Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek SDS obljublja znižanje ddv

SDS obljublja znižanje ddv

če bo sds to obljubo držala bom sigurno prvič po 20 letih znova šel na volitve in volil za stranko, ki bo po zmagi znižala ddv. Tisti s kratkoročnim spominom, zvišan ddv je bil darilo pokvarjene Bratovškove in njene falange in račun za nesmiselno reševanje bančne luknje, kar se bo kmalu izkazalo, da je bil nateg desetletja, ki ga je dokončno zakorenili Cerar, tako da ja, SDS ČE BOSTE ZNIŽALI DDV POTEM IMATE MOJ GLAS

Tudi mi se tega veselimo. Potem bomo lahko spet zvišali marže, ne da vi se vam to kaj poznalo.

Navaden smrtnik, ne bo imel nič od tega, ker bodo dvignili ceno izdelka, oziroma storitve.Zadeva je večplastna, vsi so lopovi, oblastniki, delodajalci, gzs, sindikati.Veriga je predolga, da bi bila prekinjena.

Kako že pravijo: Obećanje ludom radovanje.

marš SDSovec nekam, luknje so itak morali flikat samo zato, ker je SDS okoli nakladala, kako so banke zanič in luknje velike in klicala trojko (ki bi naredila točno isto). Tako da sam spokajo naj nekam hinavci kosovski, zdaj bi se pa nekaj duvali z 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} DDVja, ki se itak ne bo nič poznal nikjer.

kurci gnili bi se samo radi pririnili do korita na vsak način, ko drugi gasijo požar, pa oni mečejo polena pod noge. To je edina resnica.

prvo, gre se za fer odnoss, Bratuškova je obljubila da se gre za začasen ukrep, drugič ddv je previsok, ddv bi moral biri 19{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, osnovni izdelki kot so kruh, mleko, jajca oz osnovna živila bi morala biti neobdavčena, prav tako otroški izdelki, otroška oblačila, nekatera zdravila itd, slovenija je bogata država in z racionalizacijo porabe javnega sektorja je denarja več kot na pretek

meni je še zdaj žal da ni prišla trojka, le kaj je Bratuškova s svojo ihto zakrila pred trojko?
če se pa 1 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ddv nič ne pozna pol pa ni več razloga da je 22{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, a ne? je lahk kamot spet 20, če je temu tako

Naivčina.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

zakaj že? ker nas je Bratuškova nategnila s svojo obljubo, ki jo je Cerar potrdil? ali nisi tudi ti malo naivna zdaj v vsej tej štoriji glede Ahmada? niso tudi vas malo nategnili in Cerarjevo pilatovsko umivanje rok? ste izpadli naivni ja
pa da ti povem svojo mnenje, človek bi morali pustiti pri miru in naj živi v sloveniji če želi, če so lahko 2015 kršili zakon pa naj ga še zdaj, komu mar

le kaj je Bratuškova s svojo ihto zakrila pred trojko?

Si lahko misliš, kaj.
Sicer je pa res, DDV se lahko zniža in prav bi bilo, da bi se. Je pa vprašanje, če se bodo potem znižale tudi cene. Dvig DDV je bila neskončno škodljiva poteza, gobezdanje o začasnosti pa navaden nateg.

zakaj že? ker nas je Bratuškova nategnila s svojo obljubo, ki jo je Cerar potrdil? ali nisi tudi ti malo naivna zdaj v vsej tej štoriji glede Ahmada? niso tudi vas malo nategnili in Cerarjevo pilatovsko umivanje rok? ste izpadli naivni ja
pa da ti povem svojo mnenje, človek bi morali pustiti pri miru in naj živi v sloveniji če želi, če so lahko 2015 kršili zakon pa naj ga še zdaj, komu mar
[/quote]
Za razliko od tebe jaz nobenemu politiku ne zaupam, pa če trosi še tako mamljive in (meni) všečne predvolilne obljube. In meni je jasno, da je “Afera Ahmad” zgolj dimna zavesa. Saj se bo kmalu pokazalo, zakaj.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Potrebnih bi bilo se kaksnih 50 zujfov, da bi javna poraba prisla v normalne okvire. Pa Zemljarica odstranit z obzorja popolnoma.

Jaz ne verjamem in jih ne bom volila. Tudi če to izpolnijo, bodo pa kaj drugega spremenili na slabše. Mimogrede ukinili še kak praznik.

TUDI TI IMAŠ ZELO SLAB SPOMIN, SDS SO NAM UKINILI 2. JANUAR DELA PROST DAN, SMC CERAR GA JE VRNIL! PRAV TAKO SO BILI NAJVEČJI PROTESTI V ZGODOVINI SAMOSTOJNE SLOVENIJE PROTI VLADI SDSA, KI JE BIL TAKRAT TAKO DA SDSOVCI ZABRSKAJTE SE NEKAM!!!

Jaz ne verjamem in jih ne bom volila. Tudi če to izpolnijo, bodo pa kaj drugega spremenili na slabše. Mimogrede ukinili še kak praznik.
[/quote]

TOČNO TAKO SDSOVCI SAMO LAJAJO IN OBLJUBLJAJO, KADAR SO BILI NA OBLASTI PA NISO NAREDILI NIČ, ŠE CELO NA SLABŠE!

Pa res verjameš nesmrtnemu gorsuplskemu kaplarju??? Za enga julijacezarja bi lahko imel več zaupanja vase………….

Se pomnis, kaj vse so vzeli z ZUJF-om? Pa kaj z ZPIZ-2?

Ja in kaj so vzeli nam malim delničarjem NKBM in NLB. Vem kaj sem izgubil me pa bo vedno zanimalo kaj bi mi prinesla oziroma odnesla trojka!

Moj glas ima vlada, ki bo naredila naslednjih 10 zujfov.

v bistvu to ne bi smela biti obljuba, ampak dolg. Ne zaradi tega ker smo izven recesije, ampak ker nam denar ven uhaja. S tem pa tudi delovna mesta. začelo se je z janezovimi čiki, nadaljevalo z mojškrino kreacijo po imenu višji ddv, od takrat pa do danes so se cene dvignile izdelkov, storitev itd., ker /…poljubno vstavi/…. Rezultat je ta da se doma manj potroši, več se pa troši zunaj ker so cene tam bolj prijazne za nas. Če gre janez res v projekt nižji ddv ga tud jaz podprem. Samo hočem da potem to zadevo izpelje do konca in da ne bo izpada prihodkov iz naslova znižanja davka iskal v nekem novem davku. Drugače povedano, za iste šolde hočem (bom hotel) več muzike.

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Vzel nam je olajšave pri dohodnini – mah, a se nihče več ne spomni???

Ko pride SDS na oblast, vedno ukine kakšno delavsko pravico, ali pa jo zmanjša. Npr. v javnem sektorju so minimizirali potne stroške, uvedli so čuden uslužbenski sistem, ki ima več lukenj kot švicarski sir, prav tako so ukinili praznik.

Zmanjšanje davkov se lepo sliši, ampak ta izpad dohodka se potem nekje drugje pokrije: podražijo se zavarovanja, še več samoplačništva v zdravstvu, uvedba kake šolnine v javnih šolah, zmanjšanje subvencioniranja otroških vrtcev, dražje cestnine, uvedba mostnin in tunelnin, podražitve uporabnin vse mogoče infrastrukture … Domišljije za molžo in lupljenje naroda ne zmanjka. Na koncu je za navadno rajo vseeno, če te javne sisteme in infrastrukturo plačuje prek višjih davkov ali neposredno prek dražjih uporabnin. V žepu ne bo razlike.

Ko pridejo ‘naši’, vedno favorizirajo javni sektor, odpravljajo stare anomalije in ustvarjajo nove, ki jih je potem spet treba odpravljati, vse seveda s korekcijami navzgor. Delajo se, da podpirajo podjetništvo, ker se morajo tako delati, v resnici pa je ves njihov napor usmerjen v ohranjanje privilegijev in po možnosti ustvarjanje novih. Glavna naloga je, da ne naredijo nič in ohranjajo zatečeno stanje. Čudovit primer je zdravstvo, hvalijo se z nekimi reformami, ki jih vidijo samo sami, rezultatov ni nikjer, čakalne vrste se daljšajo, bolnišnicam podarjajo milijone, ker same ne znajo gospodariti, tanajhujši preganjalec zdravstvenega kriminala ima brata, do vratu zapletenega v taiste posle, na otvoritev novega bloka pa vsem v posmeh prikoraka mumija Zemljarič.

New Report

Close