Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Črni petek 2017

Črni petek 2017

Katere trgovine bodo imele dober popuste v petek?
Za kupiti imam vsega od oblacil, obutve, kozmetike, posteljnice, pisarniski stol…

Kar prek spleta naroč, bo še najhitrej

Vsako leto se bolj in bolj približujemo ameriki. Noro odvisni od shoppinga že.
https://www.youtube.com/watch?v=7klNQyyLpiA

Jaz lahko MOJ DENAR porabim za kar hočem.. JASNO?

Noro! V socializmu smo se samo smejali takim filmon na TV. V kapitalizmu, kjer imamo trgovski center pri trgovskem centru, polne police povsod, pa imamo taka prerivanja in pretepe.

Noro! V socializmu smo se samo smejali takim filmon na TV. V kapitalizmu, kjer imamo trgovski center pri trgovskem centru, polne police povsod, pa imamo taka prerivanja in pretepe.
[/quote]

Nisem prepričana, da tvoja trditev drži.
Sem v socializmu tudi jaz hodila čez mejo po nakupih – sem imela maloobmejno prepustnico. Včasih mi je bilo prav nerodno, ko sem videla, kako so fine gospe iz SLO tovorile iz štacun tako polne vozičke, da je nakupljeno kar po tleh letelo. Kramarji za mejo so si pa meli roke in skrivaj posmehovali …

Ne vem, kakšni popusti bodo v Slo, ampak sem se danes vrnila iz outleta Palmanova Outlet Village v Italiji (blizu N.Gorice) in so mi rekli, da bodo vse trgovine imele v petek od 40-80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znižanje. Odprti pa so od 10-21h.

New Report

Close