Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je ta Jure Godler res komu smešen na Planet tv?

Je ta Jure Godler res komu smešen na Planet tv?

Slučajno sem ujela nekaj minut Godlerja na Planet tv. Saj njegove domislice do neke mere niso slabe, vendar celotna izvedba mi pa ni niti malo smešna.
V zelo kratkem času je nekemu našemu politiku rekel, da je pe zde in potem še majmun. To naj bi bilo smešno, vsaj posneti smeh ob izgovorjenih besedah je nakazoval na to.
To je naš humor? Ojej.

Kakšen nivo pa pričakuješ od murglskih bebčkov? Za 200 evrov opranega honorarja bere murglske umotvore s trotlbobna.

Kakšen nivo pa pričakuješ od murglskih bebčkov? Za 200 evrov opranega honorarja bere murglske umotvore s trotlbobna.
[/quote]
Jp, vaš nivo bi težko kdo dosegel, ker tako nizko se pa skoraj ne da past, to je le nekaterim črednim omejencem uspelo.

nova
Uredništvo priporoča

Slaba kopija Daily showa. Par svetlih točk je bilo, ampak premalo. Blesarij v naši politiki je dovolj, ampak žal premalo ljudi tam zaposlenih (verjetno oddaja delana za drobiž in za tako majhen trg tudi za več ne more biti), da bi znali to povezati v dobre šale, potem se pa oklepajo tudi brezveznih obupanih poskusov.

te besede namenjene kateremu od levih politikov, potem je to zelo kvliteten humor, na visokem svetovnem nivoju. če pa je šlo za desnega politika, potem je to višek slabega okusa, ki ga lahko sproducirajo le v murglah

Precej podoben (hoče biti) enemu angleškem komiku.
Meni Godler ni všeč, niti smešen.

Na tej oddaji mi je najbolj všeč, da čez njo pljuvajo SDS ovce, ko se loti njihovega pastirja. Čeprav se isto loteva vseh politikov, so seveda v glavnem SDS fanatiki prizadeti, ker iz božanstva se ne smeš norčevati.

Pa saj vam ne more bit smešen, če vas velika večina tu, še na monu ne zna brat preprostih stavkov in jih ne razumete, kje boste šele vedeli polovico tega, o čem sploh govori.

To so dobro zadeli:

https://www.youtube.com/watch?v=HFfdV5rL_mQ

ni dobro Jure, ni zanimivo. Hočeš bit kot tist angleški al ameriški komik.
Dejte zbrat fajn ekipo, pa nardite na slo 1 en orng večerni show kot je bil HRI-BAR, sam predlog, ker tole zdej je ceneno, pa precej dolgočasno.

Hri-bar je bil še slabši, Hribar je za na radio, tam je Radio Ga Ga zakon.

Men je OK Godler, najboljša slovenska humoristična oddaja do zdaj, ampak to ne pove veliko, ker nobena ni bila ravno nek presežek, pa tudi ta ni.

vam pač ni dano da bi razumeli …
mu še manjka kilometrine da doseže Johna Oliverja, ki mu je očitno zgled, ampak se uči in mu kar ratuje.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Res mi ni dano, da bi razumela, kaj je smešnega v tem, da nekomu rečeš majmun ali pezdE.

Meni je smešen, že od Hribarja ven. Samo, da ga vidim, me nasmeji. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Res ni smešen in to samo BEBCEM, ki ne prenesete resnice. In to mislim na vse na beli in na redeči strani. Moraš biti res popolnoma nevtralen, da te tak humor zares zabava. In nekateri imamo to srečo in nekateri imamo ta dar.

Men ni.

Hudo rada gledam Last Week Toonight z Johnom Oliver na HBO in Godler se mi zdi ponesrečen posnemovalec. Občasno mu kakšen štos rata, večina pa ne več. Škoda, včasih mi je bil boljši.

Osebno mi je Godler zelo všeč. Ima ogromno talentov in za ta šov ga je definitivno škoda, ker po moje ne pokaže niti 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kaj zna.

Oddaja sama mi je bolj tko tko. Pač ne maram politike nasploh.

Ja, ja včasih mu kakšen štos dobro rata. Ni pa na splošno ne smešen, ne duhovit. Pričnem gledat in po 10 min preklopim.

Joj, grozno antipatičen!


Nisem se mogla spomniti, koga posnema. Posnema bolj slabo, trudi se.


Nimam Planet TV, ne plačujem, ko jih šlivi, ne gledam 🙂

Ja, Godler ima včasih zelo zabavne komentarje na aktualno politiko … všeč mi je da odkrito pove kaj si misli o kakšni stvari .. je pa res, da mi ni všeč čisto vsaka stvar, ki jo blekne..

New Report

Close