Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Norec z neverjetno hrupnim novejšim Audijem LJ 698 JS – zakaj mu ga ne vzamejo?

Norec z neverjetno hrupnim novejšim Audijem LJ 698 JS – zakaj mu ga ne vzamejo?

V naši okolici (Lj) že nekaj dni slišim neverjetno hrupen avto. Gre za novejšega Audija z reg. LJ 698 JS. Ne vem, kaj ima nameščeno na izpušni cevi, ampak sliši se izredno glasno hrumenje. Verjamem, da je temu norcu to všeč, mene pa je ponoči njegovo divjanje in hrumenje večkrat prebudilo in sem zaradi njega danes čisto zaspana. Niti ni normalno, da se vozi s takim avtom, saj ni možno, da bi s tem opravil tehnični pregled. Pa ne gre za kakšne poškodbe izpuha, ampak “nadgradnjo”.
Sem že mislila poklicati policijo, ampak ta čas, ko bi prišli, njega itak ne bi bilo nikjer več.
Slišim ga tudi podnevi in se mi zdi nemogoče, da tega ne bi opazil noben policist. Ni šans, da tak gre skozi tehnični pregled, že zato mu lahko vzamejo avto. In tudi upam, da mu ga. Čim prej!

https://www.youtube.com/watch?v=ZeU_oStGfGc

moški radi tekmujejo, kdo ima glasnejšega

https://www.youtube.com/watch?v=ZeU_oStGfGc

moški radi tekmujejo, kdo ima glasnejšega
[/quote]

Ja glede tega pa res tekmujeeo zelo radi keri avto bo glasnejši in bo bolj prdel dobesedno jak taki butli mi niso nikol bli pri srcu. Ven se meče tipson, ni druge.

Zakaj ne ukinejo letal, ki so zelo hrupna v okolici letališč, zakaj ne ukinejo vlakov, ker so hrupni in cerkva, ki z zvonenjem povzročajo hrup… 🙂 ene vas pa res čisto vse moti.

Sem ga videl in slišal ja.
Tipičen čefuromobil, črn (valda!) A6, star ene 10 let… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kakšni otročaji, da se morajo s takimi jajci metat ven.

Naš sosed ima enega športnega vraga, ki je tudi glasen, vendar se tega zaveda in zato ponoči vozi kot po jajcih … zelo uvidevno in nimamo pritožb. Če pa stisne plin, imaš pa občutek, da je zvočni zid prebil.

Verjemi, da to ni tisti malo glasnejši brum brum, ampak konkretno glasno, res živce parajoče.

Verjamem, da njega ne gane, da ljudje ponoči zaradi tega ne morejo spati in morajo zjutraj v službo, saj njemu pač ni treba.

Je to morda kje okrog Bratovševe? Večkrat slišim enega idiota s hrupnim avtom dirkat ob neprimernih urah.

Če prav razumem, je tale avto glasen zgolj samo iz neke spakarije, plus ne ustreza predpisom?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Po mojem ni ta…ali pač?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Ta Audi od tega kretena v Lj je drugace karavan, zvok je pa res podoben temu v videu zgoraj, samo da se ta cepec seveda vozi precej hitreje in je temu primerno glasneje.
Pa cudi me to, da ga res ne ustavi noben policist, saj to pocne sredi Ljubljane, ne nekje na Pokljuki.

Cudni bahaci so taki desci. Tudi ce bi bilo na Pokljuki. Take morajo ustaviti in dati kazni da vse motijo.

https://www.youtube.com/watch?v=Sw1rrzJ-9n8
https://www.youtube.com/watch?v=iRTvGihUdnM

Bedni čefurčki s starimi jajci!
Ker v hlačah nima nič dolgega, mora z avtom skompenzirat. Pa mu ne rata s kripo ‘bogsigavedi’ iz kje uvoženo.

Bedni čefurčki s starimi jajci!
Ker v hlačah nima nič dolgega, mora z avtom skompenzirat. Pa mu ne rata s kripo ‘bogsigavedi’ iz kje uvoženo.

Sem ga videl in slišal ja.
Tipičen čefuromobil, črn (valda!) A6, star ene 10 let… 😉
[/quote]

Torej ne gre za “novejši model”, ampak tipična stara jajca.

Avtorica, ne vem, kaj ti naj svetujem….. upaj, da bo tale Huso čimprej našel kakšno Suado, ki ga bo sprejela z njegovimi bornimi centimetri vred.

RS6 Plus z odprtimi ventili v izpuhu. Brez težav pride čez tehničnega, tako da ne jamrajte.

Vaš link


V glavnm, stara zgonjena jajca, tretji lastnik :))))) čapski žur… 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

jst bi vsem policajem, ki so šli mnogo prezgodej v penzijo, dal ene 450€ penzije, pač garanterane, tako kot jo imajo delavni ljudje za 40 let delavne dobe, ostalih 400 si bi mogli pa tako zaslužit, da bi stali na cesti in čekirali te mulce v bmw jih in audi-jih, njihovo gibanje, kot big brader, najmanj 4 ure na dan, drugač jim bi ukinil penzijo. Men še zmeram niso našli vseh ukradenih koles, ki so mi jih lopovi ukradli in se mi bi mogli tako vsako leto opravičiti zakaj jih niso našli.
Dostkrat me prime, da bi kakšno regsitersko zapisal in prijavil ampak nima smisla žal, sm sam seb probleme narediš. dons je en čez rondo žale pičil mimo mene tako, da se je kar kadilo za njim v reno scenicu, mulc kdo drug.

Ne sodite, da vam ne bo sojeno. To je znan problem pri nemških avtomobilih, izpuh ne duši dobro, sploh pri štiri leta starem, kot ga ima naš gospod župnik. Stanujem 5 minut od župnišča, pa vedno slišim globoko bobnenje, ko gospod župnik pride domov, kot da je nevihta. Ob tem, da je gospod župnik dal še posebej delat bolj tih izpuh pri znanem slovenskem izdelovalcu iz najbolj tihih materialov, pa se še vedno tako sliši.

Meni je pa to toook všeč, se kar naježim vsakič.
Sem bla od kar pomnim avto-moto navdušenka 🙂

Ker budalo divja tudi po našem koncu mesta, se naježim tudi jaz, posebej po polnoči! Ni problem samo glasen zvok motorja, ampak da ga tera do obratov, ko bi že lahko nizko letel! Tam pa boš imel lih za prometnim znakom 50 že radar, da ja vsakega po piksni, ki še ni spustil do konca. Po mestu policajov kolko češ, pa še kar in kar hrumi in drvi. To bi že moral bit zdavnaj odvzem!
Sicer pa čipiranih avtov kolko češ, brez homologacije, pa še nisem zasledila, da bi komu avto vstran vzeli zaradi tega. Samo za dva mopeda, oba vzeta blokada ven, sem slišala.

Saj se drugače čisto strinjam s teboj, divjanje in objestnost res nista primerna.

Pa ste ga kdaj prijavili? Če ga za brutalen zvok ne morete, ga pa verjetno lahko za kršenje miru in /ali za prometne prekrške?

Več kot to pa (legalno) verjetno nimate kaj storiti. Ilegalno je pa druga reč 🙂

Enega tekega smo meli po naši ulici, sem klicala policijo, dobili ga niso, a ker so se prikazali, je bil očitno to dovolj dober znak, da jih je nekdo poklical. Od takrat na ulici mir.
Se kdaj kdo glasneje mimo zapelje, ni pa to vožnja gor dol.

Policija urgira če jih kdo obvesti. Dvomim pa da tale forum berejo.

New Report

Close