Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj po vašem pomeni, da je nekdo predebel?

kaj po vašem pomeni, da je nekdo predebel?

Vse kar ni na spodnji meji itm-ja, je meni osebno grdo in predebelo, športniki, ki imajo na račun mišične mase višji itm ne štejejo. Za žensko visoko 165cm je v okviu itm-ja 60kg, ma takšna ženska se definitivno prenažira.


Kaj pa 174cm in 55 kg? Komentiraj še to? je to presuho ?

Ni pa vse v postavi, če je nekdo simpatičen/simpatična je super 🙂 pa kile gor ali dol hehe 🙂

Nobeno pretiravanje ni dobro. Ženska, visoka 165cm je normalne postave od 55-65 kg.

Nobeno pretiravanje ni dobro. Ženska, visoka 165cm je normalne postave od 55-65 kg.
[/quote]

60 kg za 165 cm žensko je preveč ja

Nobeno pretiravanje ni dobro. Ženska, visoka 165cm je normalne postave od 55-65 kg.
[/quote]

165cm in 60kg je sigurno preveč. 165cm max 55kg. Ni ga čez tight telo. Seveda nekaterim pašejo obline ampak to skoraj vedno pomeni da je nezdravo telo.

Jaz pravim tko, da ko sediš in se ti ne naredi kolobarček je ok. Drugače si predebel.

Ni pa vse v postavi, če je nekdo simpatičen/simpatična je super 🙂 pa kile gor ali dol hehe 🙂
[/quote]

Samo moraš biti zavita v rjuho, da se ne vidi klobas, ker klobase pač niso simpatične :-))))

predebel je tisti, ki ima predebelo denarnico

Saj niste normalni. Pri 165 cm naj bi bilo 60 kg preveč?

Ni čudno, da so že otroci v tretjem razredu hujšajo in da so v sedmem zaradi anoreksije ali bulimije v bolnici.
Namesto, da bi propagirali normalno, zdravo telo, pa čeprav s kakšno kilco čez idealno težo, so vam zgled manekenke, katerim je suhost položena že v zibko in s stradanjem služijo denar. Koliko jih konča v bolnicah, imajo takšne in drugačne težave … ne , o tem se pa ne govori.

Kaj pa je narobe z žensko, pri 165 cm težko 70 ali 75 kg, ki zmore vse normalne dnevne opravke, se ukvarja s športom in se zna obleči?

To je idealna teža in ni nič narobe.

Tiste z manj kg imajo možgansko okvaro

Včasih gledam oddajo “Moje 300-kilogramsko življenje” na TLC. Po ogledu samo ene takšne oddaje vam zlepa ne bo več kdo predebel.

Babe, a sploh lahko še živite?
Namesto, da bi seksale in uživale z otroki in na splošno, se jebetev glavo, kaj imate ve in druge preveč na sebi!
Se še niste zapopadle, da ste plehke in suhe, posušene češplje?
Pa sem ženska, vedno bila vitka in športnica, ampak tole vaše obnašanje je pa odraz hude osebnostne motnje in zelo slabe samopodobe.
Se sploh zavedate, kam peljete svoje družine?
Madona, zresnite se in streznite takoj, ker jutri je prepozno!

Raje si poglejte, kaj pomeni patološka nevrotičnost.
Ker to ste ve, krule frdamane!

Še to: v tistih oddajah “moje 300-kilogramsko življenje” je zanimivo to, da kadar gre za žensko, je praviloma bila v mladosti spolno zlorabljena.

Otroci v tretjem razredu so več al manj predebeli, ne presuhi.

Kaj pa je narobe z žensko, pri 165 cm težko 70 ali 75 kg, ki zmore vse normalne dnevne opravke, se ukvarja s športom in se zna obleči?

Ne govorimo o tem, kaj je narobe z ljudmi, ampak kdo je predebel. Oseba, ki ima 20 kg preveč, je prav gotovo predebela, pa če se zna še tako lepo obleči in je še tako luštna za pogledat. Če ima močne kosti in veliko mišic, ima lahko 60 kg, več je pa potem počasi že predebela.

Raje si poglejte, kaj pomeni patološka nevrotičnost.
Ker to ste ve, krule frdamane!

Mislim, da ni treba daleč pogledat, samo naslednji stavek od tistega, v katerem omenjaš patološko nevrotičnost.

Po raziskavah..Katastrofa

Športnik ne bo nikoli takšnih klobasal. Pomojem rada papcaš. Zame je debelost = lenoba + prenajedanje in nič drugega. Mogoče so tudi geni malo krivi ampak še vsakega, ki ga poznam in je debel tudi poje ogromne količine hrane (nekateri skrivajo)

Meni se zdijo obstoječe ITM meje kar primerne, predebeli so torej (večinoma) ljudje z ITMjem nad 25. Za 165 cm visoko žensko je to pri cca 68kg. Js osebno ne bi bila zadovoljna, če bi bila pri 165cm težja od 61kg, ampak bi vedela, da še nisem *debela* – samo optimalna ne 🙂


Ker imam težave s težo, motnjo hranjenja, lahko iz izkušenj potrdim, da to v veliki meri drži: večina predebelih žensk z motnjo hranjenja je imela bodisi očeta alkoholika in/ali je bila spolno zlorabljena. Jaz sem bila v otroštvu žrtev spolnega nadlegovanja in to v krogu (širše) družine. Itak se večina spolnih zlorab zgodi znotraj družine. Bedno – ko si odrasel, itak moraš funkcionirat v življenju, samo eni smo znotraj zlomljeni.

…pri svojih 163 cm in 61 kg….jaoooo

Ko je pač predebel. Saj ja vidiš kdo je debel.

New Report

Close