Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Milena Miklavčič in spolnost

Milena Miklavčič in spolnost

Napisala je, da je bil nekdaj in danes spolnost za ženske samo sredstvo za dosego cilja.

Strinjam se z njo!

Ne strinjam se z njo.

ad1. Tudi lejzbike seksajo med seboj.
ad2. Narava ni dala ženskam zastonj sposobnosti verižnih orgazmov.
ad3, Nekatere “kulture” pohabijo ženske genitaije s ciljem prikrajšati žensko za spolne užitke.

Da obstajajo keš pičke in koristolovke je pa druga stvar. Lahko samo rečem, da se mi smilijo ženske, ki nikoli v življenju ne spoznajo, kako radodarno jih je evolucija obdarila.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Strinjaš se zato z njo, ker imaš mali, gostilniški svet.

nova
Uredništvo priporoča


Krepko si pomešal jabolke in hruške. Tudi moški seksajo med seboj in tudi pohabijo se (obrezovanje) ampak tu je govora o odnosu moški – ženska.
Mileni dam prav. Seveda je možno, da obstaja razmerje moški – ženska brez kupčije, ampak v realnem življenju vsako razmerje konča na daj – dam. Ženski hormoni so hudič, ko imajo enkrat otroka, mora moški tako ali drugače plačevati za seks.


a si prebral obe njeni knjigi?


Krepko si pomešal jabolke in hruške. Tudi moški seksajo med seboj in tudi pohabijo se (obrezovanje) ampak tu je govora o odnosu moški – ženska.
Mileni dam prav. Seveda je možno, da obstaja razmerje moški – ženska brez kupčije, ampak v realnem življenju vsako razmerje konča na daj – dam. Ženski hormoni so hudič, ko imajo enkrat otroka, mora moški tako ali drugače plačevati za seks.
[/quote]

Ti nisi resen. Kakšen grozen pogled na moškega in žensko. Kje je ljubezen, kje je spoštovanje, kje je zaupanje. Ne jaz osebno se ne strinjam z njo ali s teboj. Groza kakšni preračunljivci, res živite.
Samo moja starša pogledam ni pikice preračunljivosti, koristi. Je samo pomoč, zaupanje, simpatija. Razen, če si takšen čudak, da pomoč smatraš za korist.

Ti nisi resen. Kakšen grozen pogled na moškega in žensko. Kje je ljubezen, kje je spoštovanje, kje je zaupanje. Ne jaz osebno se ne strinjam z njo ali s teboj. Groza kakšni preračunljivci, res živite.
Samo moja starša pogledam ni pikice preračunljivosti, koristi. Je samo pomoč, zaupanje, simpatija. Razen, če si takšen čudak, da pomoč smatraš za korist.
[/quote]
Dobra vprašanja. Ampak jaz žal nisem pravi naslovnik. Je pa močna ta vata v kateri živiš.

V naši vasi smo Mileni posvetili granitni konfin v obliki falusa.
Pras.ica ga je že čisto zdrgnila

To je odvisno od njenih izkušenj. Če je imela opravka samo s slabimi ljubimci (kar roko na srce ima večina žensk, ker je večina moških takšnih), potem ima kar prav, ker od zanič spolnosti same po sebi res ničesar ne moreš imet, ampak rabiš neko kompenzacijo, da se to greš. Tako kot v službo tudi hodiš samo, če ti nekaj plačajo za to.


Lažeš, nisi imel vazelina, ampak je bila potreba hujša.

Odvisno, kako definiraš spolnost. Če je spolnost samo to, da te nabija nek zapit prešvican orangutan za lastno veselje, potem ja. Če je pa spolnost drgnjenje ščegetavčka in ženski orgazem – to pa vsaka rada počne pod tušem, pa ni neke kupčije zadaj.

Če se upaš!
Samo reve pišejo nesramnosti pod psevdonimom.


Dobra vprašanja. Ampak jaz žal nisem pravi naslovnik. Je pa močna ta vata v kateri živiš.
[/quote]

Jaz ne živim v nobeni vati ampak v normalnem svetu. Tebi se je nekje podrl svet zato ne govori, da je tvoj svet realen, ker ni. Popravi ga.


Krepko si pomešal jabolke in hruške. Tudi moški seksajo med seboj in tudi pohabijo se (obrezovanje) ampak tu je govora o odnosu moški – ženska.
Mileni dam prav. Seveda je možno, da obstaja razmerje moški – ženska brez kupčije, ampak v realnem življenju vsako razmerje konča na daj – dam. Ženski hormoni so hudič, ko imajo enkrat otroka, mora moški tako ali drugače plačevati za seks.
[/quote]

Če ti po pravici povem, sem pred zapisom bil v manjši dilemi. Generično gledano je tudi užitek lahko cilj. V tem primeru bi ta trditev seveda držala v celotnem spektru od slabega do dobrega in o njej sploh ne bi bilo možne debate.
Vendar sem se spomnil še ene takšne generične in sicer tiste “Cilj opravičuje sredstvo”. Ker se v principu s to ne strinjam, se ne strinjam niti z trditvijo, ki je bila podana v debato.
Problem obeh je namreč ravno cilj ter dilema ali je cilj dober ali slab.
Ostalo pa je le naš osebni zorni kot, iz katerega gledamo.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Precej si falil: moško obrezovanje ne zavre njegovega orgazma. Obrezana ženska ga ne doživlja.

Dam-dam in poporodno odkupovanje za seks? Morda nimaš otrok ali pa ne živiš s pravo partnerko, saj to ne drži. Ženska, ki ji je seks v uživek, se mu tudi po porodu ne bo odrekla.

Precej si falil: moško obrezovanje ne zavre njegovega orgazma. Obrezana ženska ga ne doživlja.

Dam-dam in poporodno odkupovanje za seks? Morda nimaš otrok ali pa ne živiš s pravo partnerko, saj to ne drži. Ženska, ki ji je seks v uživek, se mu tudi po porodu ne bo odrekla.
[/quote]
In če ji ni (več) ima tudi njen moški kaj pri tem, A se ti ne zdi?


In če ji ni (več) ima tudi njen moški kaj pri tem, A se ti ne zdi?
[/quote]

Ne, nima. Gre za izkljucno lastno dozivljanje drugega (ki s tem drugim nima najmanjse zveze).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

“Mu je dala” za gajbico krompirja.

Ne bi komentirala.

torej ne kritiziraš nje kot avtorice? tako je pač bilo, ona popisuje to … zato ne razumem, zakaj jo nekateri imate za pokvarjeno! ???

Se mi zdi, da tudi včasih se ni posiljevalo ženske kar tako v tri dni.
Ženska je le morala začutiti, da ji je moški vsaj malo všeč, drugače ne bi šla z njim.

Ženska je bila v vseh ozirih odvisna od moškega. Lahko je izbrala le manjše zlo.

Predvsem predlagam, da pred brihtiranjem in komentiranjem preberete obe knjigi.


Ja, pa Prvotno besedilo življenja od Alenke Puhar tudi. Da se malo prizemljite od holivudskih idealov.

Kje pa je to napisala???
Namreč, da je spolnost za ženske samo sredstvo za dosego cilja.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kje pa je to napisala???
Namreč, da je spolnost za ženske samo sredstvo za dosego cilja.
[/quote]
Glede na to, da je napisala tudi, da je seks za ženske pomenil par minut muke s kiklo čez glavo, je odgovor na tvoje vprašanje nikjer. Ampak če ravno ne cepiš dlak lahko razbereš, kaj je mislil avtor povedati.

New Report

Close