Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se monklje tako bojijo natakaric?

Zakaj se monklje tako bojijo natakaric?

V temi, kjer nekdo sprašuje, kako pristopiti do natakarice (jasno mlade, lepe) se je pojavil trop histeričnih žensk, ki se silno počuti ogroženega s strani omenjenih mladink.

Jasno je, da njihovi dedci radi pogledajo za spogledljivo, mlado 20-letnico, nasmejano in dobre volje, pravo nasprotje od njihovih 40-50 letnih zoprnjač, ki jih morajo gledati doma in so jih kar krepko naveličani. Seveda te babe norijo, ker se zavedajo, da je velika verjetnost, da njihov tip pride domov iz lokala s polnim želodcem dragega viskija in s praznimi modi.

Kelnarice načeloma nimajo posebnih zavor, rade seksajo in tudi prej skočijo med rjuhe od splošne populacije. 😀 Po mojih izkušnjah.

Aja pa še to….študentke dejansko seksajo bolje kot generacija, ki je še mislila, da je seks nekaj slabega. 😀

Požrite se, stare babe, prihajajo mlade NATAKARICEEE

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Kot študentka delala v strežbi. Pridem enkrat v službo in vidim, da stalni gostje (Italijani) sedijo za mizo polno šampanjcev (polnih). Stopim do njih in vprašam, če je kaj narobe. Nakar mi eden v polomljeni angleščini odgovori, da preprosto uživajo, ko opazujejo kako se kolega “muči” pri odpiranju steklenice in da je to vsa zabava, ki jo danes potrebujejo. Jaz še danes vikam vse, ki me strežejo in pri računu sem vedno radodarna.

Ker lepa 20letnica pa res komi čaka, da sprazni moda prepotentnemu, po žganju in tudi sicer smrdečemu 50letniku :-)) Eni imate res bujna domišlija :-))

nova
Uredništvo priporoča

Pikulet, pazljivo z drezanjem zmaja:).

Sedaj se bo vsul plaz dam, ki bodo seveda goreče zatrjevale, da so boljše od kakršnegakoli dobitka na Jackpotu in da jim po nobenem kriteriju natakarice ne sežejo niti do gležnjev. :))

Saj ne le da se jih bojijo, požrejo se od zavisti, ker so natakarice luštne, prijazne in vedno v krogu zanimanja, one same pa tako lepe in pa-ametne, pa jih še pes ne povoha. 🙂

Tudi brhka 20-letna natakarica se bo postarala, ampak to seveda MONkljev ne zanima, ker bodo vedno na zalogi nove in nove. Samo pazit je treba, da se bodo spomnili, kaj so za te nekoc dvajsetletnice, v prihodnosti pa neobhodno stare zoprnele, govorili.

Prej kot pa 50 letna zapuščena zafrustrirana žena :)))

Je pa le razlika med 50 letnim arhivskim vinom ali pa 50 letno tečnobo, ki ji natakarica prevzame moža

Jaz se ne. Kaj bi se jih bala? . Mene vedno lepo postrežejo in so prijazne.

Kaj, a ti boš pa večno mlad dedec? Odpri malo oči, no. Preden se ti moda povesijo do kolen, pa si le privošči kakšno mlado:))

Prej kot pa 50 letna zapuščena zafrustrirana žena :)))
[/quote]

Kot rečeno, bujna domišlija :-))


Kka tolažba. 🙂 Zato ti raje vidiš, da ti nekdo podari odcvetel nagelj ali vrtnico, ne?:-)

Kaj, a ti boš pa večno mlad dedec? Odpri malo oči, no. Preden se ti moda povesijo do kolen, pa si le privošči kakšno mlado:))
[/quote]

Sej tud kak stari dedec z modi do kolen f*** mlade če le ima denar…so mladenke, ki padajo na keš, jasno ne vse…

S starimi babami so praviloma tisti njihovi vrstniki, ki ne morejo mladih dobit, to je vsa umetnost.


No vidiš, ti si prav baba, jaz se tudi raje menim s kelnerco, ki je luštna mlada razgledana, kot pa s kokošmi , ki tam sedijo in kokodakajo, razumljivo pa da si ne bom delal utvar, da je ta kelnerca zame, ona je na vrsti za del življenja, ki sem ga sam že dal skozi in k temu sodijo tudi njej starostno primerljivi in primerni ljudje..

Tvoje pisanje je žaljivo. Pa ne za nas stare mone kot nas imenuješ, ampak do kelnarc. Praviš da vse rade dajo. Pa kje ti živiš. 90procentov je izobraženih punc, ki jim je to služba kot služba oz poklic. Vse kelnerce, ki jih jaz poznam so fejst punce, ki jih sluzaste stranke ne ganejo. Imajo partnerja ter družino. Ne rečem, da ni med njimi katera, ki rada da, vendar tako najdeš tudi v drugih poklicih.
Je pa tako, da tako mladost kot lepota minejo. Če so danes lepe bodo čez 10 let iste kot mone. Vsekakor pa 20 letnice ne pogledujejo za 40 letnikom, ki so vsak dan v bifeju na piru.

Jaz pa vem, da tako fantazirajo samo tisti dedci, ki prihajajo iz čudnih družin s kurbirskimi fotri in materami radodajkami. Čudni odnosi v primarni družini, zblojeni otroci, ki niso pospravili pri sebi – in potem zrastejo taki primitivneži. Tako pač je, sprijaznite se. Iz urejenih odnosov zrastejo boljši ljudje od fukfehtarjev.

Si me pa orengi nasmejal…
Kelnarce me ne motijo, posebaj če zgledajo dobro kot sem jaz včasih zgledala..zdaj me je pa malo zob časa dohitel, mi pa polepša dan če mi kavo prinese mlad fant… uhhh kar sline spustim ( skor no)

Če je pa kelnarc/kelnar prijazna/en ji/mu dam z veseljem napitnino oz. Deca žoknem med rebra, da ji pusti kaj napitnine ( če je kelnar noče).

Nekaj let nazaj je bila v centru 3 mesece ( preko poletja) ena mlada luštna punca, ki je kelnarila samo zato, da je ta čas zbirala vizitke in tel. številke. V 3 mesecih je tudi “spoznala” stranko: ali je normalen, ali pa – krete.n. in septembra je potem odprla “s.p”: erotična masaža+seks. Že v štartu z vsaj 40-imi strankami… Bravo za idejo!

Se popolnoma strinjam. Mnogim mladim dekletom je to delo le začasno, dokler ne dobijo kaj boljšega in v rangu za kar so se šolale. Prav tako je prenašanje tečnih pijančkov začasno, dokler ne najdejo takšnega, ki ga bodo z veseljem prenašale.

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Nekaj let nazaj je bila v centru 3 mesece ( preko poletja) ena mlada luštna punca, ki je kelnarila samo zato, da je ta čas zbirala vizitke in tel. številke. V 3 mesecih je tudi “spoznala” stranko: ali je normalen, ali pa – krete.n. in septembra je potem odprla “s.p”: erotična masaža+seks. Že v štartu z vsaj 40-imi strankami… Bravo za idejo!

saj ste kot živali..še malo pa vas bo dovolj, da se začne snemati Jerry Springer tudi pri nas.

🙂 Takih luzerjev imajo kelnarce na tone in nobenega posebnega vtisa ne naredijo nanje.
Jih gledam v sosednjem lokalu, ena sama revšna.

🙂 Takih luzerjev imajo kelnarce na tone in nobenega posebnega vtisa ne naredijo nanje.
Jih gledam v sosednjem lokalu, ena sama revšna.
[/quote]
Ampak vseeno, vas žre tudi to, da se z vami kokoškami nobeden noče pogovarjat in vas niti pogledat, se raje pogovarja s kelnerco, ki je mlada, lepa , prijetna, tako da ne gre pri vseh dedcih za sanjarije, pa vas vseeno razjeda žive v notranjost. Kaj mislite kdo je kriv za to, ve same zagotovo niste, ne? 🙂


Ampak vseeno, vas žre tudi to, da se z vami kokoškami nobeden noče pogovarjat in vas niti pogledat, se raje pogovarja s kelnerco, ki je mlada, lepa , prijetna, tako da ne gre pri vseh dedcih za sanjarije, pa vas vseeno razjeda žive v notranjost. Kaj mislite kdo je kriv za to, ve same zagotovo niste, ne? 🙂
[/quote]

Polarec, tebe bi pa rada spoznala v živo, da vidim, kakšna lepota od tebe seva, ti kreatura zatežena :))) Tako pritegnjenega moškega lai ženske še v življenju nisem srečala!

Ampak vseeno, vas žre tudi to, da se z vami kokoškami nobeden noče pogovarjat in vas niti pogledat, se raje pogovarja s kelnerco, ki je mlada, lepa , prijetna, tako da ne gre pri vseh dedcih za sanjarije, pa vas vseeno razjeda žive v notranjost. Kaj mislite kdo je kriv za to, ve same zagotovo niste, ne? 🙂
[/quote]

Sem moški. In ne, tudi s tabo se v živo ne bi pogovarjal. 😉

New Report

Close