Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nisem vedela, da smo Slovenci takšni rasisti

Nisem vedela, da smo Slovenci takšni rasisti

A so te teme bolj zajebancija al to resno? Namreč vsak dan berem tu gor o črncih, migrantih, ciganih, albancih.. pa potem imajo nekateri ideologijo o arijcih in podobno.. Pa vidim da imate tudi hude težave z izgledom ostalih, vse vas nekaj moti.. kaj vam je?

Kaj a nam primankuje mal nestrpnosti do ostalih ras? Še v UK, ki je polna tujcev ne vidiš toliko rasizma kot pri nas, ki nima skoraj nič priseljencev razen iz dežel bivše juge..

A da ga ne? Priseljenciv UK niso rasisti?

Sicer pa, vsak k svojim. Tako nas je naredila evolucija.

Hehe pol si bil/a do zdej slep/a. A veš tisto, nič ne vidim, nič ne slišim….

nova
Uredništvo priporoča

Imamo okoli 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} neasimiliranih migrantov v populaciji prebivalcev slovenije, veliko celo z nezasluženo podeljenim državljanstvom….in potem se čudiš…..migranti bi rekli: jao bože.

Ne verjamem nikoli
Da smo vsi vecina tle gorih
Taki govnaci.
To so ene 5 ljudi nastimanih da pisejo v teme.
Vedno je enako
Najprej 3poz
Pa 2neg
Pa 1po
Pa tako naprej. Enostavno ne verjamem da smo tako slabi.
Tud zato ne ker kokr jz tko tud vi ko se ozrete jih ni takih ljudi

Med vsemi rasami, smo belci najmanj rasisti. dil vit it.

Kadar se istem času in istem prostoru prekrivata dve veri in dve kulturi je osnova za nastanek pekla!
Dokaj enostavno. Že pri razmerju 30:70.

Dokler ti noben nič hudega noče si lahko prijazen do celega sveta. Ko pa ti več let jebejo v glavo razni Albanci, potem boš pa takoj spremenila mnenje. Gaz sem ga, in me prav nič ne moti, da me označijo kot rasista. Tako me je naredilo življenje. Proti moji volji.

Od začetka ni bilo nobenih mešanj ras ipd.. V Evropi so živeli belci, v Afriki črnci, v Amerikah indijanci…Kdo je začel se kam preseljevat in se mešat z drugimi rasami vemo, belci. Niso druge rase prišle k nam ampak smo šli mi belci k njim, v Ameriko, Afriko, avstralijo…vsepovsod.

Od začetka ni bilo nobenih mešanj ras ipd.. V Evropi so živeli belci, v Afriki črnci, v Amerikah indijanci…Kdo je začel se kam preseljevat in se mešat z drugimi rasami vemo, belci. Niso druge rase prišle k nam ampak smo šli mi belci k njim, v Ameriko, Afriko, avstralijo…vsepovsod.
[/quote]

Definiraj začetek.

Vaš link

Že doma, v familiji, se ne sprejme ljudi, ki niso sposobni sprejeti pravil te familije. Jih enostavno ignorirajo, delajo po svoje in ne v korist familije, pričakujejo pa, da jih bo familija dosmrtno vzdrževala, ter vso njihovo številno familijo, sprejela brezpogojno in ščitila.
V zemeno pa ob prvi priložnosti nož v hrbet in familijo na cesto, da se bodo na njihovo mesto razčeperili oni sami.

A temu nesprejetju se reče rasizem?
Po moji logiki se reče nujno zlo za preživetjem.
Že mali otrok reče ne, ko se mu godi nekaj proti njemu, odrasli ima pa to za dolžnost!
Zaščititi svoje in življenja svojih bližnjih! Kot družina, kot narod, kot skupnost narodov.
Nikomur ni dolžnost preživljati odraslih lenuhov, barbarov in klavcev, posiljevalcev, tatov.
Smo jih že s komunistično zalego več kot preveč.
Čas je, da se znebimo vseh in jih napodit v svet s trebuhom za kruhom.
Magari v Afriko ali Izrael, naj se šopirijo tam, pa njim govorijo, da so rasisti! Dost jih imam, vseh po spisku!
Že od l.1100 se pasejo na naš račun, sedaj nam bodo dodali še nove! Malo morgen!


Vidiš, telem je pa najprej banan zmanjkalo, potem so pa šli maja 45 še v stečaj…
https://fthmb.tqn.com/LBTtPTMliF_0eeAO7MwKbRGhejM=/3364×2463/filters:no_upscale():fill(FFCC00,1)/hitler-in-crowd-3324060-58d6b54a5f9b584683a4d84e.jpg

Definiraj začetek.
[/quote]
No saj je logično kaj je začetek. Ne vem, mislil sem na začetku civilizacije, morda v antiki, takrat so večinoma vsi živeli na svoji celini, rase se niso mešale, vsaj v tako veliki meri ne kot danes.

Sej to je vedno tako. Tisti predeli, pokrajine, mesta, države, ki imajo najmanj tujcev, se jih najbolj bojijo. Tudi znotraj UK je na podeželju več rasizma kot v mestih, pa tam ni nobenega tujca. Je kar smešno.


No saj je logično kaj je začetek. Ne vem, mislil sem na začetku civilizacije, morda v antiki, takrat so večinoma vsi živeli na svoji celini, rase se niso mešale, vsaj v tako veliki meri ne kot danes.
[/quote]
Ja, samo ni logično, ker so ljudstva rabila različno časa, ko so se preseljevali
https://www.youtube.com/watch?v=W_xTG6VXlIQ
Daaaaleč pred antiko.

Od začetka ni bilo nobenih mešanj ras ipd.. V Evropi so živeli belci, v Afriki črnci, v Amerikah indijanci…Kdo je začel se kam preseljevat in se mešat z drugimi rasami vemo, belci. Niso druge rase prišle k nam ampak smo šli mi belci k njim, v Ameriko, Afriko, avstralijo…vsepovsod.
[/quote]

A na razne Avare, Otomane, Dzingis kane, Arabce, Berbere si pa kar pozabilo?


Ja, samo ni logično, ker so ljudstva rabila različno časa, ko so se preseljevali
https://www.youtube.com/watch?v=W_xTG6VXlIQ
Daaaaleč pred antiko.
[/quote]
Pozabil- a se spomniš, ko so v antiki Perzijci migrirali v Grćijo? Kako je že šlo… neki incidenti..

Sej to je vedno tako. Tisti predeli, pokrajine, mesta, države, ki imajo najmanj tujcev, se jih najbolj bojijo. Tudi znotraj UK je na podeželju več rasizma kot v mestih, pa tam ni nobenega tujca. Je kar smešno.
[/quote]

Ljudje se zavedajo, da lahko zgubijo svojo kulturo, svoj nacin zivljenja. Smesen si ti, ki ne vidis dlje od svojega nosa.

No morda sem šel premalo v zgodovino, morda bi moral napisati v kameni dobi. Takrat pa se rase res niso mešale.

Ljudje se zavedajo, da lahko zgubijo svojo kulturo, svoj nacin zivljenja. Smesen si ti, ki ne vidis dlje od svojega nosa.
[/quote]

Ja, ironično ne neke kmetke vedno najbolj strah, pa k njim niti noben tujec noče, kaj si bi v tisti vukojebini začel? Sej so prestrašeni že, če se nekdo iz sosednjega sela tja preseli.

Tudi nisem vedela, da so določeni Slovenci še zmeraj tako slepi, da pred svojim nosom niso sposobni prepoznate resne grožnje našemu obstoju. Kot narodu, državi in religiji! Ni mi jasno s čem vas futrajo, kure, da vam pamet ne seže dlje kot do konic las?! Od zunaj navznot, seveda! Nič bat, večina po dveh letih opozarjanja na resnosti situacije že počasi obrača ploščo. Boste ve tudi, do tačas pa v pravljično deželo božičku na kolena…

Ljudje se zavedajo, da lahko zgubijo svojo kulturo, svoj nacin zivljenja. Smesen si ti, ki ne vidis dlje od svojega nosa.
[/quote]

potem volijo raznorazne cerarje ali pac enega od komunistov ki bo cerarja nasledil

tehtnih vprasanj si pa noben ne postavi, kamoli da bi kateri od medijev kaj vprasal trenutnega komunista na oblasti

recimo ko je pisal tisto knjigo kako si predstavljajo slovenijo 2050 ni bilo besedice o tem da bo slovenija takrat 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} muslimanska drzava in da bo poleg slovenscine uradni jezik tudi albanscina

ali pa morda misli da bodo muslimani izstopili iz svoje vere in se prilagodili nasim vrednotam

potem volijo raznorazne cerarje ali pac enega od komunistov ki bo cerarja nasledil

tehtnih vprasanj si pa noben ne postavi, kamoli da bi kateri od medijev kaj vprasal trenutnega komunista na oblasti

recimo ko je pisal tisto knjigo kako si predstavljajo slovenijo 2050 ni bilo besedice o tem da bo slovenija takrat 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} muslimanska drzava in da bo poleg slovenscine uradni jezik tudi albanscina

ali pa morda misli da bodo muslimani izstopili iz svoje vere in se prilagodili nasim vrednotam
[/quote]

No, z Albanci ima pa Cerar bolj malo

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]


Ja, samo ni logično, ker so ljudstva rabila različno časa, ko so se preseljevali
https://www.youtube.com/watch?v=W_xTG6VXlIQ
Daaaaleč pred antiko.
[/quote]

Ampak zakaj v soli se vedno ucijo, da smo Slovenci prisli v Slovenijo pred 1500 leti? Prav genetika, o kateri govori ta video, pove cisto drugacno esnico. Na tem ozemlju smo preko 20 000 let. Kaj je zdaj, solniki? Se boste zbudili ali se vedno dremali s kraljem Matjazem?

New Report

Close