Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ah, ti fantje – ljubezen na prvi pogled.

Ah, ti fantje – ljubezen na prvi pogled.

Vsec mi je en fant, nazalost ne poznam njegovega imena.. Ko sva se srecala sva pogleda zadrzala malo dlje kot z drugimi. Srecala sva se do zdaj sele 2x. Upam, da se bova se velikokrat 😀 bila je ljubezen na prvi pogled z moje strani. Kaj mislite je kaj na tem, da sem njemu vsaj malo vsec?

Poznam ta filing.
Vidiš ga prvič in se skozi pogled zaljubiš vanj ….

A ta fant nosi očala?

[img]https://lisagawlas.files.wordpress.com/2012/04/butterflies-2.gif?w=500[/img]

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Večkrat opazim, ampak grem mimo, ni pravi trenutek, ker me je s pogledom presenetila, prehitro, da bi odreagiral…

Pa da te “potolažim”, zelo verjetno ga več ne boš videla, mogoče sploh ni iz kraja, v katerem si se videla z njim, haha ;-).

Mene je zadnjič tudi en malo dalje gledal, ko sem se mu zaletela v avto. Misliš, da sem mu všeč?

Jaz mislim, da si mu všeč. Pa kaj, če si se mu zaletela v avto, kaj pa se ni umaknil.

najlepša je ljubezen na prvi pogled, zato, ker je analiza kratka, ni cincanja in mnej drugih, erotika pa do neba, ko se to zgodi, saj se ve, da oba iščeto v tistem trenutku na tistem kraju.

Do kam si prišla v svoji domišljiji?

New Report

Close