Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz pa z užitkom ponižujem ljudi

Jaz pa z užitkom ponižujem ljudi

Uživam, ko vidim strah in negotovost v njihovih očeh, ki pridejo k meni na kapijo in jecljajo, da so zmenjeni s to pa to uradno osebo. Uživam, ko ukažem, naj mi prvo pokažejo osebno. Potem jih pustim čakati, včasih rečem, da je uradna oseba na malici ali trenutno na sestanku. Ja, gospod varnostnik, bomo pač počakali. Seveda boste! Na javnih prireditvah si dam duška in najbolj pregledam in pretipam najlepše oblečene gospode, ki se visoko nosijo. Naj se oni enkrat počutijo kot klošarji. Kot jaz celo življenje. To so itak ti isti, ki so meni vse prošnje za boljša delovna mesta zavračali, zato sem, kjer sem. Najboljšđe pa je na kakšnih vip vhodih raznih prireditev, ko so se ljudje pripravljeni pustiti poniževati, čakajo v vrsti, tikam jih kot smrkavce in določam, kdaj kdo lahko gre not in kdo ne. Ja, gnoj sem in delam za minimalca. In zato ljudi obravnavam kot gnoje, sploh tiste, ki jih ocenjujem za višjo kasto. Vsi me prezirajo, ampak kaj me briga, vsaj v določenem trenutku imam jaz moč nad njimi.

Sadist si , niso ti drugi krivi za tvoj življenjski poraz, ker nisi nič iz sebe naredil, kar si nameraval, očitni – biti gospod – ampak tudi varnostnik ni mala malca. Nekateri niso sposobni tega. Sam si odgovoren za to, kakšen odnos imaš do svoje pozicije in dela! Zakaj pa hvaležno ne sprejmeš vsaj tega, kar imaš in zakaj na druge projiciraš svoj prezir do samega sebe??

Vsakič, ko kdo naroči kapuccino prej pljunem v šalčko.

nova
Uredništvo priporoča

In kaj naj zdaj naredimo?

Hm, ja, a veš da sem nekoč naletela na enega takega reveža, ki se je olajšal s tem, da mi nekaj minut ni hotel dvigniti rampe. Ampak dvomim, da si bil, ker ta je bil varnostnik – vratar na nekem dvorišču. Očitno pa vas je več takih, kar pa glede na delo, ki ga morate opravljati, čisto razumem. Dejansko je delo vratarjev najbolj ponižujoče delo, oziroma, v resnici sploh nič ne delaš, samo tam si… kot pozabljen smrkelj.
Upam, da boš zdržal in da te ne bodo izdali živci.

E sirotinjo moja ti imaš moč nad njimi par minut oni nad tabo celo tvoje življenje.

Eee pa ne gre to glih tako…kot pišete:)))
pravila so pravila in če ne letiš.
Ker pa še ne letite, torej….ste še vedno pridni in vestni :))))

Kaj bi ti rekel, ja kaj dosti ne, ker si že sam ugotovil, da si gnoj.

Eee pa ne gre to glih tako…kot pišete:)))
pravila so pravila in če ne letiš.
Ker pa še ne letite, torej….ste še vedno pridni in vestni :))))
[/quote]

Kaj ti veš. Kam bom jaz letel, kaj ti misliš, da je dost trotlov, ki bi to delali? Se malo motiš, veš? naročniki so zadovoljni z mano.

So drugi krivi. Varnostnik sem zato, ker nimam vez, da bi imel kakšđno boljšo službo. Kakšno izobrazbo imam, ni važno. Itak se mi vsi smejijo, ko povem , s kakšno šolo sem varnostnik. Folk zviška gleda name, kaj misliš, da vam bom igral ustrežljivega postreščka, ali kaj?

Kaj ti veš. Kam bom jaz letel, kaj ti misliš, da je dost trotlov, ki bi to delali? Se malo motiš, veš? naročniki so zadovoljni z mano.
[/quote]

…morda trotlov, ki bi to delali res ni dosti….
takih trotlov ki bi z njimi “lahko” tako delali….pa skorajda ni…:)))
zato vem, da ste pridni in vestni 😉

Narod se bo zamenjal. Potem pa da te vidim prijeti dobro bejbo za ritko.

…morda trotlov, ki bi to delali res ni dosti….
takih trotlov ki bi z njimi “lahko” tako delali….pa skorajda ni…:)))
zato vem, da ste pridni in vestni 😉
[/quote]

Kaj ti veš. Pojma nimaš.:)))

Kaj ti veš. Pojma nimaš.:)))
[/quote]

hvala za res prisrčen nasmejan večer :))))

Čisto prav jim delaš, voluharjem napihnjenim kravatarskim. Ta svojat ni prišla na pozicije moči z nekimi sposobnostmi in izrednimi zaslugami, ampak s spletkarjenjem, ovajanjem, oportunizmom, prevarami, prilizovanjem nadrejenim in pokvarjenimi triki vseh vrst. Saj vemo, kako v Sloveniji to gre, kjer najbolj podla golazen zaseda najvišje položaje. Vsaj svojih pet minut nad njimi imaš, če nič drugega. Tile, ki te tukaj kritizirajo, so iz podobnega legla svinjarije.

Oni uživajo. Problem je, ker komaj čakajo, da se jih kdo dotakne. Vseeno grd ali lep. https://www.youtube.com/watch?v=OizJego9emU

glede na ton pisanja mislim da bi avtor teme lahko bil g. Jan Zobec … Jan si to ti??


Minimalec v glavi, minimalec v denarnici!

Naslov je tak, da bi ti z njim razbil nekaj, ampak ko sem prebral napisano se delno strinjam s teboj 😀

Piz*da jaz bi se tudi komu maščeval oz. bi mu/ji dal jeba*t mater…

So drugi krivi. Varnostnik sem zato, ker nimam vez, da bi imel kakšđno boljšo službo. Kakšno izobrazbo imam, ni važno. Itak se mi vsi smejijo, ko povem , s kakšno šolo sem varnostnik. Folk zviška gleda name, kaj misliš, da vam bom igral ustrežljivega postreščka, ali kaj?
[/quote]
Ti boš delal točno tako kot bojo višja kasta rekli. Pa se lahko na glavo postaviš. Hebe se njim če jih en podložnik na minimalcu grdo gleda ali malo potipa. Verjetno potem pokajo vice na tvoj račun-ceš malo(nekaj minut) veselja (kontrole) smo mu pa dali ovcki neumni . To je borba z mlini na veter. Raje energijo usmeri v kaj bolj koristnega.


Ti boš delal točno tako kot bojo višja kasta rekli. Pa se lahko na glavo postaviš. Hebe se njim če jih en podložnik na minimalcu grdo gleda ali malo potipa. Verjetno potem pokajo vice na tvoj račun-ceš malo(nekaj minut) veselja (kontrole) smo mu pa dali ovcki neumni . To je borba z mlini na veter. Raje energijo usmeri v kaj bolj koristnega.
[/quote]

Kaj tebe briga, v kaj jaz usmerjam svojo energijo.

Kaj tebe briga, v kaj jaz usmerjam svojo energijo.
[/quote]
V bistvu me niti ne luzer

Si ti tisti varnostnik, ki je poniževal in grabil vrhovnega sodnika? V tvojem pisanju se zdaj lahko razume ta pritlehna nizkotnost, mentaliteta malih …

Usak tele ma svoj vesele :)))



Nimaš ti pojma. Na sodiščih ni več navadnih varnostnikov iz zasebnih družb, ampak so pravosodni policisti. In tip se ni nič izživljal, ampak je ustavil sodnika za normalno proceduro pregleda, ker je to njegova naloga. Tisti napihnjenec se je pa pametnega delal in hotel lepo mimo kot frajer. Če bi ga spustil brez pregleda in bi to opazil kak drug sodnik, bi ga lahko prijavil, da ne opravlja svoje dolžnosti in bi bilo spet vse narobe. Delo varnostnega osebja je sekret od šihta. Vsaka budala se pred varnostnikom dela pametnega, ne upošteva pravil, če se ga na trdo prime, pa začne cmizdrit in grozit z vsem mogočim.

New Report

Close