Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi česa ste srečni?

Zaradi česa ste srečni?

Jaz sem srečna, ker obstaja nostalgija. In glasba.

zaradi migracije

Ker vem, da mi ne bi treba vecno zivet na tem bednem svetu

nova
Uredništvo priporoča

Ker je zivljenje fenomenalno in sem hvalezen za vsako minuto (razen, ko me kaj boli ali sem bolan:)))

Ja, tudi mene nostalgija osrecuje. Se en tak pacient:))

Srečna sem, da živim; da vidim vzhajati sonce; da sem sposobna poskrbeti zase; da imam streho nad glavo; da imam službo in redne prihodke; da imam družino v kateri je ljubezen in spoštovanje; da smo v službi dobra ekipa; da imam par dobrih prijateljev na katere se lahko zanesem in jim lahko pomagam, ko oni potrebujejo pomoč; da imam dobro taščo; da so vsi moji najdražji zdravi, zadovoljni in srečni; da sem uresničila večina življenskih ciljev,….
Srečna sem, da diham med dobrimi ljudmi 🙂

Jaz sem srečen, da je konec z hormonskimi motnjami in mi ženske več ne parajo živcev.

Zanimivo, glasba in nostalgija gresta z roko v roki. Tako kot ti glasba nariše nostalgijo pred oči ti jo ne nobena druga stvar

Sploh nisem srečen 🙁

Zadnje čase sem srečna brez posebnega razloga, vsaj navidezno. V globini gre pa najbrž za spremembo prepričanj in za pravilne odločitve v preteklosti, kot je na primer izrez določenih ljudi iz življenja.

Ko se zjutraj vsedem in sem še vsa na pol zombi, zblojena in matasta in ko prižgem cigaret in naredim prvi požirek dobre turške kave, je ta trenutek ena sama popolnost. Seveda sem v življenju doživela že veliko sreče in tudi dnevno doživljam lepe trenutke, a ta je prav poseben, ker je vsak dan enak in traja že desetletja, a še vedno vsak dan prikliče neizmerno zadovoljstvo in srečo.

Srečna sm zato kr mam fanta, ki ga ljubim in to takšnega, ki me spremlja že od mojega 15ega leta, sedaj sem 20, zato ker imava predobr seks vsakič, ker me tako noro nabija, ker imam svoj avto, ker imam okrog družino, ki me ima rada, ker imam zdravje, ker so moji zdravi, (sem potrkala na les) ; ker vem, da se lahko vedno na te ljudi, ki me oblegajo četudi jih ni ogromno zanesem, in ker lahko ljubim tisto osebo, ki mi pomeni največ na tem svetu.

New Report

Close