Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški parfum

Moški parfum

Za moža želim kupiti parfum, ampak sem včeraj v drogeriji obupala ob vseh različnih na policah. Nekaj sem jih preskusila (one million paco rabanne, bvlgari aqua, nekaj od CK, Guerlain), ampak mi noben ni bil nekaj posebnega.
Tisočkrat bom hvaležna, če mi napišete, kateri je vaš najljubši, ki ga uporabljate. Ali vaši možje. Potem bom že šla še enkrat vohat, samo da si malo omejim izbor ;). Hvala!

Heh… moj najljubši je zelo klasičen in ga pri nas najbrž ne boš našla – R Lauren – Safari.

Potem je še en tak klasičen, španski, ki mi diši po mojem Nonotu… a ker boljša polovica pravi da je to za dedke ga redko uporabljam. Ampak meni je vseeno top – AGua Brava od PUIG-a.

Pa npr. Chrome od Azzara. Ta je pa vsem všeč.

Issey Miyake pour homme
v prozorni steklenički, NE v temno modri

ko ga zavoham, se ne morem premagat, bi se kar takoj slekla…

Ne vem, koliko je mož star in kaj mu je všeč. Spodnji niso ravno sveži, so pa dokaj popularni in jih je lahko imeti rad.

Poskusi recimo:
– Chanel Bleue de Chanel, EDP in EDT, tega ima večina zelo rada
– Chanel Allure in Allure Blanche
– Chanel Egoiste Platinum (Platinum, ne regularni Egoiste)
– YSL La Nuit L’Homme (rjavosiva), lahko tudi Eau Electrique (modra) – teh L’Homme je ogromno, pač poskusiš
– Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir
– Dior Homme, Homme Intense (ta sta kar sladka)
– Hermes Terre d’Hermes
– Issey Miyake Nuit d’Issey
– Armani Code

Chanel je seveda dokaj drag, če ti je Bleu všeč, poskusi potem Versace Dylan Blue, menda sta podobna. Če je bolj na sveže, išči predvsem variante Sport, recimo Allure Homme Sport, Dior Homme Sport ipd.

Predlagam, da za foro pogledaš še to, morda dobiš kakšno idejo:
https://www.fragrantica.com/awards/category/best-fragrance-of-all-times-for-men

Hvala! Vas bom še enkrat natančno prebrala, potem se jutri odpravim in upam na uspešen nakup. Me prav zanima, kako diši tisti, ki te pripravi v slačenje ;).

Do zdaj Cartier Declaration no.1

Fahrenheit. Samo ta ni za vsakogar.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Lej, iz prve roke, če češ na rit past, dior homme – eau de toilette ali pa eau de parfum, preveri in se odloči.

jooooj, tako težko je to – ker ne vemo , če je kadilec ali ne ( na kadilcih parfum drugače diši, kot na nekadilcih), a ma rad bolj lesne note, bolj citrusne, bolj sveže, bergamotko, amber…. bolj težke cedraste, kot Fahrenheit?

Jah, nekako za ne sfalit zadje leto je moški This Is Him Zadig & Voltaire.

Malo cen iz letaliških parfumerij za primerjavo s ponudbo pri nas:

https://www.heinemann-dutyfree.com/wien_en/zadig-voltaire

Paco Rabanne – Invictus. Ful seksi parfum.
Channel – Bleu de Chanel. Božanski.

Predlagam dva zmagovalna. Prvi Dior Homme. Drugi pa Chanel, zlata embalaza, ime sem pozabil, nima pa Chanel v slo nekaj veliko izbire za moske, tako da ti bodo znale prodajalke pomagat. Za moske so parfumi malo bolj agresivni, zato pocakaj da se razdisijo na kozi. Ne probaj vec kot dveh na dan, ker ne ves potem kaj vohas. Za moskega je idealno pakiranje 100ml. Jaz sem enkrat butl kupil 150ml pa so mi ga potem zasegl na letaliscu.

* tiskarski škrat ….. pravilno ….. Chanel.

Carolina Herrera CH men


Odlicna izbira res. Jaz bi samo crtal Armanija ker mi je bil krep in bi namesto dodal Kaj od Kenzota recimo. Drugaca pa dober seznam res.

Ma ne no – ta je za 60+ letnike…..

Če že, potem raje hugo Boss Baldesarini. 🙂

Lej, iz prve roke, če češ na rit past, dior homme – eau de toilette ali pa eau de parfum, preveri in se odloči.
[/quote]

Se moj glas. Meni zmagovalni.

Imam rad tudi Summer od Jil Sander in Davidoff Cool Water, ter Trussardi Ocean. Odvisno od razpolozenja in vremena (izbire barv in tkanin).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Odlicna izbira res. Jaz bi samo crtal Armanija ker mi je bil krep in bi namesto dodal Kaj od Kenzota recimo. Drugaca pa dober seznam res.
[/quote]

Tako je. Armani je krep. Sem kupila za darilo Armani Code …. nič od nič. Testarji dišijo, original parfum pa … ni da bi govoril. Zanič.

Aja pa moras vedet da je parfumov za moske dejansko zelo malo. Tukaj so povecini predlogi za toaletne vode, kar je boljse, saj dedec ni navajen parfuma in je hitro prevec. Verjetno pa noce da ga zavohajo ze na 100 metrov. Se posebej ni ok ce gres potem na lov. Toaletna voda 100 ml cist ok.

Star spomin, ampak njami vonj – Dreamer by Versace.

D&G One.
Pa da ne bi kdo mislil, da sem si ga kupil… darilo. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close