Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek IZ PIPE TEČE MRZLA VODA

IZ PIPE TEČE MRZLA VODA

Ne vem zakaj iz pipe ki je nad kadjo teče mrzla voda, tam ko je označeno za vročo vodo. In vroča voda, tam ko je označeno za mrzlo vodo.
Je to kriv vodovodar, ki je menjal pipe ali tisti, ki je namestil bojler?
Iz pipe na umivalniku teče takšna voda, kot je označeno.
Hvala.

Ka res nobeden ne ve?

… še slika, če kaj pomaga…
http://shrani.najdi.si/?1c/6j/AJYqAod/wp20171109125258pro.jpg

nova
Uredništvo priporoča

Ja verjetno je zajebal tisti, ki je zadnji šaril in napačno povezal cevi, torej vodovodar.
Reklamirajte, naj popravi.


Popravek: mi ne vemo, kdo je zadnji šaril, vsekakor pa so pipe narobe povezane, če je na vsaki drugače.

Maš lepo spucano ja! Ventila pod umivalnikom zapri in cevi prešraufaj da bosta obe pipi v isto smer toplo dajali, in ne teži preveč! Pa oznake okol obrni.


Ne opravičuj šlamparjev, naj lepo pridejo popravit svojo šlamparijo! Na napakah se učimo, pa to…


Ne opravičuj šlamparjev, naj lepo pridejo popravit svojo šlamparijo! Na napakah se učimo, pa to…
[/quote]

Šlamparija so tiste cevi pod bojlerjem. Jaz bi jih mojstu za vrat zavezal pa nabrcal ven iz fleta. Pa tisto matico pofarbaj no, al pa plastični čep čez daj.

Šlamparija so tiste cevi pod bojlerjem. Jaz bi jih mojstu za vrat zavezal pa nabrcal ven iz fleta. Pa tisto matico pofarbaj no, al pa plastični čep čez daj.
[/quote]
Hehe.. Če te moti njihova dolžina – verjetno je bil prej na tistem mestu večji bojler.


Hehe.. Če te moti njihova dolžina – verjetno je bil prej na tistem mestu večji bojler.
[/quote]

Tale šlampar nima pojma o ženskah, to me moti. Posledica je prevrnjen ventilator, en dovodni ventil preveč tadrugi pa bi lahko bil pod umivalnikom, štrom za bojler iz ploščic???, doza pod špeglom, bojler bi lahko bil višje in cevi zad, pa gotovo bi se še kaj našlo, skratka katastrofa.

Zdej bo avtorica pa huda, ker je hotela pohvalit svojega možeka! ;-)))))

Tale šlampar nima pojma o ženskah, to me moti. Posledica je prevrnjen ventilator, en dovodni ventil preveč tadrugi pa bi lahko bil pod umivalnikom, štrom za bojler iz ploščic???, doza pod špeglom, bojler bi lahko bil višje in cevi zad, pa gotovo bi se še kaj našlo, skratka katastrofa.

Zdej bo avtorica pa huda, ker je hotela pohvalit svojega možeka! ;-)))))
[/quote]

Jaz bi pa drugače rešila. Spodaj pod lijakom bi samo križno, se pravi iz leve na daseno in iz desne na levo zamenjala cevi za vodo.
Me je pa zmotil plastični sifon lijaka…to se bo mašilo!

Tonček, čisto je zato, ker ganz novo. Zato so tudi odkrili napako. 😉

Hehehe.
Onega vprasaj v N. Gorico, ki je montiral priključitev smejalnega l
plina in kisika v operacijski dvorani.
Stvarno ste eni glupi.

Zakaj pa enostavno ne menjaš modre in rdeče oznake?


Popravek: mi ne vemo, kdo je zadnji šaril, vsekakor pa so pipe narobe povezane, če je na vsaki drugače.
[/quote]

Ne vem kdo je zadnji šaril.


Voda iz umivalnika ni problem, samo tista, ki pride iz pipe, ki je nad bano. Saj ne težim, ampak lepo sprašujem.

Šlamparija so tiste cevi pod bojlerjem. Jaz bi jih mojstu za vrat zavezal pa nabrcal ven iz fleta. Pa tisto matico pofarbaj no, al pa plastični čep čez daj.
[/quote]

Ni spucano ampak je novo. Kakšne cevi pod bojlerjem? Tista, ki je plastična in gre v steno ne vem zakaj je. Kakšno matico?

Tale šlampar nima pojma o ženskah, to me moti. Posledica je prevrnjen ventilator, en dovodni ventil preveč tadrugi pa bi lahko bil pod umivalnikom, štrom za bojler iz ploščic???, doza pod špeglom, bojler bi lahko bil višje in cevi zad, pa gotovo bi se še kaj našlo, skratka katastrofa.

Zdej bo avtorica pa huda, ker je hotela pohvalit svojega možeka! ;-)))))
[/quote]
A v tisti plastični cevi je elektrika? Sploh ne vem kdo je to delal, niti se še nisem vselila.

Jaz bi pa drugače rešila. Spodaj pod lijakom bi samo križno, se pravi iz leve na daseno in iz desne na levo zamenjala cevi za vodo.
Me je pa zmotil plastični sifon lijaka…to se bo mašilo!

Tonček, čisto je zato, ker ganz novo. Zato so tudi odkrili napako. 😉
[/quote]

Ampak pri umivalniku teče normalno, kot so oznake na pipi.
Zakaj bi se bolj mašilo, če je plastičen lijak?

Ker se ne spoznam na to. In ne vem kdo je naredil napako električar ali vodovodar, zato ne vem koga poklicati. Glede na to kar je nekdo zgoraj zapisal, tudi električar ni naredil svojega dela pravilno.
In zanima me tudi, če je pri bojlerju nevarnost za električni udar.

Jaz bi pa drugače rešila. Spodaj pod lijakom bi samo križno, se pravi iz leve na daseno in iz desne na levo zamenjala cevi za vodo.
Me je pa zmotil plastični sifon lijaka…to se bo mašilo!

Tonček, čisto je zato, ker ganz novo. Zato so tudi odkrili napako. 😉
[/quote]

Hahaha seveda bi drugače rešila ker si prebrala moj predlog. 😉 A pa če je sifon plastičen se maši??? Se da pozdravit= pobarvat kot sta pokrova ventilov v steni ali ročici ventilov pod lijakom ali tuš ročka. Zgleda pol kot kovinski pa se ne maši več.

Avtorica mora imeti enga pikolo možeka z pikolo tičkom, ker so ploščice pri kadi tako nizko in kad tako pri steni. Tle se en pošten dedec pri tuširanju še obrnit ne more, če mu pa tič ustane bi pa rajse po ploščicah delal.

Čisto pa je ja, lah da je novo lah pa da avtorica prakticira jna obliko psihoterapije.

Ampak mojster ki je delal še zmer nima pojma, ker če hočeš žensko zadovoljit je treba kopalnico narediti tako da je lepa, takoj zatem pa praktična, tudi za čiščenje. Kar pa seveda raznorazna navlaka po stenah seveda ni, ker se brisače zatikajo in trgajo.

Ne vem kdo je zadnji šaril.


Voda iz umivalnika ni problem, samo tista, ki pride iz pipe, ki je nad bano. Saj ne težim, ampak lepo sprašujem.

Ni spucano ampak je novo. Kakšne cevi pod bojlerjem? Tista, ki je plastična in gre v steno ne vem zakaj je. Kakšno matico?


A v tisti plastični cevi je elektrika? Sploh ne vem kdo je to delal, niti se še nisem vselila.

Ampak pri umivalniku teče normalno, kot so oznake na pipi.
Zakaj bi se bolj mašilo, če je plastičen lijak?

Ker se ne spoznam na to. In ne vem kdo je naredil napako električar ali vodovodar, zato ne vem koga poklicati. Glede na to kar je nekdo zgoraj zapisal, tudi električar ni naredil svojega dela pravilno.
In zanima me tudi, če je pri bojlerju nevarnost za električni udar.
[/quote]

Ah klinc! Na, pa smo eni moni uničili veseli december! ;-((((

Sam res, avtorica malo smo se te privoščili, predvsem jaz. Oprosti.

Moje resno mnenje: flet z tako prenovljeno kopalnico je primeren samo za kratkoročni najem če je res sila, o morebitnem nakupu pa jaz sploh razmišljal ne bi.

Meni se zdi kopalnica lepa, je pa res da ni najbolj uporabna.
Kaj lahko narediš sama: z lateks barvo pobarvaš steni kjer sta bojler in bana, ker so ploščice res prenizko, drugače boš imela kmalu vse plesnivo.
Pa električarja poklicat, če je tista elektrika cevi dobro zaščitena!

Neni je moj pri bajti zvezu vsako pipo drugač. Po pol leta sem bila že čist nora ker na koncu nisem več vedela kak mora bit. Sem udarla po mizi da je možek z nadsvetlobno hitrostjo kar hitro uredil 😆

Hahahahahaha, dobra 🙂

Butara, temu se reče knajp vezava! Dec skrbi za tvoje zdravje ti pa po mizi tolčeš? Dgač pa ti sploh dedca nimaš, ker če bi ga imela bi on s teboj ob mizo butal, potem ko bi iz kopalnice oknajpana prišla.

Kr neki res! ;-)))

New Report

Close