Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri avto vas res prepriča

Kateri avto vas res prepriča

Verjetno ste vozili ali pa si tudi lastili kar nekaj avtomobilskih znamk, napišite kateri avto, (npr. Renault Megane IV 1.6 dci), glede na vozne in druge lastnosti vas (je) res prepriča(l) in zakaj?

Kroksi številka 43.

Resnično me je prepričal Bugatti Veyron, ampak sem čez nekaj časa ugotovil da je prešvoh in sem nabavil Chirona…

nova
Uredništvo priporoča

Če maš muda, da kupiš citroena, se od vseh avtov splača kupit berlingota za 15 jurjev, vse drugo je orng predrago za slo. standard, dobr tukej so še dacie, sm so mi čudne oblike.
Sem se pa pogovarjal z enim trgovcom, pa vprašam, kaj je s temi octavijami 1.2 za 13,500, ki jih tako raklamirajo, pa on reče, ni interesa, ker ima premalo opreme not, adijo pamet, tako, da za slovence pridejo v poštev samo avomobili nad 15 – 20 jurjev, če pod to cifro kupiš si revež.

Zakaj ga pa doma šparaš, daj ga no na sprehod do firme pripelji:-)))


Po moje pa ni težava v notranji opremi, pač pa v motorju (1.2), ki je res malo švoh.


Daj no mir, taka težka škatla, pa taka kubikaža.

No, dobro, pustite sedaj avtomobilski salon kjer ste v določenih znamkah samo sedeli in kimali z to je to. Realno, mogoče je avto, ki si ga sedaj lastite tisti pravi, lahko, da je službeni voz ali pa nekaj kar ste imeli možnost testirati za več kot 1 dan. Pa prosim, govora je o realnih številkah, o tistih katerih si lahko privoščite.

kaj pa vem, tist, ki razmišlja, da pride od točke a do b in katermu ni do imidža, po moje bi bil sprejemljiv zaradi velikosti. Mam kolega s katerim večkra pičimo na morje delat, audi 6, skor nov, vsa oprema s senzorji, da sam vozi, mašina 3.0 not mislim, da. Pa kaj , če ti vse to, če vedno vozi po pravilih, hitro se mu sploh ne,da več vozit, isto kot men recimo, večja inspiracija mi je kamion vozit kot ferarija, al pa formulo.

Aja, to pa. Meni so majhni sicer bolj praktični. Avtor, vsaka izbira je kompromis med potrebo, željami in dostopnostjo. Karkoli se tu zapiše, bo lahko zate brez pomena. Razen če misliš delat anketo za kakšen medij.


Po moje pa ni težava v notranji opremi, pač pa v motorju (1.2), ki je res malo švoh.
[/quote]

pa sej glih v tem je fora, močnejši motor takoj pride minimalno ene 4 jurje več v končni ceni, pa smo tam, slovenci so/smo polni keša, druge ni…., pa tega voznega parka ne vidš tud v minhnu ne, heh…


Pri teh zadevah bi blo boljš da se ne glasiš preveč…če bi kdaj vozil večji avto z 3.0 šestakom in seveda če bi bil ljubitelj same vožnje, ne bi takih oslarij stresal…
Berlingo in podobne gajbe. to niso sploh avti ampak dostavni kombiji s sedeži zadaj…kr neki skup zmetano, cenena plastika vsepovsod, ergonomija čist kombijevska, sedeži ko ene neudobne klopi, prtljažnik neuporaben (kaj če ti prostor po višini??), veliko nagibanje karoserije v ovinkih, visok zračni količnik, slaba izolacija itd….v glavnem, tisti ki nabavi tako gajbo za družinski avto, je navaden butl…

Bodi konkreten! Majhni avti? Kateri najbolj, znamka, motor. To napiši!

Noben ni bil prav posebno slab; najbolj mi je pa v glavi in srcu (do zdaj) obsedela Honda Accord.
Dela, dela… in še dela, skoraj brez problemov/servisov. Več kot 17 let. Oz. je delala.

Zakaj? Dobra / nevtralna lega na cesti, obvladljiva, praktična in ravno prav močna za različna razpoloženja oz. načine vožnje.

https://www.google.si/search?q=range+rover&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjZ9r22tNnXAhVEKFAKHVneBDYQ_AUICigB&biw=1093&bih=530

https://www.google.si/search?biw=1093&bih=530&tbm=isch&sa=1&ei=ujcZWrPYK5LawALIrIygAw&q=honda+&oq=honda+&gs_l=psy-ab.3..0i67k1j0j0i67k1j0l7.27103.28347.0.29373.15.8.0.0.0.0.165.750.7j1.8.0….0…1c.1.64.psy-ab..11.4.421…0i30k1.0.-lgOc7A552E

Starši imajo prvega, brat drugega. Jaz še nimam. Do zdaj imeli, kar nekaj znamk, vendar smo ostali pri prvem in drugem.

Resnično so me prepričali Cadillac Escalate, pa Ford Mustang, pa Jeep Grand Cherokee.

Vozim trenutno enega drugega Američana in bolj športnega Italijana- oba sta me prepričala – v primerjavi s tistim, kar je na voljo v Evropi za neprenaterane cene.

Ko bo trenutni Američan za v pokoj, pride na vrsto Jeep Grand Cherokee.

Al pa je butelj tisti, ki ne prepozna vrednosti nekega avta glede na njegovo uporabnost.
.

A, ju niste mogli prodat;-))?

Bmw 2.0 dizl letnik 2012 top avto, nimam problemov, noben pripomb res, tudi na servisu so supr..avto kot se šika, vsekakor priporočam nemca kakšen bmw ali pa hondo tudi top avto..

Kateri me je zares prepričal? Da sem ga sama vozila? Še niti eden. Vsi so bolj tko-tko. Mi je bilo pa fajn se vozit v BMW Serija 5 karavan. Vozila ga pa še nisem. Bi bilo za sprobat.

Imam 15 let starega golfa. Zakon. Nič na njem se ne more pokvarit, varen je pa še minimalno porabo ima. Aja, pa če ti kdo opraska avto, al pa se kam butneš, ni nobene potrebe po sekiranju. Itak je star avto. Kaj češ lepšga 🙂


Pri teh zadevah bi blo boljš da se ne glasiš preveč…če bi kdaj vozil večji avto z 3.0 šestakom in seveda če bi bil ljubitelj same vožnje, ne bi takih oslarij stresal…
Berlingo in podobne gajbe. to niso sploh avti ampak dostavni kombiji s sedeži zadaj…kr neki skup zmetano, cenena plastika vsepovsod, ergonomija čist kombijevska, sedeži ko ene neudobne klopi, prtljažnik neuporaben (kaj če ti prostor po višini??), veliko nagibanje karoserije v ovinkih, visok zračni količnik, slaba izolacija itd….v glavnem, tisti ki nabavi tako gajbo za družinski avto, je navaden butl…
[/quote]

Oglasm, ogalsm, to kar ti govoriš, je tolk keša več, torej še duplo več od 15 jurjev, če gorimo o novih avtomobilih, se pa strinjam, da je kišta. Ljubitelji športne vožnje pa, hvala bogu, naj si vsak privošči. Če delaš ene 20 jurjev km na leto zaradi čiste potrebe, ne zarad užitka in dirkanja je to največ kar lahko dobiš glih zarad prtljažnika, našopaš vse not, pa na izi…., sem ga probal, pa sem šel z njim po avtocesti 170, jst ne rabim več, ker se mi niti ne plačuje za kazni, če uletim v zanko.
Ziher nisi tolk kazni plačal kot sem jih jst zarad radarjev in tolikokrat bil pri sodniku za prekrške, ko so mi pol leta trgali od plače, ko sem bil mlajši, da sem dobival samo minum ven. Pa pridejo leta, ko te mine in si misliš, ko jebe vse skup, ne bom tem jebivetrom plačeval, ko nimajo druzga dela, kot, da jebejo poštene ljudi, zarad tistih par km preveč na omejitvah, no jst sem šel tud 130 na 60, pač ravnina po po gasu…..


Pri teh zadevah bi blo boljš da se ne glasiš preveč…če bi kdaj vozil večji avto z 3.0 šestakom in seveda če bi bil ljubitelj same vožnje, ne bi takih oslarij stresal…
Berlingo in podobne gajbe. to niso sploh avti ampak dostavni kombiji s sedeži zadaj…kr neki skup zmetano, cenena plastika vsepovsod, ergonomija čist kombijevska, sedeži ko ene neudobne klopi, prtljažnik neuporaben (kaj če ti prostor po višini??), veliko nagibanje karoserije v ovinkih, visok zračni količnik, slaba izolacija itd….v glavnem, tisti ki nabavi tako gajbo za družinski avto, je navaden butl…
[/quote]

Oglasm, ogalsm, to kar ti govoriš, je tolk keša več, torej še duplo več od 15 jurjev, če gorimo o novih avtomobilih, se pa strinjam, da je kišta. Ljubitelji športne vožnje pa, hvala bogu, naj si vsak privošči. Če delaš ene 20 jurjev km na leto zaradi čiste potrebe, ne zarad užitka in dirkanja je to največ kar lahko dobiš glih zarad prtljažnika, našopaš vse not, pa na izi…., sem ga probal, pa sem šel z njim po avtocesti 170, jst ne rabim več, ker se mi niti ne plačuje za kazni, če uletim v zanko.
Ziher nisi tolk kazni plačal kot sem jih jst zarad radarjev in tolikokrat bil pri sodniku za prekrške, ko so mi pol leta trgali od plače, ko sem bil mlajši, da sem dobival samo minum ven. Pa pridejo leta, ko te mine in si misliš, ko jebe vse skup, ne bom tem jebivetrom plačeval, ko nimajo druzga dela, kot, da jebejo poštene ljudi, zarad tistih par km preveč na omejitvah, no jst sem šel tud 130 na 60, pač ravnina po po gasu…..
[/quote]

1. sploh ni govora o novih in niti slučajno ne pišem v kakršnikoli zvezi z novimi…katerikoli nov avto kupit, je budalaština velika

2. ma kakšne športne vožnje…ne govorim o Alfi GT in podobno sranje ampak govorim o faking 5 metrski limuzini/karavanu, razreda bmw 5 , audi a6 itd, z 3.0 šestakom in 200-300 KM in za 5-10.000€..taki avti zelo hitro izgubljajo ceno in za tak dnar dobiš velik, udoben, komot, zmogljiv avto , s katerim se lohk voziš tud športno če hočeš…sploh z zadnjim pogonom ali quatrom….
Kdo pravi da moraš gonit in plačevat kazni če imaš tak avto? Veliko konjev in kubature zelo prav pride pri obteženem avtu, pri vleki prikolic, pri vožnji v klanc, pri pospeševanju na AC itd….se dobro spomnim kako zgleda, ko pol ure voziš počasi za šleparjem v klanec, ker imaš prešvoh mašino, da bi ga lahko varno in hitro prehitel…
3. ne ti men o kaznih…izpit sem delal letos že tretjič, in nazadnje sem bil ob 2000€…

Še enkrat ti svetujem, da pametuj tam, kjer se spoznaš…avti in vožnja sta tvoji šibki točki…

New Report

Close