Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Kriv ali samokriticen

Kriv ali samokriticen

Lep pozdrav vsem,

Na forumih ze nisem dolgo sodeloval, ampak mislim da je sedaj cas, da slisim kaj si mislijo se ostali, kajti teme kot je moja pac ne morem deliti z vsemi, ki me poznajo.
Na vas se obracam z tezavo v kateri nekako ne vidim vec konkretne resitve, ker ne vem v kateri osebi je tezava, da bi lahko zacel sploh kaj resevati.
Tezava pa je med mano in punco.skupaj sma 4 leta. Imava 2 leti starega otroka in zivima pri mojih starsih oz.pri mebi. Problem pa je v njenem odnosu do mene. Ze ko sma zacela sem videl, da je bolj sramezljiva do moskih in bolj tihe sorte cloveka. Postavo ima vredu in tudi vizualno mi je kul. Problem pa je, da je zelo zaprta vase in mi sploh ne izkazuje custev. Taksna je bila ze od zacetka, vendar se stanje slabsa. Cedalje manj se ukvarja z mano in vcasih se mi zdi, da je cisto odsotna. Tudi seks je zelo slab. Dolgo casa niti vedel nisem, da ne dozivlja orgazma med seksom. V zacetku veze je bila bolj zagnana za razlicne stvari v seksu in sma dosti eksperimentirala. Z casom pa se postala grozna rutina. Vsega skupaj imava tri polozaje in seks je monoton. Najbolj me moti, da se izogiba konkretni predigri. Ko jo hocem poljubiti se umika in izmika vsakemu stiku. Se majico ne slece ce ji ne recem. Sploh se ne sprosti in seks jemlje kot kosilo. Kot nekaj umetnega, ki pac mora biti. Zelim si jo pripravit do vzburjenosti itd, ampak mi ne dovoli. Sej nic ne rece samo vidim, da ni sproscena in da jemlje to kot nekaj “kar tako”. Tudi drugace se posveca stvarem bolj kot meni. Ko zelim pogovor zvecer ji tv pomeni vec. Obcutek imam, da je sploh ne privlacim.
Ko sem imel dovolj sem se pogovoril. Povedal sem ji da me muci, da se izogiba poljubom (tudi tekom dneva) in mi nikoli ne rece, da me ima rada. Tudi seks sem ji omenil, da morma nekaj spremeniti. No po tem je bilo malo bolje cca. teden dni. Sedaj ista zgodba.
V preteklosti sma imela malo tezav z njenimi starsi in imel sem izpade z alkoholom v katerem sem skusal pozabiti njeno hladnost do mene. Zdi se mi, da se je tekom let se bolj ohladila do mene. Nisem slab fant. Vse sem ji nudil. Izkazujem ji ljubezen na vse mozne nacine. Rad jo imam. Ampak vcasih imam obcutek kot da se me boji. Tudi zaupa mi ne stvari vcasih, ki niti pomembe niso ali pa so. Vsi drugi zvedo prej kot jaz, kar me se posebej razjezi, ker ne maram lazi in neodkritosti. Sprasujem se ali sem jaz kriv, da ima taksen odnos do mene ker ne dozivlja orgazmov med seksom? Je zato tako ravnodusna do seksa, ker ne uziva v njem? Je krivda v meni kot moskim, da ji nisem znal seks pricarati kot bi moral. Pred mano je imela enega fanta z katerim pravi, da ni uzivala v seksu. Meni ze vsa leta govori, da uziva, ceprav ji ne pride. Ko jo vprasam ce si kaj zeli novega v seksu ali kako spremembo rece, da je vse kul jaz pa vem da je vse u pi…di. tud njena tehnika je slaba in nima pojma o orali itd. Ko ji zelim povedat kako naj mi rece da se stalno pritozujem (kako se nebi ce me grize, kar me ni se nobena).
Ta negotovost me ubija vsak dan bolj. Padel sem v depresijo in ocutek imam, da ob meni nima kar bi mogla imeti (orgazme itd). Obcutek imam, da je ne privlacim in da sama ne vem ali me sploh ljubi. Obnasa se kot robot.
Po drugi strani pa me vedno stisne k sebi v postelji in vidim v njej, da ji ni vseeno zame. Lepo skrbi za gospodinjstvo in mene. Je dobra zena, ce lahko tako recem, vendar ne zna pokazati ljubezni in se sprostiti ob meni.
Kako naj popravim seks, ce pa mi ne dovoli predigre? Ce se izmika poljubov in ni pripravljena na spremembe. Ko je kaksna tema po tv o seksu hitro prestavi kanal in rece, da tega ne potrebuje poslusat (ceprav bi bilo nujno za oba) itd.

Preproste ne vem vec ali sem jaz kriv ali pa mogoce njene travme in psiha (boji se npr.vozit avta itd), ki mi vsebolj dozdeva, da je tezava ravno v tem.

Hvala za mnenje

Tipična slovenska veza, zakon.
Ko ženski zapaše imeti otroka, pač poišče osemenjevalca. Po rojstvu otroka pride na plan to kar pišeš.
Te ima rada, da, te ljubi ne. Si ji kot ” prijatelj” s katerim ima otroka.
Kaj narediti, teška situacija.
Lahko rečeš, da se hočeš ločiti in jo daš gladko na čevelj. Drugače, te bo to razmišljanje uničilo.
Lahko, jo obdržiš, kako?, To pa naprej pa na zasebna sporočila.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close