Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek predsednik SDS

predsednik SDS

Trden mož trdnega značaja.

Ja, in z lepo družinico, kot je prav poudaril.

Bolje bi rekel TRDEGA značaja.

Nima več udarnega naboja, kot bi bil zablokiran.

Spoštujem ga res lep intervju velik človek.

Zgodovina bo povedala, kako velik Mož je to. Vse bi naredil za dobro Slovenije. Ponižal bi vehementne povzpetneže, ki samo govorijo in nič ne naredijo. Zavladala bi pravica, delo bi dobili vsi in vsi bi bili med seboj enaki.
Škoda, da mu mečejo polena pod noge.
Nikakor ne prenese, da se mu kdo postavi na pot, da se mu zoperstavi. Ne mara klečeplazcev, ki bi se prodali za skorjo kruha.

Bojim se, da je naredil več škode, kot korist s tem, ko v stranki ne pusti premika v sedanjost

saj “sedanjost” imamo.
hvala Bogu, da ste z njo zadovoljni, torej ne rabite premikov:-)))

Glede na vse zlo, ki ga je storil v svoji karieri, bi moral že dalj časa klavir špilat.
Še stranko je ukradel in se tega prav nič ne sramuje.
Bi monologist tu lahko pojasnil, kako simpatizerji gledate na to, da ima mogotec v demokraciji tako avtokracijo?

Ja, velik velik človek, ki je že 30 let po krivici na prostosti.

Trstenjakovci, mal se umirite, no!

kaj joško je bil AVTOKRAT_ ZLO_ BROZ??
a je bil karizmatičen, vodilni, maršal vse u iber fajn..???
al to kakor kdaj paše..

saj “sedanjost” imamo.
hvala Bogu, da ste z njo zadovoljni, torej ne rabite premikov:-)))
[/quote]
Mi imamo sedanjost, vi imate pa premike, okope in noriško kraljestvo.


Mi imamo sedanjost, vi imate pa premike, okope in noriško kraljestvo.
[/quote]

Norik je bila država Slovencev. Ivan pa je direktni potomec Habsburgov. Torej je tujec in krvni sorodnika titeja in vseh vodilnih današnjih prisklednikov v Sloveniji in EU.
Zato v vseh parlamentarnih tam Slovenca ni!

Hja, sej Hitler se bi tud v lepi luči kazal, če bi preživel vse tisto kar je zakuhal, ob koncu svoje popularnosti pred novinarji, otroc in živali so prav fino orožje za pihanje na dušo zaslepljenim ljudem, kako pa misliš, avtor, da bi bilo drugače.
Kdo ne pozna karaktereja ljudi je to zmožen orng drago plačat amapk vi, ki pišete hvaleospeve o njemu niti ne rabite plačila, ker ste v istem rangu kot on in to ste zelo čudni ljudje, manj, ko ima človek opravka za vami, lepš mu je.

[/b]

to velja, zelo velja tudi kontra. velja tudi zate, tebi podobne pa še kdo bi znal sem not uletet. BTW nisem gledal ne reklame za intervju ne intervjuja, samo komentiram, oz komentar se nanaša na poste ki jih berem(o) tu gor. Primerljivo z intervjujem

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Še nikoli nisem bila na volitvah nikoli drugo leto pa bom volila Janšata v tem intervjuju me je prepričal.

[/b]

to velja, zelo velja tudi kontra. velja tudi zate, tebi podobne pa še kdo bi znal sem not uletet. BTW nisem gledal ne reklame za intervju ne intervjuja, samo komentiram, oz komentar se nanaša na poste ki jih berem(o) tu gor. Primerljivo z intervjujem
[/quote]

Se popolnoma strinjam s tabo, tako kot ste pripadniki SDS-a vse najslabše za mene (ajde ti si mi še nakako ok.) sem tud jst takšen za vas, manj se vidmo raj se mamo, živimo pa v deomokraciji mar ne in lahko rečemo kar hočemo, ne živimo več v komunizmu, ko kao nism smeli nič reči, hehe… buče. Tud jst nisem gledal intervjuja, peprosto, zato, ker človeka ne morem gledat, še manj pa poslušat, mene pač ne more nategnt, ker mi deluje psihično moten, strici iz ozadja, strici iz ozadja, strici iz ozadja, hehe….., adijo pamet.

Se popolnoma strinjam s tabo, tako kot ste pripadniki SDS-a vse najslabše za mene (ajde ti si mi še nakako ok.) sem tud jst takšen za vas, manj se vidmo raj se mamo, živimo pa v deomokraciji mar ne in lahko rečemo kar hočemo, ne živimo več v komunizmu, ko kao nism smeli nič reči, hehe… buče. Tud jst nisem gledal intervjuja, peprosto, zato, ker človeka ne morem gledat, še manj pa poslušat, mene pač ne more nategnt, ker mi deluje psihično moten, strici iz ozadja, strici iz ozadja, strici iz ozadja, hehe….., adijo pamet.
[/quote]

Za slabši volilni rezultat na predsedniških volitvah je okrivil romano Tomc, ki je kao prepozno kandidirala…on pač ni kriv. Tudi to veliko pove o njem.
Je pa en visok predstavnik stranke (ne povem kdo) izjavil, da niso stranka, ampak firma.

če tako razmišljaš. ker ne obožuješ našega Ljubljenega Vodje. verjetno si se tako odločila ker si obetaš materialne koristi ali z drugimi besedami, ti je le do sendviča.

Hitler je vojno preživel, lepo v Argentini. To ni nobena skrivnost.
Zaplodil pa je ćuveno Angelco merkl.

Kako bi neko neuko, ubogo babše že toliko časa haralo vso EU, če ne bi bilo v ozadju ustreznega pedigreja?
Enako je tu z našimi, levi in desni, vsi v žlahti, predvsem z njo brez muštacov.

Poglej, če ti izhajaš iz vasi s petimi hišami za devetimi gorami in devetimi vodami, kjer ste vsi med sabo v žlahti, in kjer je definicija device “petletno dekletce, ki teče hitreje od vseh svojih moških sorodnikov”, ni treba tega posploševati. Druga varianta je, da začni jemati tiste majhne bele tabletke, ki ti jih je predpisal zdravnik, pa se bodo tudi simptomi paranoje polegli.

Merklci lahko očitaš marsikaj, neizobraženosti pa ne, doktorirala je iz fizike takrat, ko to še ni bil hec.


Mi imamo sedanjost, vi imate pa premike, okope in noriško kraljestvo.
[/quote]

važno je, da smo vsi zadovoljni s tem kar imamo.

Se popolnoma strinjam s tabo, tako kot ste pripadniki SDS-a vse najslabše za mene (ajde ti si mi še nakako ok.) sem tud jst takšen za vas, manj se vidmo raj se mamo, živimo pa v deomokraciji mar ne in lahko rečemo kar hočemo, ne živimo več v komunizmu, ko kao nism smeli nič reči, hehe… buče. Tud jst nisem gledal intervjuja, peprosto, zato, ker človeka ne morem gledat, še manj pa poslušat, mene pač ne more nategnt, ker mi deluje psihično moten, strici iz ozadja, strici iz ozadja, strici iz ozadja, hehe….., adijo pamet.
[/quote]

Brez skrbi, da ve, o čem govori.
Misliš, da ima v ljudstvu podporo ali v stricih iz ozadja?
Če misliš na ljudstvo, si krepko pihnil mimo.

On ima podporo ravno pri tistih, za katere najmanj misliš in katerim se sam priklanjaš.
To je mafija na kub.

Vedno JJ na lestvicah kot da bi stranka zmagala na predčasnih volitvah…. dajte prosim 1x naredit anketo z vprašanjem “Katere stranke nikakor ne bi volili?” pa vam bo jasno zakaj JJ vsakič popuši na polno in tudi tokrat bo enako,

In kje je bil na intervju? Na kateri TV? Je kakšno ponavljanje?

New Report

Close