Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pajek odpeljal avto, otrok notri

Pajek odpeljal avto, otrok notri

http://www.regionalobala.si/novica/pajek-odpeljal-avto-z-otrocickom-tekla-sem-vpila-za-njim-pa-nic

Okej, glede na to, da so ga odpeljali zaradi prekoračenega dovoljenega časa za parkiranje, očitno ni šlo samo za par minutk, samo brihta, ki je avto vseeno naložil na pajek, bi pa morala izgubiti službo!

Že tako je to daleč pretirana kazen za prekoračen rok, enako velja za lisice – to bi moralo biti rezervirano za tiste, ki parkirajo, kjer se ne sme parkirati sploh. Samo da naložiš avto z otrokom notri, moraš biti pa budala oziroma primerek s PP, ki ne bi smel delati brez stalnega nadzora.
Enako budalo je redar na Vrhniki, ki so ga obvestili, da bo avtomobil prekoračil dovoljeni rok parkiranja, ker je lastnica morala nujno v bolnico, in naj prosim ne napiše kazni. ZD je dal obvestilo na avto plus obvestil občinsko redarstvo, on je pa nalašč letel pisat kazen. Taki ljudje pač ne bi smeli opravljati dela, ki je povezano tudi z zdravo presojo.

puščanje malih otrok samih v avtu je kaznivo dejanje malomarnosti.
Pa tudi, če starš sedi 2m stran na kavici v bifeju

Pa kaj so spet kaki neodgovorni, malomarni starši pustili otročička v avtu?
Še dobro, da je bil samo pajek. So bili primeri že, ko je otrok zaradi takih malomarnežev, ki pustijo otroka v avtu na soncu, umrl.

Bolani starši…!

Se pravi, da je pajek v petih minutah naložil avto in odpeljal?:)) Časovno mi ne gre skupaj.

Kaznovat je treba starsa ki je otroka pustil samega. V Angliji dosti strožje obravnavajo starše kot pri nas, pri nas se CSD ne vpleta dovolj, čemu bi pa naj odpoved dobil? Saj pa je samo opravljal svoje delo.

Ji verjamem, da je blo samo 5 min.

Lani je imel nas malcek dihalno stisko in visoko vrocino. Sem priletela pred zd bezigrad s tremi otroci, parkirala pred zd in notri odpeljala otroke. Otroka v stiski so mi vzeli takoj, druga dva pa sem pustila v cakalnici in letela preparkirat avto.

Avta zunaj ni bilo vec! Vidim tipa, ki je kadil, ko sem prisla v zd in je se vedno kadil pred zd in ga vprasam, ce kaj ve. Rekel je, da so uletel isti trenutek, ko sem jst stopila v zd in ga z neverjetno hittostjo nalozil in odpeljal.

Ni se mogel nacuditi, da gre tako hitro.

Ne rabim razlagat, da sem sla domov s taksijem – seveda sem ga iskala pol ure, ker noben nima 3 otroskih zicov v avtu, potem pa se cakala 1 uro, ker je moral taksist domov po zice. Da ne govorim o tem, da sem taksi placala malo premozenje, ker mi je seveda obracunal celotno pot do njegovega doma, nazaj v zd in nato se do nasega doma.

Zdaj, ko razmisljam, bi bilo bolj pametno drugadva pustit v avtu za tiste 3 minute, ju sigurno ne bi odpeljal.

Seveda, narobe parkira, otroka pusti, ti, ki odvažajo s pajki, bi morali biti za ta čas varuške. Potem, ko bi mama nazaj prišla, bi jim pa rekla, da sedaj pa lahko opravijo svoje delo on odpeljejo avto. Še dobr, da ju ni seksat tišal, bi mogoče pol mraz v avto pritisnil. Pol bi imela pa dva pritiska. Verjetni ima pa dec zajebanga šefa, da bi ga za teh 5 minut pogrešal.
Tisti, ki bi po človeško kradli avto, bi pa seveda otroka odložili zunaj, avto pa odpeljali. Če bi pa otroke kradli, bi ji pa vsaj avto ostal.
Le kako je otroka do avta prinesla?

Verjetno si parkirala kar v ordinaciji, al si pa superwoman za 3 minute.

New Report

Close