Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ko ti mož pove, da bi rad sexal

Ko ti mož pove, da bi rad sexal

Okoli, ampak ker sva poročena ne more. Kaj bi si mislile? Primerjava je bila, da si želi tudi motorja, vendar ker mu finance trenutno tega ne dopuščajo, si ga ne more privoščiti. Ni provokacija, je žal resnica izrečena iz ust partnerja.

To je meni rekel, ko se je izvedelo, da njegov brat podere vse kar je možno. Je rekel, saj jaz bi tudi, ampak se bojim, da bi bil zavrnjen. Bila poročena 10 let in imela dva mala otroka.

Čez nekaj let je že tako prakso obvladal, da se je kar kadilo od njega. Fujjjj, sedaj sva že dolgo ločena.

Odstrani oviro, omogoči mu naj seksa…

nova
Uredništvo priporoča

točno tako, če mu ne boš ti omogočila, ga kar k meni pošlji 🙂

Poroka ni naravna stvar. In drugo, moški penis se ene vagine naveliča po cca. 2mesecih-1letu.. vse kar je pol naprej je psihično ujetništvo dveh odraslih oseb.

Poglej živali npr. vsako leto/pol leta kavsajo z novim.

Odpri mu svoj cvet, da ga zalije, kadar želi. Malce svobode mu tudi ne bi škodilo. Z veseljem se bo vračal na tvoj cvet.

točno tako, če mu ne boš ti omogočila, ga kar k meni pošlji 🙂
[/quote]
Doma dobi vse kar si želi! Vendar očitno, nevem no…rad bi tudi druge, ker pa je z mano poročen, ne bi.


Svobodo v smislu izhodov ima, če pa imaš v mislih sex z drugimi, pa se mi ne zdi prav. Dona imava družino in če sva skupaj, varanja naj ne bi bilo. Raje se ločim, kot da bo okrog spal z drugimi, pa da potem oba živiva svoje življenje.

Duhovno ne boste napredovali, ker duhovno energijo izlivate skozi penis oz. Vagino, posledicno se ta ne dvigne do visjih caker. Na zalost ne boste nikoli obcutili blazenega obcutka, ki je v primerjavi z orgazmom stalen in ne minljiv.

Vsak normalen moški bi še kakšno nategnu še posebej taki ki doma svojim ženskam hinavsko v rit lezejo.
One pa z veseljem okrog govorijo ne moj pa nebi nobene kje pa on ni tak ……………
Babe prfuknjene samo v ksiht bi se vam smejal.

Monogamija ni naravna, dajte si babe že vbit v gnilo betico…to je navadni klerikalni stereotip in posledično lastninjenje, kar je absolutno nedopustno med človeško raso…pingvini in labodi pa naj kar prakticirajo to…

Budalo! Glih to dedca energetsko izčrpava, babo pa fila….

Zanima me možakarji od kod vam ideja da pa ženska nikoli več z nobenim ne bi ko je enkrat vezana? Kakšna psihologija je zdaj to? A ženski pa ne bi pasalo kaj novega? A ženska pa ni naveličana istega penisa?
Se pravi po moški logiki je normalno da moški bi ampak ženska pa nima teh želja? Torej monogamija samo za ženske za moške pa ne ker to ni naravno.?
Razlago prosim

trobentica, to bi počelo ene 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moške populacije na svetu. Išči med ostalim 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, njega pa skenslaj, če te je s temi besedami prizadel, brez heca, ko si prizadet, je vsega konec, ,,,,živeljenje zna bit enostavno, če se znaš postaviti za sebe. je pa zanimivo, da tega nisi prej vedela, si mogoče odraščala v laborotoriju, kjer je vse sterilno…., moški ne vara edino takrat, ko nima šanse, (ok., spoštovanje tud ubije nagon v njemu ampak to mu pol zjebe erekcijo, ker gre vse iz velke glave v malo glavo), da vara, ali se boji sam sebe oz., partnerice, da veš za v bodoče, živlejnje je še pred tabo.

Zdaj pa se zate avtorica. Dramo delaš kjer ni treba. Bolje da ti pove po resnici kot da ti laže in te dejansko vara kot to počnejo drugi.
Ja logično da mu je se katera všeč in logično je da je dovolj zrel, da ve da se zakonca ne vara. To je nizkotno dejanje.


E moj jarane
Moški ne vera tudi takrat ko ga je strah. Strah dela čuda :)))

A to velja za moške in ženske ali samo za moške monogamija ni naravna?

Pa mu še ti povej, da si tudi želiš nekoga spodaj konkretno obdarjenega, ki bi znal mojstrsko fu.kat, ampak nimaš kaj, si pač poročena…

Teb rade volje vse razložim, hehe….Evo, jst mislim tako, ženske ste potrpežljiva bitja, moški nismo tako, to se dokaže tudi v dolgoživosti žensk in moških, ženske nas prekašate v dobi življenja.
Druga stvar je, poraba energije, samo šport je lep primer, ženske, če se že bavjo s športom nehajo, ko se zaljubijo recimo. Ko se malo postarajo ne skačejo od rekreacije do rekreacije ampak raj počivajo doma, moški pa trošimo moč in energijo za eno žogo, ki jo je treba spravt v gol ali v koš, na drugo stran igrišča,….. dokler stojimo na nogah.
Torej tako, ženske ubijete željo v seb po drugem penisu, moški, nimamo jajc, niti interesa, da ubijemo željo po drugi vagini, ker imamo dve glave, ki jebejo ena drugo, ena glava drugi daje impulze, ki te stalno poganjajo, kot gorivo mašino.

Teb rade volje vse razložim, hehe….Evo, jst mislim tako, ženske ste potrpežljiva bitja, moški nismo tako, to se dokaže tudi v dolgoživosti žensk in moških, ženske nas prekašate v dobi življenja.
Druga stvar je, poraba energije, samo šport je lep primer, ženske, če se že bavjo s športom nehajo, ko se zaljubijo recimo. Ko se malo postarajo ne skačejo od rekreacije do rekreacije ampak raj počivajo doma, moški pa trošimo moč in energijo za eno žogo, ki jo je treba spravt v gol ali v koš, na drugo stran igrišča,….. dokler stojimo na nogah.
Torej tako, ženske ubijete željo v seb po drugem penisu, moški, nimamo jajc, niti interesa, da ubijemo željo po drugi vagini, ker imamo dve glave, ki jebejo ena drugo, ena glava drugi daje impulze, ki te stalno poganjajo, kot gorivo mašino.
[/quote]
Haha popaj se pravi problem je v glavi pardon glavah – dve glavi dva problema
Moj lahko gleda kokrhoce ampak samo gleda, res sem zlobnica
Kot bi otroku kazal čokolado ampak jest je pa ne sme

Zdej a je to izistil, ko sta se resno pogovarjala al je bilo to izrečeno pod vplivom substanc v družbi s prijatelji, ko so se postavljali med seboj?
Vsi nekaj fantaziramo pa 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od tega niti v sanjah ne bi naredili.
Zdaj če je pa on to mislil resno pa mu žal ne boš mogla preprečit.
Reci mu, da če že to naredi naj dela tako, da ti nikoli ne veš niti ne občutiš, vendar se naj zaveda, da bo s tem del tebe odmrel oz prizadet.

Seks je itak precenjen. 5 min užitka in 23.55 ur kesanja oz trpljenja.

Sem že zdavnaj ugotovila, da znajo biti deci zelo nerodni pri izražanju. 🙂 Ponavadi začne direktno naravnost in predno pove do konca, ga ženske že prekinemo, užaljene, prizadete itd itd.. ker je pač prvi del brutalno neolepšan. In potem tisti drugi del povedo ali pač ne oz. največkrat ne odtehta prvega dela. 🙂
Midva imava večkrat take debate. Če tako pomisliš je toliko lepih žensk, ki se sprehajajo po svetu. Mi je čisto jasno, da njegov fokus zajame vse, kar se sprehaja okoli, sploh če je v kratkem krilcu in izgleda dobro. Saj smo ljudje na splošno taki, bi lagala, če bi rekla, da sama ne opazim simpatičnih moških.
Sicer težko, ampak mi je uspelo poslušati do konca, brez da bi vmes naredila dramo. Na koncu je sledilo, da mu veza z mano, družina, otroka in sigurnost, ki jo z družino daje otrokoma veliko veliko več kot en na hitrco z eno, ki po vsej verjetnosti noge da narazen vsakemu, ki jo hoče.

A je sploh še kdo, ki mu zvestoba pomeni več kot seks z neznanci?
Pravite, da smo ljudje taki kot živali. Ni res. Živali seksajo zgolj v času gonjenja in ne večkrat tedensko celo leto, 70 let…


Evo me. Zame je zakon in zvestoba svetinja. Moža se ne laže in se ga ne vara. Pričakujem pa enako od njega.

Poskusi-:)) To je poslastica.

New Report

Close