Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne maram zime

Ne maram zime

Slabe volje sem iz dneva v dan. Danes pa se sneg. Tako ne maram zime. Joj. Delam popoldan, sluzbe ne maram; itak je vse brez veze.


Te popolnoma razumem…


Te popolnoma razumem…
[/quote]

Razumem. No, danes vsaj ni obljubljenega snega !! Sovražim predvsem sneg v mestu, plundro po cesti.

k..c ga gleda!
Tud jst ga ne maram, ampak kaj čmo. Mora biti. Za naravo, za človeka..Eni pa komaj čakajo zimo, da gre lahko smučat, pa kuhančke tolčejo k največje žolne..
jAZ ČAKAM POLETJE. Kratke majčke, kopalke, brisača, zunaj pribija 30+ , limonada ..
Sej bo..Mal bomo počakali, se malo spihali..pa bo. Nič bat. Kdor čaka dočaka.
Sej vmes so pa prazniki, veseli december jijujiju., to mi deli miška mala..

Razumem. No, danes vsaj ni obljubljenega snega !! Sovražim predvsem sneg v mestu, plundro po cesti.
[/quote]

Sneg, zima, naj je bo že konc.


To, da narava potrebuje zimo je neumnost. Drugače pa komaj čakam drugo polovico februarja, ko bo sonce začelo dobivati moč.

Jaz tako zelo ne maram snega, da je bolj točen opis ta, da ga sovražim.
Če bi mene kdo kaj vprašal, zime sploh ne bi imeli, samo tri ostale letne čase.

Vsaj 3 tedne naj bi ležal zmrznen sneg na poljih in njivah. Toliko bi zdržala, več je pa preveč.
Ostalo pa, mrzlo, a suho, brez snega.


To, da narava potrebuje zimo je neumnost. Drugače pa komaj čakam drugo polovico februarja, ko bo sonce začelo dobivati moč.
[/quote]

Takrat ko je mraz pocrkajo klopi in to vse. vse je za nekaj dobro, kaj bluziš. Kar koli je v naravi in na svetu, vsemu nekaj služi.

Ja vse pač mora biti. Saj tudi poletje z vročino mi ni ravno. Pomlad je najbolš 🙂

Takrat ko je mraz pocrkajo klopi in to vse. vse je za nekaj dobro, kaj bluziš. Kar koli je v naravi in na svetu, vsemu nekaj služi.
[/quote]

Nič ne pocrkajo, če bi jih ne bi več bilo. Samo zavlečejo se nekam in malo odspančkajo.

Nič ne pocrkajo, če bi jih ne bi več bilo. Samo zavlečejo se nekam in malo odspančkajo.
[/quote]

Če so pravi pogoji za to. Pri -1 ali -2 v parih dneh sigurno ne bodo. Če bi bilo -10 vsaj 5, 6 dni, bi pa. To velja za skoraj ves mrčes. No, zato mora bit zima. Je pa dovolj mraz, ni nujno, da je tista svinjska plundra.

Snegec pada! Weeeee… 😀


Upam na čim manj. Grozno je potem dva dni hodit po neočiščenih pločnikih do gležnjev v svinjariji !!((((


Če si v redu pičič te preko zime povabim na Azore. Stroški so moji.

Sem videla zjutraj sneg pa je tudi mene skoraj vse minilo. Pa kdo za vraga rabi to belo sr…anje. Mokro, mrzlo, ko se bo stopil bo spet povsod blatno. Pa plundra… Vsaj cesta ni zasnežena. Kr neki tole ja. Čez poletje ga ni.

Vse me mine, ko pogledam čez okno. Kakšna depra!! AMPAK..mi se ne damo ! Popoldne služba, naštimaš pečko na plin, eno fajn indie muziko in gremo v nov dan. Razmišljam, če bi si kar skuhala tega facking kuhančka al naj raje počakam do veselega decembra. Po drugi strani pa..zakaj bi čakala, če mi je pa lahko fajn že dons ??
Drgač je pa res depra..sovražim zimo, plundro, dež in vse kar paše zraven. Počutje je nikakvo[list][/list]

Res je neprijetna ta plundra, pa zasneženi pločniki, zjutraj čiščenje zasneženega avta, polžje lazenje po cesti, ampak meni vse to odtehta, ko se ponoči peljem v toplem avtu , zunaj naletava sneg in snežinke se bleščijo kot tisoč kristalov in potujejo proti meni. Pa vijuganje po belih strminah in škripanje snega pod nogami. Pa ko se vaščani za vikend zberejo na našem hribu in smučajo. Jaz pa jih zalivam s kuhanim vinom, čajem s šnopčkom in potem crkavam od smeha, ko jih meče po snegu. Ko hudomušno možu vržem kepo za vrat in me zgrabi ter povalja po snegu, na koncu pa poljubi.
Meni je lepa ta bela idila. Ogenj v kaminu, zunaj pa mraz do kosti.

padlo je 2 cm snega, vse je mokro, vse plava. kaj bi šele bilo, če bi padlo 5-10cm?!
sovražim mokroto, svinjarijo, neočiščene ulice !!! bljak!

Vzemi limone in si naredi limonado.

[img]http://tb.ziareromania.ro/masini-din-bucuresti/247831824c8e0e10ae/350/0/1/85/masini-din-bucuresti.jpg[/img]

Ima je kul! jaz sem šel kar bos avto odkidat. Požene kri po žilah, da bi človek še gore premikal!

:))

Jaz pa mam rada zimo jesen pa še rajši.ne maram pa več kot 30stopinj.

Sovražim sneg in 30+…!

New Report

Close