Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči noče zasadit korenin

Hči noče zasadit korenin

Moja hčerka je stara 32 let, ko je bila stara 25 sta se s fantov odločila da bosta šla potovat po svetu, rekla sta da bosta to počela dokler se ne bosta naveličala in si lahko privoščila. Mislila sem si “v redu kakšno leto ali 2 bosta uživala potem pa se bosta vrnila našla službo, mogoče v Slovenija ali pa v tujini in živela normalno življenje”,vendar temu n bilo tako. Hčerka je grafična oblikovalka on pa programer in oba delata kot freelancerja, kjer jima je všeč živita od 2-6 mesecev, raziskujeta državo ali regijo, ko se naveličat se preselita na kak drug konec sveta. Ker za delo potrebujeta samo laptop in internet gresta lahko kamorkoli. V Sloveniji imata v najemu garsonjero in sta tu prijavljena, vendar sta tu samo kakšen teden ali 2 na leto. Mislim da bi se morala mal zresnit in se ustalit najti neko varnost, sigurnost in fiksen dohodek, ona dva sta pa še vedno tako navdušena kot na začetku.


Če bi govorila o fikusu, drevesu ali kakšni drugi rastlini, bi razumel. Ker pa tvoja hčerka ni rastlina, ne more zasaditi korenin, ker jih nima. Korenine imajo rastline.

Se boš morala odvaditi zaskrbljenosti, če boš želela ohraniti dobre odnose s hčerko. Sploh zato, ker nimaš vzroka – nič patološkega ni v njenem vedenju. Pri 32 letih pač ni več mamina punčka.

nova
Uredništvo priporoča

Če si plačujeta za pokojnino, potem nimaš kaj skrbeti. Tebe verjetno skrbi, da ne bo vnukov. Jih pač ne bo. Si želiš za svojo hči, da dela za 700 eur 6 dni v tednu od suyra do mraka. Ima dva al tri otroke, ki jim razen hrane ne more nič nuditi.
Bodi vesela zanjo, da je svobodna kljub temu, da za vas malo drugačna.

Se boš morala odvaditi zaskrbljenosti, če boš želela ohraniti dobre odnose s hčerko. Sploh zato, ker nimaš vzroka – nič patološkega ni v njenem vedenju. Pri 32 letih pač ni več mamina punčka.
[/quote]

Boljši odgovor ne bi mogla napisat res. Kapo dol zaet!

Bom pa povedala neki
Jaz sem stara 45
Se vedno sem v tujini
Imela v sep.rd
In se zjokala na zive solze ker nimam svoje druzine.
In to samo zato ker sem potovala.
Ce hcera misli da bo enkrat imela otroke
Naj se zaveda da se zelja ce zamudis okrepi do joka in depre.
Res da vse nismo tkole ampak npr jz sem.a verjamem da nas je velik ko bi rade imele druzino

To je zame sanjsko zivljenje! Veliko sem prepotovala in na svetu je ogromno lepih krajev, a zares jih spoznas in zacutis sele ko tam zivis nekaj casa, ne kot turist. Zal nimam takega poklica, moz tudi ne, tako da nama ostanejo samo dopusti 1x na leto. Ne vem zakaj se ti zdi to neresno? Aja, ker ni vnukov…

Pa to je sanjsko življenje. Jaz bi tudi, če bi imela kaka takega znanja, da bi lahko tako delala kot tvoja hči in njen partner.
Meni se zdita fenomenalna.
Sem 40 in bi res uživala, če bi lahko takole okrog hodila in še služila zraven.
Jaz pa imam dolgočasno, rutinsko službo. Edino veselje mi je prosti čas in dopusti, da si takrat dam duška. Verjetno si ne želiš tega za lastno hči?
Bravo tvoji hčeri in zetu.

Se boš morala odvaditi zaskrbljenosti, če boš želela ohraniti dobre odnose s hčerko. Sploh zato, ker nimaš vzroka – nič patološkega ni v njenem vedenju. Pri 32 letih pač ni več mamina punčka.
[/quote]
Aa da ni, je mnogo huje od tega, njeno vedenje je trendovsko tupoglavsko, to se ne da pozdravit, to lahko pozdravi le gajžla čez rit. Zaskrbljujoče pa ne b bilo nič, če bi življenje trajalo le tistih nekaj let, dokler je možno norenje, ker to ima namreč zelo omejen rok.

Četrtkova provokacija.

Ampak zaenkrat še nihče ni fauš.


Aa da ni, je mnogo huje od tega, njeno vedenje je trendovsko tupoglavsko, to se ne da pozdravit, to lahko pozdravi le gajžla čez rit. Zaskrbljujoče pa ne b bilo nič, če bi življenje trajalo le tistih nekaj let, dokler je možno norenje, ker to ima namreč zelo omejen rok.
[/quote]
Onadva vsaj delata!

Pometi pred svojim pragom najprej.

Tragicno. Je pri vas kaksna zeleznica? Menda ful pomaga pri tem, da ni vec depre.

Jaz prizanam, da sem fovš :). Se mi pol oprosti?
Ne glede ali je provokacija ali ne, priznam, da sem fovš tistim, ki imajo tak lajf. Mislim seveda na ta mlada dva, ne na zafrustirano mamo.


Onadva vsaj delata!

Pometi pred svojim pragom najprej.
[/quote]Ti si tudi pa-ameeetna tupoglavka? Nekaj novega si boste morale izmislit, niste več pomembne, ne izstopate več, ker vas je preveč, že na monu vas je cela brigada. 🙂

Če ju to osrečuje Nevem zakaj bi morala to spremeniti?

Otrok res noče to mi je povedala že ko je bila stara okrog 20 in za enkrat si še ni premislila, to me niti ne moti. Mene bolj skrbi ker nič nimata vedno v najemu in podobno, ko se selita ima vsak od po en potovalni kovček in nahrbtnik in to je vse kar imata, pravita da več kot računalnik nekaj obleke in mobitela ne potrebujeta. Druga star so medosebni odnosi in prijateljstva saj tam res spoznata nove ljudi in prijateljstva , vendar ko se odselita sicer z nekaterimi verjetno ostaneta v kontaktu vendar jih večina verjetno z časom zbledi in v nekaj mesecih ne moreš zgraditi trdih prijateljstev.

a ti misliš, da pa tisti, ko majo staro stanovanje in puf nad glavo, pa imajo kaj?
stanovanje ni vredno toliko, da bi puf pokril….

Tragicno. Je pri vas kaksna zeleznica? Menda ful pomaga pri tem, da ni vec depre.
[/quote]

Prikrito namiguješ na to, da ženska spravi v doživljenjsko depresijo strojevodja in še koga, ki bo priča dogodku? Na to si pomislil/a?!

Verjetno ne spita pod palmo ali pa pod prvo lipo? Torej tam, kjer spita najameta pa, čeprav je to samo parcela v kampu. Torej problem najema je urejen.
Ali kaj bi morala najeti? Mogoče kak kredit ali kaj? Da bi gagala do konca življenja?

Sem sicer mlajša od tebe, ampak nikoli potovala, družine tudi nimam. Tako da ne mislit da je to če ne potuješ že kar garancija, da imaš družino.
Prav tako kot si lahko skozi lokacijsko na istem mestu ter nikoli ne najdeš ustreznega partnerja, si lahko v tujini in ga najdeš. Sploh ni nobenih pravil.

Prikrito namiguješ na to, da ženska spravi v doživljenjsko depresijo strojevodja in še koga, ki bo priča dogodku? Na to si pomislil/a?!
[/quote]

Ne.Oni ne nabijajo zalostnih zgodbic po MON-u. Lahko pa posname, pa da na LiveLeak, da bomo se mi videli, in bomo potem v depri?
Al gre pa kaksen avtomatski vlak poiskat. Mogoce tudi smucat s kaksnega mostu, tolk da so pancarji gor?

Tvoja hčerka je odrasla in samostojna.
In če sta z njenim partnerjem takole srečna in zadovoljna – kaj hočeš še več?

Točno tako!!!

Pametna punca.

Tvoja hčerka je odrasla in samostojna.
In če sta z njenim partnerjem takole srečna in zadovoljna – kaj hočeš še več?
[/quote]Morda se je sposobna vprašat kaj bo jutri, česar sicer baba v osnovi ne zmore, ne? Čez pet let zagotovo ne bo več ne zadovoljna, ne srečna, ampak le še stara abba z zavoženim življenjem v celoti, ker jer bila rit nora, nesposobna dozoret. Porkamadona, pa vas je tu regiment takoh bab vsakodnevno na forumu, pa se nikoli ne pogledate?

New Report

Close