Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plani za danasnji dan

Plani za danasnji dan

Kaksne mate kaj plane za danasnji dan? 🙂

Danes pa res moram likati. Al’pa tudi ne. Pametno bi že bilo.

Delat potem pa samo spat minimalno 13,14ur. Ta teden je bil res ubijalski

nova
Uredništvo priporoča

Danes pocivam, imam M, daje me viroza in sem bila ze vceraj cist boga, danes sem bolje, a se vedno vglavnem samo za posteljo.
Sla bom edino po futer za psa, pa pralni szroj bo pral. Ostalo pa postelja in kaka fajn serija. Kuhajo fantje 🙂

Šport, obisk pri prijateljih, obisk parih trgovin, kino in dva bobna opranega perila. Kosila bova nekje zunaj. To je plan za danes.

Odpikat popoldanski posel, malo Pohorja, dokončanje Žižkovih vicov, vmes nekaj v usta.

Se pol ure šihta, nato frizer, obisk očeta ter tete v bolnici, sibam domov likat, prat pospravljat ter zvecer cca 10 km pohod. Uf jutri pa celodnevni izlet po Beli krajini.

Zdaj grem plavat, popoldan fitnes…zvečer pa nekam ven…

Nimam družbe. Sem razmišljal da bi probal kak klub probat pristopit do kakšne punce. Muzika bo vrjetno itak šrot in preglasna alkohol me na ne zanima. Al zakaj že ljudje hodijo po klubih ?

Kam vi sploh hodite ob vikendih in kaj delate.

Nekaj čiščenja, pospravljanja, 2 ure ven, kosilo in pecivo naredit, branje knjige, ven, na obisk, branje knjige,…

Aja, imam namen it gledat katerikoli film 3D v kino. Sam. Mal nerodno a hočem videt kakšen je 3D efekt ker imam namen kupit svoj projektor da vidim kako je :)) Pa še možnost bom vidt kašno punco ker v vsakdanu ne spoznam nobene.

Aja, imam namen it gledat katerikoli film 3D v kino. Sam. Mal nerodno a hočem videt kakšen je 3D efekt ker imam namen kupit svoj projektor da vidim kako je :)) Pa še možnost bom vidt kašno punco ker v vsakdanu ne spoznam nobene.
[/quote]

Ne vem od kod si, ampak v Ljubljani je filmski festival Liffe. Če rad pogledaš tudi kakšen 2D film, morda tam še kakšno filmoljubko srečaš. Greš lepo na 2 ali 3 predstave, vmes malo posediš pred kinodvoranami in hitro koga srečaš. Te filme si gre marsikdo ogledat sam – ne boš nič izstopal, pa kakšna punca bo tudi brez družbe tam ;).

Ne vem od kod si, ampak v Ljubljani je filmski festival Liffe. Če rad pogledaš tudi kakšen 2D film, morda tam še kakšno filmoljubko srečaš. Greš lepo na 2 ali 3 predstave, vmes malo posediš pred kinodvoranami in hitro koga srečaš. Te filme si gre marsikdo ogledat sam – ne boš nič izstopal, pa kakšna punca bo tudi brez družbe tam ;).
[/quote]

Ti ne bi sla z njim? 🙂

Ni samo v Ljubljani, je kar nekaj prizorišč po Sloveniji, je pa dosti filmov razprodanih vnaprej.

Kosilo pri tašči (živimo v isti hiši, ena kuhinja), obešanje perila in čakanje dragega, da pride s celodnevne službe. Morala bi še kaj, a sem zbolela in sem na lekadolih. Nič kaj hudega, upam, da bo hitro boljše.

New Report

Close