Najdi forum

bolečina pod kolenom

Pozdravljeni,
Hči trenira kegljanje. Zadnje čase ima težave, ker jo boli pod desnim kolenom na notranji strani tik ob golenici. Bolečina je med kegljanjem znosna in je v času počivanja ne boli. Začne boleti tudi, ko prične z vadbo na trenažerju za zadnjo ložo. Zdi se mi kot, da je tukaj povezava. Težava se je začela, ko ji ji en otrok skočil na stegnjeno nogo. Od tega je 2 meseca. Prosim za nasvet, hvala in lep pozdrav

Spoštovani,

mesto bolečine odgovarja nasadišču mišic, ki krčijo koleno (hamstringov – t.i. pes anserinus) na golenico.

Priporočam, da opravi slikanje kolena z magnetno resonanco in da pride nato na pregled s posnetki. Do nadaljnjega naj izvaja le tiste obremenitve, ki ji ne povzročajo bolečin.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pozdravljeni. Pod kolenom, zadaj na mecih imamobcutek kot da me nekdo drzi ta nogo, nic me ne boli. Ko imampreko hlace je se bolj občutno. Je to lahko od hrbtenice? Imam kifoskoliozo.

nova
Uredništvo priporoča

Spoštovani,

zelo verjetno. Najprej priporočam opraviti klinični pregled, nato pa glede na ugotovitve še usmerjeno slikanje.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close