Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

Kaj menijo ženske o moških in kaj moški o ženskah? Kje tičijo razlike in kje podobnosti med spoloma? Ali smo res ženske z Venere in moški z Marsa?

naravna kozmetika in splet

Default avatar

dama35

Pozdravljeni,

pozna kdo kozmetiko, ki prodajajo na www.milou.si ?
Default avatar

On _

Ne poznam :P
Default avatar

Janja29

Za praznike sem kupila par kozmetičnih izdelkov in mila. Zelo dobro dišijo in ne mastijo kožo. Sprovala sem tudi konopljine izdelke in sem kar zadovoljna z njimi. Priporočam.
Default avatar

tine82

Sem kupil za moske in sicer after shave. Odlicna zadeva. Disece in kozo naredi mehko. Priporocam vsem, ki so jim vsec konopljine kozmetike.www.milou.si
Default avatar

Janja885

Po dolgem premisleku sem se odločila kupit konopljino kozmetiko na www.milou.si. Prepričalo me je osebno, ker iščem bioizdelke s certifikatom in tam jih imajo. Sem ostala zelo zadovoljna z kremo za obraz, ne masti in mi pušča kožo mehko in svilnato.
Default avatar

andreja31

Tudi jaz sem kupila konopljino kozmetiko in moram reč, da je super.
Default avatar

Franja27

Hvala za informacijo. Rada imam ekolosko kozmetiko, ker se cenim in svojemu telesu privoscim le najboljse. Ne zgleda mi prevec draga.
Default avatar

Kaja887

Tudi meni se ne zdi draga. Pa sem vzela kremo za roke je odlična, ne maže in odlično diši.
Franja27 je napisal/a:
Hvala za informacijo. Rada imam ekolosko kozmetiko, ker se cenim in svojemu telesu privoscim le najboljse. Ne zgleda mi prevec draga.
Priporočam vsem.
Default avatar

Katty455

Priporočam! Zelo sem vesela z njihovo konopljino kozmetiko. Tako naprej.
Default avatar

Vesna999

Zaradi problematične kože uporabim naravno kozmetiko, ki je lahko dražja ampak deluje drugače na koži in jo mi ne suši. Kupila sem na https://www.milou.si/naravna-kozmetika/ ... er/page/2/ kremo za obraz. Mi je bila kar všeč, ker ne masti kožo in dišeča. Sem imela kar dober občutek in sem ostala zadovoljna. Bom še kupila pri njih.