Forum: Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Sodnik v zaporu piše kolumno?!

Odgovori Nova tema
Default avatar zgrožennadsodniki 14 Nov 2017 20:04

To, da so ga dal v zapor ne bi komentiral, ker ne poznam ozadja, a kakšen zapor je to, da piše kolumne http://www.slovenec.org/2017/11/14/milk ... e-kartica/ in opiše kako so goljufali...in taki sodniki nam sodijo.

Bananstan!!!!

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar Zakay pa ne 15 Nov 2017 09:56

kauznovan je z odvzemom prostosti, ne s prepovedjo pisanja, vso pravico ima

Default avatar mrzla jesen 15 Nov 2017 11:10

Naj piše, nekaj moraš početi, saj drugače se ti še zmeša v zaporu. Morda bo to pisanje komu v poduk, preden bo naredil kakšno neumnost.
Omenjeni sodnik je bil menda obsojen zaradi jemanja podkupnin.

Default avatar tomivsepove 15 Nov 2017 11:32

Prikaži citatzgrožennadsodniki je napisal/a:
To, da so ga dal v zapor ne bi komentiral, ker ne poznam ozadja, a kakšen zapor je to, da piše kolumne http://www.slovenec.org/2017/11/14/milk ... e-kartica/ in opiše kako so goljufali...in taki sodniki nam sodijo.

Bananstan!!!!
Tišina me ubija, zato sem spet takoj vključil televizor. Samo da nekaj ropota in da moje misli ne privrejo na dan_- A ni to žalostno, da tako razgledan, šolan človek ne razume tišine?

Default avatar mrzla jesen 15 Nov 2017 11:40

Prikaži citattomivsepove je napisal/a:

Bananstan!!!!
Tišina me ubija, zato sem spet takoj vključil televizor. Samo da nekaj ropota in da moje misli ne privrejo na dan_- A ni to žalostno, da tako razgledan, šolan človek ne razume tišine?
Žalostno je to, da tako pameten in razgledan človek stori kaznivo dejanje (sprejemanje podkupnine) in si na tak način uniči življenje! In to ne samo sebi, pač pa tudi svoji družini!

Default avatar qiqqe 15 Nov 2017 11:45

Glede na to, da je sodnik , je gotovo zelo intelegenten. Kolumna bo zagotovo zelo zanimivo branje.

Default avatar tišnina ubija 15 Nov 2017 13:10

Ravno v tem je bistvo, da te tišina ubija, ker so misli, strahovi, dvomi in vojna v glavi prehudi. TV je tukaj le tisti beg, da se zbereš in začneš stvari predalčkat.
Nihče od nas si ne zna predstavljati kako je, ko si po krivem v zaporu, ali pa se znajdeš v situaciji, ki je ne moreš obvladovati, a samo teče.
Jaz redno berem njegove kolumne in sem kar spremenila mnenje o marsičem. Ali je vzel podkupnino, ali ne ni več pomembno, ker če jo je...pečat, da je bil prvi sodnik v zaporu je neizbrisen. Pa baje je bil najboljši, ter je ravno zaradi tega vsem šel v nos.

Default avatar mrzla jesen 15 Nov 2017 13:27

Prikaži citattišnina ubija je napisal/a:
Ravno v tem je bistvo, da te tišina ubija, ker so misli, strahovi, dvomi in vojna v glavi prehudi. TV je tukaj le tisti beg, da se zbereš in začneš stvari predalčkat.
Nihče od nas si ne zna predstavljati kako je, ko si po krivem v zaporu, ali pa se znajdeš v situaciji, ki je ne moreš obvladovati, a samo teče.
Jaz redno berem njegove kolumne in sem kar spremenila mnenje o marsičem. Ali je vzel podkupnino, ali ne ni več pomembno, ker če jo je...pečat, da je bil prvi sodnik v zaporu je neizbrisen. Pa baje je bil najboljši, ter je ravno zaradi tega vsem šel v nos.
Se strinjam. Tudi on je samo ČLOVEK. Verjetno mu ni lahko, ne glede na to, kaj se je v resnici dogajalo.

Default avatar dobjkh 15 Nov 2017 17:09

Bananstan!!!!
Kdo pravi, da ne razume tišine. Ti. Jaz, ko sem prebral njegovo kolumno, možakar dobro razume tišino.

Default avatar Pikulet 15 Nov 2017 17:26

Bananstan!!!!
Tišina v zaporu je nekaj drugega kot tišina, ko ga vlečeš svojemu tipu, ta pa od sebe ne da niti glasu

Default avatar mi22 15 Nov 2017 17:42

Bi mogo sodnik prej mislit kaj ga caka.

Default avatar vsi smo v tem 15 Nov 2017 17:45

Prikaži citatmi22 je napisal/a:
Bi mogo sodnik prej mislit kaj ga caka.
Definitivno to velja tudi za tebe.

Tolaži ga misel, da mu ne morejo dati toliko aresta, kot je pobral denarja.

Default avatar život je opasan 15 Nov 2017 18:43

V življenju vsi naredimo odločitve, ki lahko močno ali manj močno prizadenejo nas, družino in tudi ljudi, ki jih ne poznamo.

Stran 1 od 1
Na vrh