Najdi forum

Prosim za mnenje in kaj svetujete .
Hvala.

Spoštovani,

zelo verjetno bi priporočil ponovno artroskopsko operacijo, kar pa je odvisno predvsem od ugotovitev pri kliničnem pregledu rame.

Če so bolečine prisotne v predelu sklepa med klučnico in lopatico, bi priporočil odstranitev akromialnega (zunanjega) dela ključnice, če pa so težave s strani razdražene podakromialne sluzne vrečke in/ali kite mišice supraspinatus, pa zelo verjetno vsaj očiščenje podakromialnega prostora in glede na najdbe pri operaciji morebiti tudi popravilo (zašitje) kite mišice supraspinatus.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Hvala za vas odgovor.
Lp

nova
Uredništvo priporoča

Prosim.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Spostovani
Bila sem na pregledu pri travmatologu ki me je operiral,dobila blokado in nic boljse ,bolecina se rasirila po celi roki prav tezko roko imam .Blokado sem ze dobila za stopalo in prste na rokah in vem da je bolecina bila takoj manjsa ne vem zakaj zdej nic.Posilja me ponovno na fizioterapijo in mr vratne hrbtenice ki sem jo ze opravila 19.05.2016. Degener. spremembe diskov C4-C7 s sirokobaznimi protruzijami ki zmerno zozujejo sprednji likvorski prostor ,ostali diski brez posebnosti.Ne vem ali tam tisci problem ,vem da se tazave kar nabirajo in ni mi jasno kako naj grem delati v proizvodnjo z normativom .
Pri vas ni koncesije drugace bi ze prisla k vam ,zal denar je problem.
Ali naj poiscem se kaksno mnenje kam lahko grem z napotnico razen na ukcl ker je cakalna doba predolga.
Vnaprej hvala za vas odgovor.

Spoštovani,

pregledi so pri nas res le privatni (plačljivi), imamo pa vsako leto možnost opraviti nekaj artroskopskih operacij ramena in kolena tudi na napotnico ZZZS.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close