nisi ne tič ne miš in si samo v breme družini.

Staranje ni samo vizualno ampak tud fizično in mentalno…


Ti si poln skrivnosti in ti kar verjam, da si našel kakšen način, da upočasniš proces. Lahko poveš kaj več?

Yo. Ista patetika kao cinizem in sarkazem od pisanja. Nepoglobljen. Ce to ni Yo..then..


Ti si poln skrivnosti in ti kar verjam, da si našel kakšen način, da upočasniš proces. Lahko poveš kaj več?
[/quote]

Ni to, da bi jaz sam kaj našel / iskal. Prej tako, da je mene samo našlo.
Drugače pa, strasti so tiste ki nas držijo pokonci, dajejo olja na ogenj življenja. Vsak sam zase ve, kaj mu pomeni, po čem hrepeni.
Spoštovanje in s tem čaščenje narave ki nas obdaja, pa da se izprežeš iz okov sistema, vsaj kakšen trenutek, če že ne dan, teden, mesec, leto.
Pa zvezde po katerih segamo, ne verjeti da so previsoko na nebu. Pravijo da na pragu konca življenja ne obžaluješ tistega kar si storil ampak vse tisto kar nisi, za časa življenja.
Torej živi! Živi kakor da je vsak dan zadnji.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Vprašajte 18-letnike, kako vas vidijo.:)))))

:-DDD

Spodobno.

Yo. Ista patetika kao cinizem in sarkazem od pisanja. Nepoglobljen. Ce to ni Yo..then..
[/quote]

kakšna bedasta primerjava!

Zakaj bi pa 18 letnike spraševal kako zgledam??

Take bedastoče lahko prijali le nedojeban đeneral…lol….

Zakaj bi pa 18 letnike spraševal kako zgledam??

Take bedastoče lahko prijali le nedojeban đeneral…lol….
[/quote]

Zato, da vidiš kje si, starunđija. Zdaj pa nova doza običajnih blodenj, kako ti kita vedno bolj stoji.:)))))

Zakaj bi pa 18 letnike spraševal kako zgledam??

Take bedastoče lahko prijali le nedojeban đeneral…lol….
[/quote]
Ne seri…letos sem bil na pivo cvetje cel vikend in 20 letniki so me ocenili za 10 let mlajšega…jst tud mislim da so mladiči prava komisija za te reči…

Zato, da vidiš kje si, starunđija. Zdaj pa nova doza običajnih blodenj, kako ti kita vedno bolj stoji.:)))))
[/quote]

Jaz za sebe dobro vem kje sem in kako mi stoji….medtem ko si ti sam sebi še vedno ena velika neznanka….kar so, mimogrede, pogruntale tud bejbe….

Poglej svoj lajf in vidiš pr čemu si….a ne đenerale:)) Lahko teb k ti še vedno mama pegla in kuha:))

Obleka se ekspresno pomika proti jugu, umsko pa še vedno pri 25.

Daj stari nehaj lajat no. ne veš, ali ima hči menstruacijo, grize te, ker ima kolega ljubico…mislim da imaš dost dela sam s sabo.


Ne seri…letos sem bil na pivo cvetje cel vikend in 20 letniki so me ocenili za 10 let mlajšega…jst tud mislim da so mladiči prava komisija za te reči…
[/quote]

..nakotanim 20-letnikom se daš ocenjevati???

jaooooo đizus, kaj nosi ta zemlja:))

..nakotanim 20-letnikom se daš ocenjevati???

jaooooo đizus, kaj nosi ta zemlja:))
[/quote]

Komu pa…Oni so prihodnost, tebe pa matilda čaka..

New Report

Close