Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mož me je prevaral

Mož me je prevaral

Ugotovila sem da se je mož zaljubil v drugo.

Nič ni tajil. Veza traja 3 mesece. Ona živi v drugi državi. Spoznala sta se na morju. Pred mesecem sta skupaj preživela vikend. Ko sem izvedela (slučajno, ni bilo običajnih znakov) sem pričakovala, da se bo opravičil in boril zame. Namesto tega je rekel, da želi da doma zaenkrat ostanejo stvari take kot so in naj mu dam čas, da stvari razčistiti. Da ima rad obe. Da mu je ona spet dala motivacijo za življenje.
Sanjarita, da bi se nekam preselila skupaj, saj oba veliko delata. Ona v veliki korporaciji. Njej je rekel, da se je z mano razšel, ker se ona ne želi zapletati s poročenim. Mož si želi srečanja z njo a je malo problem razdalja. Okleva tudi zaradi otrok, ki pa sta skoraj polnoletna. Kot oče je zelo skrben, še preveč otroka zavija v vato.
Kot mož pa sem imela vedno občutek, da nisem nikoli na vrsti, najprej delo nato otroci, starši, kje sem pa jaz.

Kaj naj storim? V stiski sem. Rada ga imam. Želim biti z njim a kar se dogaja je nevzdržno. Obsedena sem s to žensko in veliko mislim nanjo. Z nikomer se ne morem pogovoriti vem pa že dva tedna.

Mož je bil ves čas zakona izredno ljubosumen, saj sem živahna oseba in na zabavah rada v središču pozornosti. Vedno mi je to očital,sama pa sem mu govorila, da taka pač sem, da me je tako spoznal. Zaradi tega se je velikokrat odmaknil od mene in me ni pustil k sebi. O koliko sem pretrpela zaradi njegove ljubosumnosti – pa mu nisem bila nezvesta.

Zadnja leta se mi je zdelo, da je bolje, saj sem ostala doma, kjer imava skupaj posel. Zdelo se mi je, da se dobro razumeva.

Finance niso problem, tudi če bi se razšla, saj nimava kreditov in sva normalno finančno preskrbljena.

Ne predstavlja si, da bi bila s kom drugim.

Telesne prevare mu ne zamerim (mislim pač da se je star panj vnel 47let ima) bolj me skrbi njegova čustvena navezanost.

Kam naj se obrnem po pomoč, ker tega ne morem več držati v sebi.

Hvala za vse odgovore in misli.

Verjemi iz tele veze na daljavo ne bo nič. Je prestar da bi to splejal. Malo mu je dala metuljev v trebuh, ki pa bodo zleteli prej ali slej. Večji problem je zakaj je to naredil, nekaj mu manjka, tako
kot tebi. Nobena sprememba kjerkoli se ne zgodi, če stvari funkcionirajo. V tem primeru se nimaš kam obrnit, ali se oba obrneta na zakonsko svetovanje skupaj, ampak potem ko mu metulji zletijo, ali pa se obrni vase, sprejmi odpusti in verjemi da bo vse okej. Glede na to da fizično prevaro zmoreš ga jaz na tvojem mestu ne bi nič masirala, kaj bo naredil, ne rini vanj, pusti ga, bodi prijazna in ljubeča, potrudi se in si nadeni nasmešek na obraz in dobro voljo…pojdi malo po svoje, zrihtaj se pejdi s prijateljicami kam.

sem spoznala kako neizmerno ga ljubim šele ko se je on zagrel za drugo. prej mi je šel pa že več let na živce.

tukej sem pa čisto na tvoji strani, tud sam ne razumem tipov, ki tako izgubijo lajtngo v zrelih letih. Verjetno mu pa ni bilo lahko, ko si ti bila stalno taglavna in je v seb trpel zarad tega, ni pa tega jasno pokazal.
Prišel je do verjetno prve šanse, da se odklopi od tebe, (stvari so se pač poklople, poanta je v tem, da si je on to tako želel) zarad tvojga preveč živahnega karakterja, ki ga je očitno motil in naredil kar je. Je pa tako, ženske z preveč živhnim karakterejm ne znajo bit mile, ta ljubica mu je dala psihično milino za katero si ti mislila, da jo daješ dovolj že s to rutino s katero živita pod isto streho.
Veš kako pravjo na balkanu, eeee, ne može to tako … sestro, (ne gre to tako, sestra)….

What?? The?? F…??
To da te on ponižuje ok ampak da se sama, to pa mi ni jasno.
A si res tako malo vredna da boš športno tolerirala njegovo metulckanje in čakala kdaj se bo naveličal in skočil nazaj v tvoj objem, pol boste pa happy zakon fural naprej. Neverjetno

Poskusi se pogovoriti tu na forumu ali kje, kjer te pač ne poznajo. Težka situacija je, ampak mene nekaj bode v oči.

On se je novi zlagal, da je ločen. Tebe pa istočasno prosi, da mu daš čas, medtem ko on živi še vedno doma. Ti moraš vse to prenašati, on ima pa ljubi čas, da razmišlja in da ne naredi kakšne spremembe. Njemu očitno biti na dveh stolih blazno ustreza, morda so razmišljanja o selitvi v tujino bolj pravljica kot karkoli. Seveda mu je lušno, vsaj ena mu bo ostala. Kaj pa ti?

Kaj misliš, da bi nova naredila, če bi izvedela, da se laže? In to v bistvenem podatku o njegovi vezi?

Ženske, zakaj moškega ne crkljate tekom zveze, pa vas ne bo varal ? Če je crkljanje in vse ostalo, kar paše zraven, z izbranim težko, pa izberite takega, ob katerem bo lahko ;).
Saj pa tudi njemu ni do tega, da hodijo domov k eni, ki jim gre na živce..

LOČI SE OD NJEGA. Nategoval je DRUGO ŽENSKO. Pa srečno.

ampak jaz bi to vzela kot izrazit znak nespostovanja ampak vsak pa ima svojo pot. Mene bi ze tisto ljubosumje skrbelo ker se mi zdi,da je ljubosumje pri drugi osebi skoraj vedno plod lastnega pokvarjenega uma. In ta/ta ni dalec do udejanjenja. Pravijo,da ljubosumje furajo tisti s slabo vestjo. Ne vem kaj bi ti svetovala. To je tvoje zivljenje. Naredi kar cutis ti,da zelis (ne oziraj se na druge,ki menijo drugace). Vse kar ti zelim je,da si srecna!! Ni tako veliko zivljenja vec pred nami in poskrbi,da bo to taksno kot si ga zelis.


Zato pa se poskusi ti “kao blef” odmakniti. Navidezno kot, da ti je vseeno.

Če bi ona izvedela, da je še z mano se ne bi več ukvarjala z njim.

On misli na njo. S tabo je torej končal, prihaja čas, da bosta očitno šla vsak svojo pot. SEKSAL JE DRUGO ŽENSKO, ali razumeš to? Z njim je končano, svetujem ti LOČITEV. Če bi tebe seksal drugi moški, bi on videl kako je to. ZASLUŽIŠ SI VEČ. Zlorabil te je, emocionalno, kot svojo ženo, VEČ SI VREDNA. Loči se od tega prekletega psihopata. To ti želim, pa lep nov začetek tudi.

Pejdi pred ogledalo,vzami list papirja,sprašuj se in si zapisuj.

Vprašaj se kdo si,kaj si,zakaj si taka,zakaj možu take stvari počneš,zakaj se norca delaš iz njega,zakaj ga zajebavaš,zakaj mu ne izkazuješ ljubezni,… in boš dobila odgovor.

Ni on kriv,kriva si ti.Pri drugi dobi to kar pri tebi ne dobi.In vsak te bo zapustil,prevaral zaradi take kot si.

Spremeni se,če želiš imeti lepo ljubezen,družino.

Punce ste zelo smešne.Iz fantov se norčujete,zabijate dneve po facebooku,pošiljanje sporočil,fantu ne izkazujete ljubezni,pa vaš odnos kaj pa ta krava,glej tole kaj je objavila,joj tale se spet našminkala,glej tega kojota,kake frende te ti to imaš,… pol pa ko reče fant pa pa,pa jok in stok,ve nič krive,vse so drugi krivi.

Ti pač doma igraj, kot da ti je vseeno kaj bo in tudi če slika, ne bo neke tragedije.

Mogoče te sedaj le daje ljubosumje in ga ne želiš prepustit drugi četudi ti je šel na živce?

To da ti je šel na živce verjetno pomeni, da si bila do njega precej hladna, na čase zadirčna, očitajoča..itd in človek je nekaj časa (nevede) trpel to tvojo tečnobo. V bistvu ni vedel kaj naj s to tvojo zadirčnostjo počne, ker to je bil tvoj klic po njegovi pozornosti. Če bi on takrat vedel zakaj ti tečnariš in bi te le malo pocartal, bi se tvoja nejevolja razblinila kot milni mehurček.
Ubral je drugo pot.
Naletel je na osebo, ki je bila razumevajoča do njega, začel je sanjarit o njej in se je zaljubil. Očitno tudi ona. Sedaj je nekje med oblaki, sanja o njej in to same lepe stvari, tiste, ki je pri tebi pogrešal, proti njeni podobi si ti, kot realnost, nemočna. Tebe pozna, pozna tvojo tečnobo in pozna tvojo lepo plat, ki se je izgubila nekje na začetku veze, ker je nista znala negovat vama je šlo vse samo še na živce…
S tanovo si v svoji glavi pričara prečudovite občutke, ki so kot droga in temu se ne želi odpovedat. Ne želi se odpovedat niti materialnemu ugodju, ki ga ima s tabo.
Verjetno bi na dolgi rok zveza s tanovo zabredla v iste vode kot je s tabo, ker dvomim, da se je kaj novega naučil o sebi.

Kaj lahko narediš?
Lahko si prijaznejša od nje, če zmoreš in ga s tem pridobiš nazaj ali pa uresničiš njegove besede in se ločita, gresta vsak svojo pot.
Vsekakor terapija ne bi škodila nikomur od vaju, ne za to, ne za eventuelno novo zvezo.

Vtihni !! Ne krivi nje !!! Ni ona mednožja nastavila drugemu moškemu ampak jo psihopat vara ! Sram naj te bo, ker žrtev prevare obsojaš, kurca prekletega, ki jo vara, pa ne. Marš !!!!!!!

Avtorica, loči se od njega, nateguje drugo žensko. PIka !

Mogoče te sedaj le daje ljubosumje in ga ne želiš prepustit drugi četudi ti je šel na živce?

To da ti je šel na živce verjetno pomeni, da si bila do njega precej hladna, na čase zadirčna, očitajoča..itd in človek je nekaj časa (nevede) trpel to tvojo tečnobo. V bistvu ni vedel kaj naj s to tvojo zadirčnostjo počne, ker to je bil tvoj klic po njegovi pozornosti. Če bi on takrat vedel zakaj ti tečnariš in bi te le malo pocartal, bi se tvoja nejevolja razblinila kot milni mehurček.
Ubral je drugo pot.
Naletel je na osebo, ki je bila razumevajoča do njega, začel je sanjarit o njej in se je zaljubil. Očitno tudi ona. Sedaj je nekje med oblaki, sanja o njej in to same lepe stvari, tiste, ki je pri tebi pogrešal, proti njeni podobi si ti, kot realnost, nemočna. Tebe pozna, pozna tvojo tečnobo in pozna tvojo lepo plat, ki se je izgubila nekje na začetku veze, ker je nista znala negovat vama je šlo vse samo še na živce…
S tanovo si v svoji glavi pričara prečudovite občutke, ki so kot droga in temu se ne želi odpovedat. Ne želi se odpovedat niti materialnemu ugodju, ki ga ima s tabo.
Verjetno bi na dolgi rok zveza s tanovo zabredla v iste vode kot je s tabo, ker dvomim, da se je kaj novega naučil o sebi.

Kaj lahko narediš?
Lahko si prijaznejša od nje, če zmoreš in ga s tem pridobiš nazaj ali pa uresničiš njegove besede in se ločita, gresta vsak svojo pot.
Vsekakor terapija ne bi škodila nikomur od vaju, ne za to, ne za eventuelno novo zvezo.
[/quote]


[/quote]
Dej Polarc, čil aut.

AVTORICA, daj šanso TVOJEMU NOVEMU ZAČETKU, brez psihopatov, ki ti zabijajo nož v hrbet. Nekoč nekje morda obstaja moški zate, ki je doživel isto kot ti in ki te bo cenil, ti pa boš oboževala njega. Res ti privoščim to.


Zato pa se poskusi ti “kao blef” odmakniti. Navidezno kot, da ti je vseeno.
[/quote]
Ona je bila odmaknjena že sedaj zato je bil on odprt do drugih.

To da je bil ljubosumen pomeni zgolj to, da se ne zaveda lastnih čustev in potem ga le ti prevzamejo in takrat razum odpove. Tudi sedaj pluje na valovih čustev 😉

Prevaran si. Tvoja čustva je zlorabil. Jaz na tvojem mestu izberem prekinitev z njim, ti pa se sama odloči, premisli. Ali boš še naprej žrtev? On torej hoče zaživeti s to piz.do
Ceni se, ni on zate. Srečno.


Ma ja….

Tudi jaz ji želim da bi jo nekdo cenil.
Zakaj ne bi bil to sedanji mož?

Ni se kar takoj za ločit. Tudi z novim, ki ga je potrebno šele najt, ne bodo samo rožice cvetele.


Zakaj se z njo obremenjuješ in razmišljaš o njej, ti razmisljaj o svoji prihodnosti bo bolje.. Tvoj mož je pa navaden lažnivec in brezjajcnezi da ne upa povedati ljubici po resnici. Ženska niti ve ne da je ljubica. In ti objokujes takega tipa. Dej se skulirat. Joče se samo za pravimi moškim ne za presrancem.
Ker pa zate ve da si neumnica ki prenese vse ima jajca ti povedati da te vara. Celo pricakuje da mu boš dala čas da se velicanstvo odloči katero bo izbral. Noro.

Rada bi mu dala priložnost saj sva skupaj 20 let in se ne želim prenagliti.

Po drugi strani pa sem veliko svojih želja zatrla zaradi njegove ljubosumnosti.

Ne vem kako naprej. Drugače kot sem ne znam živeti.

Če bi bil zenska, bi se ločila on pa naj se hebe po svoje. Nadomesti svojega možička z Maltežanckom pa bo.


Ljudje mislimo da ne znamo. Ker smo navajeni živeti neko življenje. Kaj pa če bo šel kako boš potem živela? Si kdaj razmišljala o tem? Kako si pa živela ko ga poznala nisi? Lih tako si živela. S prevaro se ne rešuje zakona ampak obratno tako se ga uniči.

New Report

Close