Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj podariti? uporabnega,unikatnega,zdravega…..ideje?

kaj podariti? uporabnega,unikatnega,zdravega…..ideje?

Lepo prosim za nasvet,kaj kupiti sorodnikom.? Nimam več idej. Vsako leto se ubadam s tem. Ne bi rada kupovala neumnosti ali praholovcev. Rada podarim kaj unikatnega, uporabnega,kaj za zdravje,…letos pa mi bo zmanjkalo časa in po pravici povedano,tudi energije in volje,ker imam v službi letos zelo pestro na vseh področjih,kar me popolnoma izrpa in uniči,tako da nimam potem nobene volje in energije še za šoping in razmišljanje o darilih. Lepo prosim za ideje,kje se to kupi,najraje bi dobila vse čimbližje,ne da se vozim iz enega konca Lj na drugega.
Hvala vsem ki boste to prebrali in mi svetovali.

Za 5, 50, 500€?

Za dojenčka ali za 80letnika?

Za športnika ali kavčarja?

Recimo nekdo bo noro vesel karte za opero, jaz pa ne bi vedela kam z njo. En bo zelo vesel čokolade, drug bo pa slabe volje, ker je ravno na dieti.
Kavčar bo vesel kokic pa čipsa, en rekreativec pa ne bo vedel kaj s tem.

Pobrskaj malo po zdravih spletnih trgovinicah, Malinca in podobno, morda kaj najdes. Ali klasika: kaksna boljsa, organska kava ali “razsuti” caj in kandiran sladkor poleg, presne cokoladice (npr. Panna). Vse to lahko dobis v sirsem centru Ljubljane. Ali pa nakit/dodatki na bozicnem sejmu.

Odvisno od okusa. Vse kar si naštela, bi jaz dala komu naprej. Mogoče bi probala presno čokoladico. Vse ostalo pa ne hvala. Če dobim kavo, jo dam naprej. Z nakitom dodatki pa sploh ne vem kaj bi. Največkrat se vlači kje po kakem predalu, ker mislim, da bomo komu dala naprej, potem gre pa v smeti.
Tako, da pri darilih je fajn vedet kaj je všeč obdarovancu.

kriptovalute ☺

Odvisno od okusa. Vse kar si naštela, bi jaz dala komu naprej. Mogoče bi probala presno čokoladico. Vse ostalo pa ne hvala. Če dobim kavo, jo dam naprej. Z nakitom dodatki pa sploh ne vem kaj bi. Največkrat se vlači kje po kakem predalu, ker mislim, da bomo komu dala naprej, potem gre pa v smeti.
Tako, da pri darilih je fajn vedet kaj je všeč obdarovancu.
[/quote]

Saj ni predlagala konkretno zate no! Joj, eni čisto vse vzamete osebno in takoj začnete spodbijat čisto pametne predloge! Nikogar ne zanima, kaj bi ti, ker ne kupujemo darila zate.

Za darilo se meni zdi zelo v redu kupiti nekaj, za kar veš, da ima obdarovanec rad, iz višjega cenovnega ranga. Tako kot je predlagala Ellie: ljubitelju čokolade kupiš posebno tablico iz kake privat čokoladnice ali mogoče pralineje in podobno, ljubitelju kave pa deset dek kake posebne kave itd … Mogoče si sam tega ne privošči, je pa to lepo darilo in še po dokaj ugodni ceni, ker kupiš majhne količine.

Saj ni predlagala konkretno zate no! Joj, eni čisto vse vzamete osebno in takoj začnete spodbijat čisto pametne predloge! Nikogar ne zanima, kaj bi ti, ker ne kupujemo darila zate.

Za darilo se meni zdi zelo v redu kupiti nekaj, za kar veš, da ima obdarovanec rad, iz višjega cenovnega ranga. Tako kot je predlagala Ellie: ljubitelju čokolade kupiš posebno tablico iz kake privat čokoladnice ali mogoče pralineje in podobno, ljubitelju kave pa deset dek kake posebne kave itd … Mogoče si sam tega ne privošči, je pa to lepo darilo in še po dokaj ugodni ceni, ker kupiš majhne količine.
[/quote]

Ojej. Ti pa težko skapiraš zadeve a ne?
Napisala sem kot primer. Da bi avtorica razumela, da ne moremo neki tuji ljudje predlagat darila za nekoga ne poznanega. Zato sem vzela zapis enega predloga, ki je predlagataeljici super in fajn, meni pa čista beda.
In avtorica je pisala o zdravem darilu, ti pišeš pa o čokoladi in kavi :).

Odličen predlog :).

letos dobijo doma zašite kozmetične torbice s kozmetiko (posebna mila, tuš geli, mleko za telo, pena za britje, parfumčki…..odvisno za koga je *******

Liter ali pol res kakovostnega oljčnega ali bučnega olja, ali pa vsakega po en. Odvisno za kok dnarja kupuješ darilo.


haha, to bi blo pa res zanimivo videt … predajo takega darila 🙂

no, jaz bi bila vesela česarkoli iz zelišč, medu ali domačega olja, obvezno pa nizkih vrednosti, ker bogatih obdarovanj ne maram.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


haha, to bi blo pa res zanimivo videt … predajo takega darila 🙂

no, jaz bi bila vesela česarkoli iz zelišč, medu ali domačega olja, obvezno pa nizkih vrednosti, ker bogatih obdarovanj ne maram.
[/quote]

simpl – “denarnica” na ključku, prenos kript med računi …

simpl – “denarnica” na ključku, prenos kript med računi …
[/quote]

aja tko simpl je to 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

aja tko simpl je to 🙂
[/quote]

dobra muska na tvojem linku ☺
love is a Bitch bom dovnon na ključ … v šajniju imam woofer – bo grmelo na basih ☺

dobra muska na tvojem linku ☺
love is a Bitch bom dovnon na ključ … v šajniju imam woofer – bo grmelo na basih ☺
[/quote]

ja, je, uživaj 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Ojej. Ti pa težko skapiraš zadeve a ne?
Napisala sem kot primer. Da bi avtorica razumela, da ne moremo neki tuji ljudje predlagat darila za nekoga ne poznanega. Zato sem vzela zapis enega predloga, ki je predlagataeljici super in fajn, meni pa čista beda.
In avtorica je pisala o zdravem darilu, ti pišeš pa o čokoladi in kavi :).
[/quote]

Če kdo težko kapira, si to ti.
Kupuje za celo množico ljudi, in kar ni za enega, bo mogoče za drugega, tretjega, četrtega ali petega. In menda ni debil, da ne bi znala prefiltrirati predlogov, mogoče pa ob kakem dobi še dodatno idejo.
Aja, sori, dobivanje idej je tebi tuj koncept, si preveč omejena za to. Na svetu obstaja le to, kar ustreza tebi.

Če kdo težko kapira, si to ti.
Kupuje za celo množico ljudi, in kar ni za enega, bo mogoče za drugega, tretjega, četrtega ali petega. In menda ni debil, da ne bi znala prefiltrirati predlogov, mogoče pa ob kakem dobi še dodatno idejo.
Aja, sori, dobivanje idej je tebi tuj koncept, si preveč omejena za to. Na svetu obstaja le to, kar ustreza tebi.
[/quote]

In si ji dala kak nasvet?
Spraševala je za zdrave zadeve, ti pa si napisala kava, čokolada, vmes pa še mene žalila in zmerjala.

Na primer komu, ki zelo rad peče, lahko pokloniš kake začimbe oziroma dodatke, ki se jih težje dobi. Daš v lepo posodico za shranjevanje in je.
Za dražje darilo bi jaz izbrala indijansko banano (ne vem, kako se rastlina pravilno imenuje). Menda uspeva tudi v loncu, sicer je pa to drevo za na vrt.
Dobro bučno, olivno olje, domači med in podobno.
Če se je kdo ravno na novo preselil, mogoče komplet malo lepših kuhinjskih krp, kak dizajnerski pripomoček.

In si ji dala kak nasvet?
Spraševala je za zdrave zadeve, ti pa si napisala kava, čokolada, vmes pa še mene žalila in zmerjala.
[/quote]

Ha ha ha, pa ti si res očitno ušla iz enega posebnega programa ali kaj.

Odvisno od okusa. Vse kar si naštela, bi jaz dala komu naprej. Mogoče bi probala presno čokoladico. Vse ostalo pa ne hvala. Če dobim kavo, jo dam naprej. Z nakitom dodatki pa sploh ne vem kaj bi. Največkrat se vlači kje po kakem predalu, ker mislim, da bomo komu dala naprej, potem gre pa v smeti.
Tako, da pri darilih je fajn vedet kaj je všeč obdarovancu.
[/quote]

Te bom kar citirala:

In si ji dala kak nasvet?

Ha ha ha, pa ti si res očitno ušla iz enega posebnega programa ali kaj.
[/quote]

No končno si dala avtorici nasvete, ideje, da ne boš cel teme posvinjala z žaljenjem. Saj vidiš, saj ti gre. Zdaj se samo odvadiš žaljenja pa bo.

Že nekaj časa so moja darila: Kava, olivno olje, siri, vino, čokolada domače salame, slanina……pač nekaj od tega. Zame je recimo lepo darilo vse kar se poje, papir vrže v kanto. Dobro, koristno, ker imamo vsi vse in vsa darila “kar nekaj” se povaljujejo. No tudi kakšna brisača se najde vmes.

Jaz vedno podarjam izdelke od Medexa in se s tem ne obremenjujem,


Saj veš, da smo eni preobčutljivi na med in sorodne izdelke, ne?


Saj veš, da smo eni preobčutljivi na med in sorodne izdelke, ne?
[/quote]

Če je pa problem v kozarčku medu ali flaški medice, pol pa pejte nekam, no. Pa podari naprej, če od tvojih noben tega ne je. Ravno zaradi takih sem nehala z vsemi darili. Eden športa, drugi hujša, eden ne bi cukra, drugi bi presno, tretji spet kaj drugega.
Ma kokrat sem dobila kako reč, pa sem si mislila, ok bom dala temu pa temu ali pa sem enostavno nesla v službo in so drugi veselo pomalicali in spili.

Avtorica, osebno ti resno svetujem, nehaj z darili. Ljudje so vsega siti in presiti. Eni te bodo grdo gledali, drugi si bodo pa oddahnili.

New Report

Close