Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vaša skrita ali odkrita želja

vaša skrita ali odkrita želja

Ali imate kako življenjsko željo, ki so jo še morate uresničiti?

Jaz imam in sicer že vse življenje si želim obiskat Havaje in kot kaže, se mi obeta, da jo v letu 2018 uresničim. In potem bom lahko rekla, tako zdaj bom lažje umrla, heheeee

Že zdaj imam metuljčke v trebuhu, ko samo pomislim, da se bo uresničila in da bo to najlepša izkušnja v mojem življenju, poleg rojstva mojih otrok.

Canada ali/in ZDA. In sicer: naravne znamenitosti, kak lep akvarij, rent a -car….

Sicer ne vem, ali se nam bo izlet kdajkoli uresničil, ampak želim si pa…..

Trenutno še nič ne šparam za ta namen, vse prej pride na vrsto….

lp,D

Moje želje…
…lahko bi našteval v neskončnost…

nova
Uredništvo priporoča

Zdravje,in da bi bila se mnogo let z druzino in vnuki.To mi je najvecja zelja.

Da bi imela svojo spalnico in mi ne bi bilo treba spati v dnevni.


To itak, ampak mišljeno je kaj posebnega, kaj takega, ki še niste storili, pa si to od nekdaj želite.

Tisto nekaj, ko človek naredi, pa reče, tako zdaj pa lahko tudi umrem, heheeee

Glej, če si to res zelo želiš, verjamem, da bo energija šla v to smer in boš nekoč imela svojo spalnico. Verjemi.
Jaz si potovanje na Havaje želim že celo življenje, pa se je zdelo tako neuresničljivo in nedosegljivo. In glej ga zlomka, kar naenkrat pa se je pojavil denar, ki je bil največja ovira in vse bliže sem svojim sanjam.
Vse dobro ti želim in tako sem vesela, da bi obljela ves svet, ne samo tebe.


To itak, ampak mišljeno je kaj posebnega, kaj takega, ki še niste storili, pa si to od nekdaj želite.

Tisto nekaj, ko človek naredi, pa reče, tako zdaj pa lahko tudi umrem, heheeee
[/quote] Sem veliko dozivela,tako da nimam vec zelja.Zelja bo uresnicena kmalu.Peru,Bolivija.Prepotovala veliko sveta.In imam vse kar sem si zelela,pa ceprav stejem malo cez 50.

Idej sicer neskončno – a nobena ni prerasla tako daleč, da bi jo lahko imenoval “življenska želja”.

Skupinski sex – trije tipi ali vec in jaz

neko ljubezen, pač sem se sprijaznila, da nikogar več ne bom imela tako rada. pač jbg

Pa ponavadi se mi kar izpolnijo. Na dolgi rok.

Route 66, jaz z motorjem, desc, ki ne mara motorjev z rental SUV-om.

Kako zaboga imate nekateri samo eno ali dve veliki želji in to je to? Jst mam miljon majhnih ali srednjih želja in le te uresničujem sproti… o velikih željah že res da fantaziram ampak te želje niso tako močne da bi si podredil lajf takim željam…potem tud ni velikega razočaranja če niso realizirane…itak so pa skoraj vse želje pogojene z denarjem , prioritete pa tud obstajajo…

…srčno rad/a pomagam…

…srčno rad/a pomagam…
[/quote]

🙂

Tle je pač tema o željah, ki jih imamo…. Nihče ne piše o podrejanju lajfa, nasprotno, pišemo o tem, kaj bi, če bi. In ni nujno, da je razlog za neuresničitev teh želja denar 😛

Tle je pač tema o željah, ki jih imamo…. Nihče ne piše o podrejanju lajfa, nasprotno, pišemo o tem, kaj bi, če bi. In ni nujno, da je razlog za neuresničitev teh želja denar 😛
[/quote]
Če obstaja velika želja 1x letno 2-3 tedensko potovanje na drug konec sveta, potem je absolutno treba podredit lajf samo tej želji….vsi vemo kolk dnarja je treba našparat in avtomatsko ostale manjše želje odpadejo….sevda pa si lahko izpolniš veliko željo brez denarja , samo ni mi jasno katera želja bi bla lahko to…

Oja polno zelja… prva je zanositev,

potovanj pa se veckrat obiskati stockholm meni najlepša prestolnica… pa sem bila ze tam veckrat, ampak je nekaj posebnega in se polno kotickov za raziskati,
pa kaksne rajske plaze tudi havaji ja tudi jaz :)) ali pa kaksne druge blizje z manj dolgim letom, ker dolgi leti so mi muka, jer se ni kam za dat na letalu… torej malo krajse in blizje ala mauricius, sejseli
Pa se krizarjenje po norveskih fjordih…


Tle se pa moram oglasit…glede na to da ima večina folka za idealno potovanje jebeno brezvezno in nezanimivo eksotiko, mam jst čist kontra veliko željo…vzet 1 mesec dopusta, najet kredit, najet avtodom in obletat škotsko, irsko, anglijo, nizozemsko, dansko, in seveda skandinavijo -švedska, norveška, finska….zanimajo me destilarne, pivovarne, pubi, tulipani, skandinavska arhitektura, napredna kultura, zgodovina itd…upam da mi bo kdaj to ratalo izvest…

🙂


Tle se pa moram oglasit…glede na to da ima večina folka za idealno potovanje jebeno brezvezno in nezanimivo eksotiko, mam jst čist kontra veliko željo…vzet 1 mesec dopusta, najet kredit, najet avtodom in obletat škotsko, irsko, anglijo, nizozemsko, dansko, in seveda skandinavijo -švedska, norveška, finska….zanimajo me destilarne, pivovarne, pubi, tulipani, skandinavska arhitektura, napredna kultura, zgodovina itd…upam da mi bo kdaj to ratalo izvest…
[/quote]

Naj ti rata… bere se dobro… tudi mene razen enkratne izkusnje nekje pod rajskimi palmami eksotika sicer ne vlece, niti tudi ne velikeeee prestolnice ala ny in podobno… skandinavska pokrajina in tudi arhitektura mi je res nadve lepa, okolje, narava tudi.
Tudi irska in skotska morata biti vau. Tudi meni je blizje v tem smislu evropa, kjer je mnogo za videt.

rdeče zelje

…srčno rad/a pomagam…

Naj ti rata… bere se dobro… tudi mene razen enkratne izkusnje nekje pod rajskimi palmami eksotika sicer ne vlece, niti tudi ne velikeeee prestolnice ala ny in podobno… skandinavska pokrajina in tudi arhitektura mi je res nadve lepa, okolje, narava tudi.
Tudi irska in skotska morata biti vau. Tudi meni je blizje v tem smislu evropa, kjer je mnogo za videt.
[/quote]
Ne vem…ogabno se mi zdi, ko poslušam od kolegov, ko grejo z ruzakom na tajsko, vietnam , šri lanko itd, kjer je totalna svinjarija povsod, kjer jedo pse, podgane in ostalo golazen, kjer je vlaga za popizdit, gužva, itd…fak, pa če mi plačaš ne grem tja…

New Report

Close