Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zanimivo mi je da vas nevzdržna situacija v sloveniji ne moti nič

zanimivo mi je da vas nevzdržna situacija v sloveniji ne moti nič

za piko na i vam zdaj premier vozi enega musliča v parlament kot da je papež Frančišek,300.000 pod pragom revščine slovenvec,mladi brez služb,ljudje odhajajo v tujine,plače pod pragom,življenje nedostojno,javno zdravtsvo popolnoma v podnu,infrastruktura in ceste že po 10 let neobnovljene,bolnišnice še iz juge,delavec nezaščiten,mplačilna disciplina na vrhu,delo na črno cveti,kriminal raste počasi potiho,mladi nezmožni ustvarit svoje družine svoja gnezda in hiše ali pridobit kredit,politiki pa plešejo ko maironete…

samo pravim,da mi je zanimivo d av 10 letih je bil samo en mali uporček pred parlamentom,pa malo so jih pošprical s topovi. To je vse. A v 10 letih tone vse v pogubo. Tako potrpljenje in blažen karakter naroda je meni občudovanja vreden. Nismo samo zavistni,pa fovšljivi kakor je značilnost slovencev,smo tudi zelo mili,ponižni in premoremo veliko nategovanja živvcov in teptanja dostojanstva in prodajajanja mačka v žaklju. kar po svoje ni slabo…

pa recite če ni res?

Ni res. Zadnje leto gre državi bolje kot leta prej. Gospodarska rast je ugodna, brezposelnost se zmanjšuje. Meni je dobro, pa nisem edina, ki ji je dobro. Imamo mir in ne skoraj stanje vojne, ki ga imamo, kadar vlada JJ.
Ljudje hočejo stabilnost in mir. Zdravstvo pa je res treba popraviti, ker tega do sedaj še nobena vlada ni uredila.

Vse je res. Pravzaprav smo narod ki si bi ga vsak politik moral želeti.


Ali si ob tej trditvi upoštevala da se je 5000 mladih izselilo? Aja, to je pač samo nova metoda zmanjševanja brezposelnosti.


z vezami si kam prilezla?


z vezami si kam prilezla?
[/quote]

Najbrž ena od tistih mamc ki volijo Jankovića, stalno.

avtor, bravo

pozabil si dodati, da tudi korupcija raste, ker si mafija uredi vse prek zvez, pošteni slovenski državljani pa životarijo, pa še migracija in islamizacija Evrope se dogaja, kam bo to pripeljalo???


Ali si ob tej trditvi upoštevala da se je 5000 mladih izselilo? Aja, to je pač samo nova metoda zmanjševanja brezposelnosti.
[/quote]

Mladi se izseljujejo kot po tekočem traku, zato gre državi toliko bolje, kratkoročno. Delavcev iščejo toliko, da ni res, pa jih ne dobijo, ker nihče več noče delati za ta denar.

In potem gledaš TV. Mladi človek reče, da ima službo, a tako majhno plačo, da mu finančno pomagata straša. Pa to ni nek proizvodni delavec, brez izobrazbe, ali z osnovnoško izobrazbo. Ampak izobražen človek.

Na drugi strani državna uradnica govori, da so mladi SREČNI, da imajo delo.

In potem ta mlad fant reče, da bo odšel v tujino.

Ne, niso srečni. NABIRAJO izkušnje, da bodo lažje dobili delo v tujini!

Pri nas bodo pa čedalje bolj iskali delavce in se čudili zakaj pri taki brezposlnosti, ne dobijo delavcev. Ne dojamej pa, da 30 km od npr. Kranja, je že Avstrija, ravno tako 30 km v drugo smer pa Ljubljana.

V Avstriji dobijo mladi še zastonj socialno stanovanje… pa v osnovi večjo plačo. Doma ostanejo samo tisti, ki živjo pri starših ali jim starši kaj šenkajo, samo tega bo vsak dan manj, ker so tudi marsikateri starše še zapufani, pa imajo odrasle otroke.

Avtor, najdi si službo, premier ti je ne bo, ne Cerar, ne Janša.

slovencem se ne da delat na gradbiščih, v rudnikih, to so vse delali južni narodi, sedaj pa nočejo več delat tukaj, ker niti plačila ne dobijo, Slovencem pa se ne da delati in bo dejansko potrebno iskati delovno silo, čeprav je veliko Slovencev brez dela. To je res neverjetno.

Mladi se izseljujejo kot po tekočem traku, zato gre državi toliko bolje, kratkoročno. Delavcev iščejo toliko, da ni res, pa jih ne dobijo, ker nihče več noče delati za ta denar.

In potem gledaš TV. Mladi človek reče, da ima službo, a tako majhno plačo, da mu finančno pomagata straša. Pa to ni nek proizvodni delavec, brez izobrazbe, ali z osnovnoško izobrazbo. Ampak izobražen človek.

Na drugi strani državna uradnica govori, da so mladi SREČNI, da imajo delo.

In potem ta mlad fant reče, da bo odšel v tujino.

Ne, niso srečni. NABIRAJO izkušnje, da bodo lažje dobili delo v tujini!

Pri nas bodo pa čedalje bolj iskali delavce in se čudili zakaj pri taki brezposlnosti, ne dobijo delavcev. Ne dojamej pa, da 30 km od npr. Kranja, je že Avstrija, ravno tako 30 km v drugo smer pa Ljubljana.

V Avstriji dobijo mladi še zastonj socialno stanovanje… pa v osnovi večjo plačo. Doma ostanejo samo tisti, ki živjo pri starših ali jim starši kaj šenkajo, samo tega bo vsak dan manj, ker so tudi marsikateri starše še zapufani, pa imajo odrasle otroke.
[/quote]

Slovenci, nič več ne bodo drugi garali in zidali ceste, mostove, bo treba sam sebi gradit, a kaj ko se mnogim ne da


[/quote]

Ooo, pa se kako me je motila nevzdržna situacija v Slo. Od letošnjega avgusta sem v Švici in ni mi žal. Niti malo ne. Hvala Slo.za vso izobrazbo in študij.


[/quote]

Zanimivo. Kako pa to da v tujini delajo marsikako tako delo.

Najbrž ena od tistih mamc ki volijo Jankovića, stalno.
[/quote]

a ni j.j-naez jašna. kakor vem je z.j-zoran jankovič

a ni j.j-naez jašna. kakor vem je z.j-zoran jankovič
[/quote]
misliš janez ane.

Zanimivo. Kako pa to da v tujini delajo marsikako tako delo.
[/quote]
Ja kako to, s toliko višjo plačo zaradi tega, saj je logično.


Ja kako to, s toliko višjo plačo zaradi tega, saj je logično.
[/quote]

Odgovoril sem na trditev da Slovenci nočejo delat.

Prbite na zid s fejsbuka izpred dveh let si pa pozabil avtor?
Namesto, da bi mafijozoti gledal dnevno iz vseh nastavlenih displejev, označeni kot slovenski zajedavci.

Kot da bi jih to kaj ganilo. Zajedalci imajo trdo kožo.

Jaz samo to vem, da bo še slabše, če bo Janša spet premier.


[/quote]

Plačaj, pa bomo delali, rit presrana.

za 760 Evrov, potem pa govorite, da samo neiznajdljivi dobijo tako malo!
na pošteno že ne dobite mnogo več!

Postali bomo Slabanija.

Ne vem, jaz vidim nove hiše, ki poganjajo kot gobe po dežju, obrtnike, ki so zasedeni do poletja, na stotine oglasov za delo, tudi visoko izobažene delovne sile z dobrim plačilom, firme, ki imajo posla več, kot ga lahko opravijo, dobre strokovnjake, ki izbirajo delodajalca in ne obratno. Naš družinski proračun je na mesečni ravni 3-5x tolikšen kot v času krize. In nismo edini.

Se pa strinjam, da je zdravstvo v buli.

Me pa motijo nekulturnost in agresivnost ljudi, lenoba in prelaganje odgovornosti za svojo bedo na druge (beri državo), fovšija in obtoževanje in blatenje vseh, ki jim gre bolje (ker v Sloveniji se pošteno zaslužiti pač ne da, vse so samo veze, bla, bla, bla). Pa se.

Nekje sem zasledil podatek, da četudi prejmeš zajamčeno plačo 611 eur spadaš med 15 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najbogatejših ljudi na zemlji, vso ostalo človeštvo se mora preživljati z nižjimi dohodki. Apak jamranje in šimfanje je slovenski narodni šport, ki se močno okrepi, če je na oblasti desnica. Tudi glede zdravstva – dostopno je vsem, ampak tega ne znamo ceniti.

New Report

Close