Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mišičnjaki s hudimi avtomobili in debelo denarnico

Mišičnjaki s hudimi avtomobili in debelo denarnico

Pa da napišem svojo zgodbo glede tega in da me taki niti malo ne ganejo, taki postavljači z mišicami in narejenimi nasmehi.Ko vidim, da se veliko piše o teh tipih z mišicami v fitnese ko hodijo, hudi avti, debele denarnice. Pride pred 3 leti do mene v fitnesu en mošk(z njim sem 1x že prej govorila, ko je jokcal o tem kakšne smo ženske itd), tja sem namreč hodila 2 meseca, več ne, ker mi ni bilo do teh moških napihnjenih tam, ker vsi nekaj vprek pecajo in se hvalijo. In po eni debati ko je drugič prišel do mene, se mi začne sam od sebe hvaliti in kazati po telefonu kakšen ne vem kaki avto si bo on kupil in začne nekaj nakladati od svoje firme, ki jo ima in mi je bilo itak takoj jasno kam pes taco moli in da je sam usekan na to,da je na ven lep, postaven, seveda z mišicami, nor na hitre in drage avtomobile in seveda denar, ker je začel s svojo firmo nekaj nakladati. In jaz mu tako rečem, da nazadnje je nekaj stokal kakšne smo ženske in da padamo vse samo na to, da se naj mogoče malo sam zamisli glede tega, zakaj se na njega lepijo ravno vedno take, ki imajo rade hude avtomobile, denar in da mene takšni moški sploh ne zanimajo in me celo odbijejo zaradi tega, ker se non stop hvalijo kaj vse oni imajo. In da nismo vse pleh in keš pičke in naj se na to navadi. S tem sem ga kar prizadela je bilo videti in se je rajši umaknil od mene stran, kar se mi zdi pravilno. Kaj mene briga kateri tip avtomobila ti voziš in ga boš nekoč vozil. Najprej sami dajejo pobudo, nato pa jokcajo kakšne so ženske. Ja takšen, kot si sam, takšnim boš všeč in to zaradi tega se jim gre, ker imaš takšen avto in denar. In ne domišljajte si taki moški, da ste zanimivi njej zaradi tega, ker ste ji všeč. Všeč ji bo vaš denar in material, ki ga imate. To pa je tudi vse. Mene takšni napihnjenci besedni in fitneserji z mišicami res ne zanimate, se vas hitro losam ko začnete nakladati.

Stran od takih, tak te bo potem okrog vlačil kot lastnino in te razkazoval kot svoj novi avto


Vaš link

Če bi obstajal kak fitnes za trajni make up.

Točno tako, takšen te potem želi imeti za svojo last, kupiti namreč taki moški želijo žensko. Mi je več znank razlagalo takšne in drugačne zgodbe in takih moških se je najbolj za bati. Najprej se ti prav prilizujejo in lepe besede govorijo, kasneje pa te imajo za svojo lastnino, so posesivni,ukazovalni in nikamor ne smeš brez njih. Narcisi so to. Na ven pa se tako lepe delajo pred drugimi ljudmi. Taki so najhujši, neke vrste tihe vode so to.

na debelih avtih in v telovadnici ali s prekupčevanjem, lenuhi, kriminalci!

Tako ja sami dilerji, ženskarji, bahači da ni večjih, samovšečni da glava peče.


Vaš link

Če bi obstajal kak fitnes za trajni make up.
[/quote]

Me ne gane taki fintes veš fitnes za fejs

Vsekakor so takšni za izogibanje.

Tebe ne ganejo, marsikatero pa ganejo.

ta vpis tudi ne bo nič pomagal nemišičnjakom, ker te tudi taki ne ganejo.

Tudi sama se takih na dolgo in široko izogibam. Se strinjam avtorica s tabo.

Objavila sem samo svojo zgodbo, ni tukaj važno kdo me in kdo me ne gane. Tak za prebrati, da nismo vse na mišice mahnjene 🙂 Ni celi point v tem a veš.

Objavila sem samo svojo zgodbo, ni tukaj važno kdo me in kdo me ne gane. Tak za prebrati, da nismo vse na mišice mahnjene 🙂 Ni celi point v tem a veš.
[/quote]

Mišice so seveda plus, če so pridobljene po naravni poti. Pa ne smeš biti narcisoid.

Mišice so seveda plus, če so pridobljene po naravni poti. Pa ne smeš biti narcisoid.
[/quote]
Po naravni poti veš da jih ne dobi skoraj nihče, izjeme so redke. Narcisov je pa ravno med fitniserji malo morje.


Po naravni poti veš da jih ne dobi skoraj nihče, izjeme so redke. Narcisov je pa ravno med fitniserji malo morje.
[/quote]

Jaz spadam med te redke izjeme.;)

Jaz spadam med te redke izjeme.;)
[/quote]

Pohvalno zate 🙂

Pohvalno zate 🙂
[/quote]

Za to je potrebno trenirat veliko let. Zdaj pa grem v fitness.;)

Vsaka ženska verjetno hitro opazi kakšno kvaliteto mišic ima moški.Ali jih je pridobil z res trdim treniranjem in odrekanjem ali pa na lahek način.Tisti ki res trenirajo imajo natrenirano celo telo od nog ,riti,hrbta,rok itd.Seveda če je pa ima moški še lep simetričen obraz in lep tonus telesa potem je pa top,ampak moških z zares lepimi mišicami na celem telesu je izjemno malo.To ti mora biti gensko prirojeno in seveda še veliko odrekanja je potrebnega.

Za to je potrebno trenirat veliko let. Zdaj pa grem v fitness.;)
[/quote]
Lepo. Super fitniseraj 🙂

tako je, avtrica,… jst vem, da bi trznla na mene, ko se bi z biciklom mimo pripeljal, jebeš tiste napihnjence na fitnesu, ki ti kaažejo slike, jst ti bi pokazala mojooo makinoooo, na štango te dal in en krog zapeljal, hehe…

Starši si krivi. Vzgoja brez poudarka na vrednote. Ne vedo, kako pravilno živeti in kako biti srečen v življenju, saj jim tega nihče ni povedal.
Še eno pivo,pa bom srečen..
Novi avto, pa bom strečen
Še več denarja, pa bm ok
Seveda moram imeti še svoje podjetje, da se bom počutil izpolnjen..
Pa novo punco, to me bo naredilo srečnega..
…nikoli konca…
…ko imaš to pa to, pa vse, še ni dovolj….
for the mind (um)….it’s never enough….živì ali v preteklosti ali v prihodnosti…in vedno sôdi…
…nikoli v sedanjosti…
…saj te sploh ne vidi in doživi takšno kot si v resnici, avtorica…..

Tisti, ki imajo pretirane mišice so naravnost ogabni. Ponavadi imajo možgane v velikosti oreha in priimek na ić.

pa gate dol je pa brez mišice 🙂


Že ko vidim tvoje komentarje nič ne trznem, zaenkrat nisem še no hehe 🙂

Gensko prirojeno ja, teh moških pa ni ravno dosti ane.

hhehehehe ja veliko za takih sem slišala, ko jim še vstane niti ne, tista mišica spodaj pa ne dela dobro nekaj ne. Drugje pa jih je po celem telesu malo morje. hehehehehehe

New Report

Close