Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske z visokimi petami in minicami …

Ženske z visokimi petami in minicami …

Zakaj nekatere ženske čez dan paradirajo po mestu v minicah in visokih petah (komaj hodijo), oblečene in namazane kot za na večerno zabavo…
Že na daleč zelo vpadljive in pomilovanja vredne, ko se pozibavajo na previsokih in neobvladljivih petkah …
Kaj želijo s takim oblačanjem doseči?

curvetine … iščejo oplojevalca

Jah kaj? Kaj mislis.? Hranijo si ego. To jim je ko milijon evrov ko se drugi ozirajo za njimi iz takih ali drugačnih razlogov. Ko dva milijona evrov jim je pa stavek Vauuu kaj je huda :))

nova
Uredništvo priporoča

Ampak, kako jim ni nerodno? Noben resen in kvaliteten moški se ne ozira za takimi, ali pač? Pa ne razumem, kako da jih ne zebe in jih ne bolijo noge v teh neudobnih salonarčkih?
Ali pa nekatere enostavno res mislijo, da to spada pod žensko urejenost, čeprav ne iščejo “oplojevalca”.

Kaj je to resen in kvaliteten moški? A to je recimo Kevin Spacey, ki je dolga leta deloval zelo kvaliteten, je pa pedofil?

primernega..glede na vrednote,pomembnosti,odnos do zivljenaj,sebe itd. Tako se prepoznajo :).


Ma men polepšajo dan. Kadar vidim kako tako seksi upedenano, jaz glasno da ženska sliši rečem o poglej kaka muca maca, huda je, kake seksi nogice.. Joj veš kako ji je nerodno, kr zardeva. Moj če je zraven me pa grdo gleda češ a spet preveč govoriš. Bod že tih. Če sem sama si jo pa ogledam (bi bilo malo čudno če bi se sama s sabo pogovarjala) Pa spet farbaj. Se mi je pa že tud zgodil sicer redko ampak se mi je, da me je kaka taka tud preveč lepo nazaj gledala. Sam pol pa nisem bila več tako pogumna. Crta..
Jaz dam vedno kompliment saj to si želijo slišat. 🙂

nič ni narobe z minicami in visokimi petami. Je pa razlika ali izgleda lajdrasto ali classy……

Ne vem, od kdaj so visoke pete sinonim za cipo. Verjetno se je že toliko žensk sprijaznilo s športno obutvijo, da je čudna vsaka, ki nima obutih ravno superg ali kakšnih drugih šlap. Ne vem, kako lahko sodite človeka po tem, kako je oblečen ali obut. Sama ne vidim nobene težave v tem, če je ženska urejena tudi za “čez dan”. Seveda obstajajo tudi ekstremi, ampak kaj bi porekli pa na tiste, ki paradirajo naokoli v pajkicah, s 30 kg viška, pa na tiste, ki so vsepovsod v trenirkah, mnoge tudi s konstantno mastnimi lasmi in na splošno neurejene? Tudi njih okarakterizirate na podlagi videnega? Mislim, da obstaja pregovor, ki pravi, da ne sodi človeka, dokler nisi v njegovih čevljih naredil tisoč korakov. Pa ni bistvo v čevljih;)

Dobiti več novih strank – ali pa vsaj eno dobro stranko.


Skušajo se zlit z množico.

kaj jim pa fali, prav lepo jih je videti, res pa, da ne paše glih vsem ta stil ampak, vsaj videti je, da hočejo bit ženske v pravem pomenu besede.

Sicer ne paradiram in nisem namalana kot čarovnica, ker ločim med večernim in dnevnim make-upom, ampak tako sem oblečena, ker mi je tak stil oblačenja všeč in mi zaradi postave in lepih nog tudi pristaja. V kombinaciji s toplimi najlonkami je ta stil udobnejši in manj škodljiv od trdih kavbojk z nizkim pasom, ki odkrivajo pol riti.
Oblečem se tako, kot mi ustreza.

Mah tega sploh ni veliko, ne vem zakaj te to tako moti. Mene bolj moti, če vidim kakšno starejšo gospo, ki se oblači kot najstnica.

in kako to zgleda “starejša najstnica”,že večkrat tu prebrala in vendar ne srečam takih? 🙂

Se strinjam z gornjim zapisom, da nekaterim nikoli ni prav.
Meni je pa lepo, da je ženska ženstvena in ne razumem žensk, ki se oblačijo kot moški. Kot da bi želele izgledat čim bolj neprivlačne.
V krilih do kolen in v visokih petah se dobro počutim, znam hodit v visokih petah (seveda ne v poledici), z morebitnimi oplojevalci pa ne iščem.

in kako to zgleda “starejša najstnica”,že večkrat tu prebrala in vendar ne srečam takih? 🙂
[/quote]

To je, če kakšna petdesetletnica ali še več obleče npr. raztrgane kavbojke, ali nosi vroče hlačke, ki komaj rit pokrijejo. Ali, če ima šestdesetletnica globok dekolte, s tem, da nima lepe kože in oprsja, ampak je vsa zgubana. Je kar nekaj takih primerov. Jaz sem jih že videla, zate ne vem.

To je, če kakšna petdesetletnica ali še več obleče npr. raztrgane kavbojke, ali nosi vroče hlačke, ki komaj rit pokrijejo. Ali, če ima šestdesetletnica globok dekolte, s tem, da nima lepe kože in oprsja, ampak je vsa zgubana. Je kar nekaj takih primerov. Jaz sem jih že videla, zate ne vem.
[/quote]
Pa zabrita glava na eni strani, uhan v nosu, prozorne mrežaste pajkice, čez pa mini.. Pa ene 10 cm petke. Zadnič vidla eno tako. Sam ji nisem komplimenta dala 🙂
Sem si mislila e lude babe

Ja kdaj pa naj se te luštne mlade punce pokažejo, če ne sedaj, ko imajo kaj za pokazat?
Ko se začenjajo kolena in bedrca debeliti, je konec.


Pa zabrita glava na eni strani, uhan v nosu, prozorne mrežaste pajkice, čez pa mini.. Pa ene 10 cm petke. Zadnič vidla eno tako. Sam ji nisem komplimenta dala 🙂
Sem si mislila e lude babe
[/quote]

Bi se morala zadreti: Hot mama! Not! :)))


Pa zabrita glava na eni strani, uhan v nosu, prozorne mrežaste pajkice, čez pa mini.. Pa ene 10 cm petke. Zadnič vidla eno tako. Sam ji nisem komplimenta dala 🙂
Sem si mislila e lude babe
[/quote]

Kot stajerke… se zivo rdec pramen v laseh, modre veke in oranzen puder pa kak leopardski detajl in obvezno globok dekolte z vampkom ter noge kot zobotrebci.

No, js se pa z vami čisto nič ne strinjam. Sej ne rečem, da se kdaj pa kdaj lepo oblečem in uredim, ampak imam v življenju opravka z pomembnejšimi stvarmi, kot pa je izgled kot tak. Sovražim, če kakšen moški zažvižga za mano, čeprav imam oblečene samo kavbojke. Ne vidim razloga zakaj bi se morale ženske urejati za moške (npr. depilirati), ko pa je od moških pričakovano toliko manj. In potem mi bo še en pametnjakovič govoril kako bom js SVOJE LASTNO telo oblačila, ‘ker to se od žensk pričakuje’. Ja pa kaj še… Sicer pa vsaka ima svoje načine dokazovanja, gotovo pa na pol slečena gospodična v petkah, nad tem vremenom ni ravno navdušena 😉

pa minič je zakon 🙂

Krilo nad koleni itak ni lepo – to je že Coco Chanel rekla, ko so komaj “izumli” krila nad koleni. Lahko je seksi, ni pa lepo.

Seveda je lepo. Da ni, govorijo ženske z grdimi nogami in bajse.

New Report

Close