Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nuška drašček

nuška drašček

Je res, da se je ločila?

Kot se govori med popivanjem kave v lokalih, kjer vsi vse vedo, je to res.

Res je! Hik

nova
Uredništvo priporoča

A res, a poročena je bila?

Pismo, ste blentavi! Kaj se vam res zdi njeno osebno življenje tako pomembno, da vas to zanima? Nimate svojega lajfa? Poskrbite raje, da se v tem času, ko za drugimi oprezate, vaš zakon ne spolzi med prsti.
Osebno Nuške ne poznam, njenega življenja sploh ne, zame ima dober in zelo poslušljiv vokal, in tega nobena ločitev, možitev, osamosvojitev ali kaj pač vas že garba, tega ne bo spremenila.

in jaz sem dva tedna nazaj videla njenega Miho kako je šel po pločniku z drugo žensko ……
ma mora bit nekaj na tem če se govori….med ljudmi
.
.
.
.
.
.
.
.
.

…. aja bila je od Nuške mama

to pa ne šteje al pač

ne gre tukaj za to, da naj se vsak le zase briga. mene konkretno ne zanima, ali je ločena, ali ne. glede na to, da je zanana osebnost in da rumeni tisk obstaja, se temu ne da izognit. pogovoru, novicam o tem. tako je.

Ni važno, če je ločena ali ne, važno je, da je NAŠA!!!

Rumeni tisk se futra od takih in sam futra ljudi, ki si izmišljajo oz. iščejo slabosti drugih – da se ne bi rabili ukvarjati s svojimi. Tako je pri tebi, praviš.

Očitno poleg tega, da poje, se rada pojavlja tudi v medijih in tam moraš tako ali tako povedati nekaj o svojem zasebnem življenju.
In ona je hvalila svojega moža do onemoglosti, kako je dober, kako razumevajoč, kako se dobro razumeta.

K tem njenim izjavam o zasebnem življenju pač ne spada tema o ločitvi.

Ki je opevala svoj zakon do onemoglosti in se skoraj samooklicala še za zakonsko svetovalko, dokler ni šel zakon toliko v franže, da ni mogla več skriti in se je potuhnila v luknjo. Nikoli pa ni zmogla priznati, kako je vedno o vsem pametovala.
Nuške sicer ne vidim, da bi to počela, je pa vedno lepo govorila o svojem možu, kar je ok.

Joj, no. Einsidlerce z Nuško res ne moreš primerjat;). Nuška je odlična pevka, tudi njene izjave so precej na nivoju.

Joj, no. Einsidlerce z Nuško res ne moreš primerjat;). Nuška je odlična pevka, tudi njene izjave so precej na nivoju.
[/quote]

Lahko.Nuška je dobra na svojem področju, Saša Eins. pa na svojem.

Ta je pa dobra. Nuska in Miha sta se vedno porocena in tako bo glede na super odnos se dolgo nic skrbet.

Joj, no. Einsidlerce z Nuško res ne moreš primerjat;). Nuška je odlična pevka, tudi njene izjave so precej na nivoju.
[/quote]

Lahko primerjaš, skupno jima je to, da sta obe javni (javnosti poznani) osebi. Ni pa njuno spolno življenje v javnem interesu – razen hijenam.

Od kod vam pa taka informacija? Konec novembra sem bil na koncertu, kjer jo je poslusal tudi njen moz in jo pocakal po koncu koncerta…

Lahko.Nuška je dobra na svojem področju, Saša Eins. pa na svojem.
[/quote]
Katero je Sašino področje?;)

New Report

Close