Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Iscem novo Sugarbabe

Iscem novo Sugarbabe

Po debati v eni drugi temi sem se odločil, da vidim kako boste drage Monklje rearigrale na tole.

Sem 39 let star foter, s 6 let starim mulcem. Nisem super bogat, ampak imam pa dovolj, da se mi tudi priblizno ni treba sekirat za najbljizjih 100 EUR.

Matere otroka skoraj ni v sliki, z razmerji se mi ne da več ukvarjati, prostitucija mi je…. nehigijenična (ampak, spet, ne skrivam da je bilo v trenutkih potrebe tudi po tem poseženo), zato si občasno omislim takoimenovano Sugar babe (Vaš link). Ne iščem “veze”, “ljubezni svojega življenja” ali brezplačnega praznenja mošnje.
In ker Denise Dame še ni zašla na to strano pot (majkemi, da bo kmalu – moram dodati pogoj, da mora biti potencialna SB za trojčka z njo!) me zanima, kako bi reagirale ve na “nespodobno povabilo”.

– Vikend vsaj 4* pet-ned na lokaciji po izbiri, lahko v Slo ali v relativno bližnji tujini (do 2h z letalom)
– Stroškov 0
– 1000 EUR “žepnine”

Zahtevani atributi:
– 18-40 (hvala, seniork ne potrebujemo)
– Fizični izgled med (za leta koreliranih!) 7.5 in 10, striktno po mojem sistemu ocenjevanja.
– Ne zanima me kako ti je ime, kdo si in kaj te v življenju žene, in tudi jaz te ne mislim obremenjevat z mojim življenjem.
– Pričakuje se plačilo v naturalijah, in to ne v misjonarskem položaju ob ugasnjeni luči (lahko pošljem video navodila kaj mi ustreza). Če je to problem, potem tole ni zate.

Torej? Lahko pustim mail, si izmenjamo par mailov, kakšno fotko (ne golih, max kopalke, ker, dajmo ne met nagih fotk na netu, ane?), pa da vidimo.

In, toliko da ne bo samo pri nakladanju: evo, tole je lahko vaše.

[img]https://preview.ibb.co/h80Yk6/Screenshot_2017_11_21_15_36_53.png[/img]

Ampak tukaj se vse delajo fine, tradicionalne in ah in sploh. Se dedci se bodo nasli, ki bi te popljuvali. Vseeno, best of luck!

Ampak tukaj se vse delajo fine, tradicionalne in ah in sploh. Se dedci se bodo nasli, ki bi te popljuvali. Vseeno, best of luck!
[/quote]

Meni je to vedno bilo in je fuj

nova
Uredništvo priporoča

Pridem… če me plačaš bolje, kot sedanji. Kar ponujaš, ne zadostuje.

Ampak tukaj se vse delajo fine, tradicionalne in ah in sploh. Se dedci se bodo nasli, ki bi te popljuvali. Vseeno, best of luck!
[/quote]

Pa se ti prijavi, ce ti je tolk kul ideja.

O ker pacjent si ti!
A si ravno eno kripo od avta prodal za jurja.
Bogi fantek. A ne dajo, a ne? Se morš drugače izkazat, pa mal kriterije spustit, tko, na tvoj nivo, ostalo je previsoko zate.

A tole si kar sprintamo, pa je nase:D

Kolkrat na sporedu pa naj bi bilo fu.ka.nje?
Kje pa je tisti video s tvojimi željami, možen link?

Prvo ponudbo za spoznavni vikend sem napisal, ostalo je pa odvisno od kemije in tega kako skupaj “tečeva”.
Naj si nihče ne domišlja, da je tole “Kuvajtski Šejk z miljoni” scena.

A nisi mogel kak let nazaj tole ponudit? Zdaj sem pa prestara, ceprav zgledam veliko mlajs( tak kot vse ta prave mone) in bi te z lahkoto nategnila. Ups, ti bi mene, kot je brati.
Drzi pa, da ce dovolj ponudis, vsaka da. Naj utisam vse tiste, ki bodo skocile, navsezadnje daste doma svojemu zastonj oziroma v zameno za ta hude skornje iz daichmana.

Kongratuliram. Odlična otvoritev teme.
Se pridružujem ponudbi s popravki: leta 30 do 55 zaslužek 150 eur lokacija pri meni.

Ne razumeš, kajne? Dajo, oz., bi dale – ampak je vedno “nekaj” zraven. In mene ne zanima to, kako je njen Tinček uspešen v glasbeni šoli, kako jo je Micka zajebala v službi, kje je Ferdo parkiral in kaj je ona včeraj po TV gledala. Za to so partnerji in možje, mene pa tak odnos ne zanima.
Zato, pač, lepo povem, čisto poslovna poteza.
Če ti pa Evri ne ustrezajo lahko pa tudi kaj drugega. Funti? Dolarji (Singapurski ali Ameriški? Rublji?

:)))

A sestletni tvoj sin bo pa vse tole gledal ali kako? Ga bos se pravocasno navadil na odraslo zivljenje. Ce pa ti nisi gnoj od cloveka, potem pa ne vem kdo je se lahko. In pol se dedci cudite, da nobena noce z vami. Tistih 1000 evrov pa raje doniraj v nakup pameti, ker sam je nimas ali pa kupi kaj lepega svojemu otroku, kot pa, da se tukaj ponujas kot ta zadnja prostitutka. Sram te bodi in taki imate otroke.

Ne razumeš, kajne? Dajo, oz., bi dale – ampak je vedno “nekaj” zraven. In mene ne zanima to, kako je njen Tinček uspešen v glasbeni šoli, kako jo je Micka zajebala v službi, kje je Ferdo parkiral in kaj je ona včeraj po TV gledala. Za to so partnerji in možje, mene pa tak odnos ne zanima.
Zato, pač, lepo povem, čisto poslovna poteza.
Če ti pa Evri ne ustrezajo lahko pa tudi kaj drugega. Funti? Dolarji (Singapurski ali Ameriški? Rublji?
[/quote]
Verjamem, da te ne zanima, ampak cel vikend samo laufat? Saj ves, da je prejsni vikend enega tvojih let zvilo na maratonu. Drugace bi bilo ce bi ponujal tri, stiri urno razvajanje, to se gre, brez dodatnih zapletov o sosedi, ki spusca psa na vrt pa …

Stopnja tvoje resnosti je v korelaciji s forumom, kjer si to objavil. Mislim, da to ni primeren sajt za iskanje plačljivih uslug.
Glede na zahteve in pogoje iskreno upam, da se res ne nadejaš amaterke.

Ne razumeš, kajne? Dajo, oz., bi dale – ampak je vedno “nekaj” zraven. In mene ne zanima to, kako je njen Tinček uspešen v glasbeni šoli, kako jo je Micka zajebala v službi, kje je Ferdo parkiral in kaj je ona včeraj po TV gledala. Za to so partnerji in možje, mene pa tak odnos ne zanima.
Zato, pač, lepo povem, čisto poslovna poteza.
Če ti pa Evri ne ustrezajo lahko pa tudi kaj drugega. Funti? Dolarji (Singapurski ali Ameriški? Rublji?
[/quote]

Daj ti 39 letni fotr preseli se na žensko moški čvek. Tvoja ponudba na starševskem čveku nima teže. To je kot, da bi v motoreviji delili kuharske recepte.

Sem se nasmejala, ker to niti približno ni pisal moški. In dober moški ima atribute, ne kesh :)))

Profi ga nau hotla 😉

A sestletni tvoj sin bo pa vse tole gledal ali kako? Ga bos se pravocasno navadil na odraslo zivljenje. Ce pa ti nisi gnoj od cloveka, potem pa ne vem kdo je se lahko. In pol se dedci cudite, da nobena noce z vami. Tistih 1000 evrov pa raje doniraj v nakup pameti, ker sam je nimas ali pa kupi kaj lepega svojemu otroku, kot pa, da se tukaj ponujas kot ta zadnja prostitutka. Sram te bodi in taki imate otroke.
[/quote]
A ti po sbojih izkušnjah .. pred otrokom nažigaš njegovo mamo .. fotra

Prvo ponudbo za spoznavni vikend sem napisal, ostalo je pa odvisno od kemije in tega kako skupaj “tečeva”.
Naj si nihče ne domišlja, da je tole “Kuvajtski Šejk z miljoni” scena.
[/quote]

OK, odpadeš.


A ti po sbojih izkušnjah .. pred otrokom nažigaš njegovo mamo .. fotra
[/quote]

Vas butlov je kar nekaj, prevec!!

Vas butlov je kar nekaj, prevec!!
[/quote]
Slabo mereš. Jaz sem z TM

A sestletni tvoj sin bo pa vse tole gledal ali kako? Ga bos se pravocasno navadil na odraslo zivljenje. Ce pa ti nisi gnoj od cloveka, potem pa ne vem kdo je se lahko. In pol se dedci cudite, da nobena noce z vami. Tistih 1000 evrov pa raje doniraj v nakup pameti, ker sam je nimas ali pa kupi kaj lepega svojemu otroku, kot pa, da se tukaj ponujas kot ta zadnja prostitutka. Sram te bodi in taki imate otroke.
[/quote]

Glej, morda ti ni všeč, ampak meni se ne zdi popolnoma nič nesprejemljivega v ponudbi – če si pa ti tako prepričana v svoj farški prav pa ni problema – le obvozit moraš temo. In, ponavljam, “dobiti” ni problem, dobiti od spodobne ne-profesionalke, ki nima pretendenc na “naslednja žena” je problem.

Za vse tiste, ki ste resne, ampak vam Evri ne ustrezajo – lahko tudi dolarje ali funte zrihtam?

[img]https://preview.ibb.co/cUKROR/Screenshot_2017_11_21_16_48_30.png[/img]

Saj številko lahko za pravo osebo dvignemo, to sploh ni problem. Ponavljam, to je tarifa za spoznavni vikend, potem se pa lahko domenimo za mesečno štipendijo po potrebi. Računam nekje z enim vikendom na mesec + morda kdaj čez teden, ostalo pa je njen čas.

Me pa res zanima, kaj je tako groznega v celi ideji? Dragi ljudje, govorimo o solidni plači za en vikend + recimo 1500/2 jurja na mesec potem. Za minimalno dela z nekom, ki je prijazen, zanimiv in ne-grd, ampak se mu ne da ukvarjati z “dramo”.

OK, fin neki narod, kaj naj rečem drugega.

Me prav zanima kak prepotentnež si, zavaljen, mali.

Boljš da greš v kurbe, itak kera bo šla za tega jurija ni kej ekstra boljš.

New Report

Close