Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Ahmeda smo dali že preko 50.000 eur

Za Ahmeda smo dali že preko 50.000 eur

Ja, njegovo preseravanje nas je stalo že preko 50.000 eur!
Ste jih vi tudi dobili? V dveh letih?

Eh, samo tolk? Grims se je zmotu, po moje je dobu 1,5 milijona na mesec.


Ah kje pa. Mi moramo svoje tožbe in pritožbe tja do Vrhovnega in EU sodišča ter odvetnike plačati sami. Nam odvetnikov ne plača država. Sploh če na vseh sodnih instancah izgubiš. In tudi stroškov bivanja, hrane, izobraževanja in zdravstvenega varstva ne.

Z odnosom populistov do slovenske medijske scene in te do prebivalstva R SLo si delamo težave.
Ahmada je potrebno takoj danes poslati na Hrvaško.

Samo poglejmo kaj počnejo te dneve begunci v ZR Nemćiji.
Demonstrirajo in hočejo stik z družinami v ZRN. Halllloooo. Jih sprejmejo za kratki čas, oni pa to!
Njihove družine so 100 in večlanske. Mamico jim….

Meni se zdi zelo grozno, da se za enega priseljenca trudi ogromno ljudi in gre ogromno stroškov. Ali je ta priseljenec kaj koristnega naredil za Slovenijo, da se mu toliko pomaga? Nič. Ni niti zaposlen. Država od njega nima koristi, ampak samo stroške in preglavice. Niti Slovenščine ne zna. V dveh letih, ki živi tukaj bi lahko govoril razločno in tekoče. Pove pa toliko, kolikor se človek nauči na tečaju v 2 mesecih. Sramota.

Naj se država, ministri in odgovorni raje trudijo za domače ljudi, ki še kako potrebujejo pomoč. Zelo me moti, da organizirajo izlete za begunce. Kako, da imajo takšno luksuzno ugodnost? Naj to organizirajo za naše revne otroke in družine, ki si tega nikakor ne morejo privoščiti.

S tem priseljencem, če bo ostal tu, bodo tudi v prihodnje same težave. Že sedaj kaže, da se ne prilagaja našemu sistemu. Če ga bo sedaj izigral, ga bo v prihodnje še bolj. Sedaj financiramo njega. Bivanje, hrana, nastanitev, žepnina, odvetniki,.. Kasneje, si bo izmislil še kaj dodatnega. In če bo tukaj še njegova družina, bo stroškov še več. Bodo otroški dodatki, najemnina, dodatki za veliko družino, zastonj hrana, položnice, …

Upam, v dobrokorist vseh Slovencev, da tega priseljenca pošljejo na Hrvaško, kamor po zakonu tudi spada. Zakoni so narejeni zato, da se jih držimo. Naj vlada to upošteva.

Meni se ne zdi prav, da begunci trdijo, da se nimajo nikamor za vrniti.

V Siriji se naj prilagodijo vplivom predsednika Bašar al Asada!!!!!
Hallloo!!! Pisda jim materina!
Ne
Jaz, mi in naši predniki smo se tudi morali prilagoditi TITOvi komunistični diktaturi in preko nje preiti v neko kao demokracijo. Tudi smo živeli in ne z z nekimi culami odhajali.
Islam takšen ali drugačen sem ne paše in naj ostane tam in tam si naj izbori svoje boljše življenje.
Zato ni prav, da se tega Anketa obravnava kot nekega boga.
Šus v dupe in bo v Hrčkarijo.

Toliko o znanju slovenščine…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

So ze bili casi, ko je narod nasel “krivce” zunaj sebe. “Krivi” so bili zato, ker so bili drugi, drugacni. Najprej je narod kazal na njih s prstom, potem z iztegnjeno roko. Si ne zelim, da bi se ti casi ponovili.

Zanimivo, tako glasni v virtuali, pred azilnim domom pa nikogar. Vsi bi bili desničarji samo na skrivaj in anonimno.


Psssst, ne moti jih, oni branijo svojo domovino!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

A to je spet Grims nekaj preračunaval? Naj izračuna, koliko smo dali doslej za njegovo poslansko plačo. S katero potem opravlja škodljive posle. Bljak.

Toliko o znanju slovenščine…
[/quote]
A spet ti? Ti plačajo v eni od dobro plačanih nevladnih organizacij za tole sr po forumih? imaš osebne koristi od tega? Verjetno! Ker drugače bi pravne določitve spoštovala! Ena od mnogih na mojih plečih in v mojem tošlu! Ahmada vzemi domov pa ga živi iz svojega- pardon še vedno mojega!

Tudi on jih ni videl. Dobičke imajo drugi.


Aha, nevladniki so na okopih zato rabijo takele sirske brivce. Ker je premalo telih brivcev poem se tepejo za njih. Ker bo drugače vir in priliv sredstev ugasnil! Pa bodo brez službic nedelavno donosnih.
Ko se pojavita Tara in Senza se takoj primite za žepe, ker leti iz njih vaš denar!


Aha, nevladniki so na okopih zato rabijo takele sirske brivce. Ker je premalo telih brivcev poem se tepejo za njih. Ker bo drugače vir in priliv sredstev ugasnil! Pa bodo brez službic nedelavno donosnih.
Ko se pojavita Tara in Senza se takoj primite za žepe, ker leti iz njih vaš denar!
[/quote]

Ne izmišljuj si. A poslanske plače družbenih škodljivcev iz SDS si pa kar izpustil? Si pravkar v parlamentu in afne guncaš? Bljak.


Psssst, ne moti jih, oni branijo svojo domovino!
[/quote]
LOL:)

Ne izmišljuj si. A poslanske plače družbenih škodljivcev iz SDS si pa kar izpustil? Si pravkar v parlamentu in afne guncaš? Bljak.
[/quote]

očitno so nevladniki proti demokraciji in bi radi enopartijski režim, al pa vsaj kaj takega kot fura Asad v Siriji. A vaši begunci vejo, da ste pravzaprav za šarijo?

očitno so nevladniki proti demokraciji in bi radi enopartijski režim, al pa vsaj kaj takega kot fura Asad v Siriji. A vaši begunci vejo, da ste pravzaprav za šarijo?
[/quote]

Ti bi pisal neumnosti? Ti kar….

He he, Ahmad zdajle sedi v palamentu in spremlja delo naših vrlih poslancev.

Ok, tele poste odpirajo plačanci, razumem.
Ampak da se sklicujejo na to, da migranti niso zaposleni in nas zajedajo, je pa češnja na tortici samozadovoljstva. A jih naročniki ne podučijo niti o najosnovnejših dejstvih?
Me pa zanima, če se zavedajo, od kod je denar za plačilo postov na forumih?

Ne izmišljuj si. A poslanske plače družbenih škodljivcev iz SDS si pa kar izpustil? Si pravkar v parlamentu in afne guncaš? Bljak.
[/quote]

kje pa vidiš kakšnega družbeno škodljivega v SDS?
razen, če si ti je zadnji S “pomotoma” zapisal.
ali pa si namesto prvega hotela napisat L.

Še zmeraj nikogar pred azilnim domom? Pa tako glasni?

že

To je res. Saj to je dobro, da ljudje ne upajo in nimajo želje. Pasivnost. Mislim, da na tem forumu samo Tara in Senza aktivno sodelujeta v živo. Torej dve pogumni punci. Kaj pa drugega od moških tako več ali manj nič ni. Bolje, da na internetu bruhajo ogenj.

kje pa vidiš kakšnega družbeno škodljivega v SDS?
razen, če si ti je zadnji S “pomotoma” zapisal.
ali pa si namesto prvega hotela napisat L.
[/quote]

Jah, meni so poslanci stranke SDS v glavnem škodljivci. In me je kar groza, kakšni denarji gredo zanje. Kakšen zna občasno tudi kaj pametnega povedati, ampak Grims ni med njimi.

Jah, meni so poslanci stranke SDS v glavnem škodljivci. In me je kar groza, kakšni denarji gredo zanje. Kakšen zna občasno tudi kaj pametnega povedati, ampak Grims ni med njimi.
[/quote]

A ni v vseh strankah tako? 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} poslancev nima kaj iskati v parlamentu, ker samo smetijo s svojimi nubolozami.

New Report

Close