Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

Zakaj se moški bojijo visokih žensk?

Ob konkretno visoki ženski s športno postavo zgleda, kot da ima 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških praznino med nogami, če pa ženska pokaže še malo več samozavesti, je pa sploh konec…edini, ki mogoče zberejo malo poguma, so kakšni dvometraši.

Zakaj taka prestrašenost?


Kakšna prestrašenost? Če je grda, je grda.

Ker imajo majhne tiče in morajo potem riti po riti.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem 173cm in jih kar pristopi do mene. Očitno se mene ravno ne ustrašijo, ne vem, sklepam pač 🙂


Kakšna prestrašenost? Če je grda, je grda.
[/quote]

a to je zate grdo? Že na podlagi tega, ko je toliko visoka se ti zdi to grdo?

V bistvu je malo visokih moških.. pa kot opažam, so majhne ženske mahnjene na visoke moške.

Si ti res tako visoka ? Fju, marsikaterega deca presežeš v višino…

No, ko boš 186, se pa oglasi…grdote pa ni, nadpovprečen videz…

186 velika ženska je že velikanka.

186 res ne vem, če poznam katero, jih poznam pa nekaj 180-185, stare od 30-45 in so vse lepe ženske.
Sama imam malo pod 180 in sem tudi opažala, da moški nimajo jajc, ampak meni so bili itak vedo všeč taki nad 190, tako da m je bilo vseeno. Sam realno, če je več kot polovica moških manjša od mene ali nekje moje višine, do 186 in več res malokateri seže..

Jaz imam pa drugačne izkušnje!
Sem visoka 178 cm, pa se okoli mene sučejo večinoma mali moški…vsaj 10 cm nižji. Pa kaj si naj s takšnim pomagam? hihiih…..namesto, da bi on mene dal pod perut, bi potem morala jaz njega….sem pa raje sama, kot z manjšim moškim!

No, ko boš 186, se pa oglasi…grdote pa ni, nadpovprečen videz…
[/quote]

Če si še nadpovprečno lepa, potem bo bolj jeba.. se moški verjetno res bojijo ;).
Pa sama naredi prvi korak, ko vidiš res visoke moškega, ki ti pade v oči.


Ti si drobižek v tej temi, jaz pa tudi ;).
Pa še vedno me ne ogovarjajo ravno visoki moški. Hm. So kar tam večinoma moje velikosti.. kot ta višjih ne bi bilo ?

186 res ne vem, če poznam katero, jih poznam pa nekaj 180-185, stare od 30-45 in so vse lepe ženske.
Sama imam malo pod 180 in sem tudi opažala, da moški nimajo jajc, ampak meni so bili itak vedo všeč taki nad 190, tako da m je bilo vseeno. Sam realno, če je več kot polovica moških manjša od mene ali nekje moje višine, do 186 in več res malokateri seže..
[/quote]
Jaz poznam samo eno ki je 178 pa je tud fejst. Ko obuje pete je pa dolga ko ponedeljek. Sta pa z njenim partnerjem skor iste velikosti on malenkost večji od nje. Samo on ne nosi petk 🙂

Ker so štoraste in se bojijo, da bi jih potacale. Enako kot ni veliko ljudi, ki bi imeli za domačo žival žirafo.


Žirafa je pa lepa žival ;).

Ker izgledate kot kobile, štoraste in nerodne.

Jst sem pa 189cm.. 🙁 Ko sem izbirala tipa sem imela kriterij da mora biti visok vsaj 190cm.. Pri ostalih zadevah nisem komplicirana.


Kobila je lepa plemenita žival ;).

Jaz se bolj ustrašim tega:

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Vaš link

Saj ne da bi žensko iskali z metrom v roki, a v sebi imamo nehote pradavni vzorec zaščitništva šibkejšega oziroma bolj ogroženega spola in bolj dragocenega za nadaljevanje vrste, zato so naša izbira pogosto ženske, ki so nekaj nižje od nas.
Glede na to, da smo tudi moški vse višji, ne bi smelo biti težav tudi za višje ženske, da najdejo partnerja.
Enako je tudi pri zelo samozavestnih ženskah. Moški s pomanjkanjem samozavesti (kar velikokrat skrivajo z “ven metanjem” in poudarjenim “moškim” obnašanjem, se ob samozavestni ženski ne počuti kot Moški. Posledično se jih izogibajo. Sicer pa se normalno samozavestna ženska v vlogi partnerke takšnega moškega ne bi dobro počutila.
Moški z normalno samozavestjo pa v samozavestni partnerki vidi zanimivo sopotnico, ki jo tudi zaradi te lastnosti ceni.


Kobila je lepa plemenita žival ;).
[/quote]
Res je konj je lepši in bolj seksapilen od marsikatere ženske:

Vaš link

Ženske zjutraj, ko vstanejo izgledajo nekako takole:

Vaš link


Res je konj je lepši in bolj seksapilen od marsikatere ženske:

Vaš link

Ženske zjutraj, ko vstanejo izgledajo nekako takole:

Vaš link
[/quote]

Spet ti ki ženske sovražiš
Get a life


Še en kvazi biolog. Jaz sem dec pa me zanima samo drugi dec, kwa mi bo ničvredna šibka gadura, ki ne zna niti kuhat, tri ure se lipša za tisto eno instagram fotko, ki jo potem še retušira.

Sej babe ponavadi pravite, da ne marate malih tipov.


Še en kvazi biolog. Jaz sem dec pa me zanima samo drugi dec, kwa mi bo ničvredna šibka gadura, ki ne zna niti kuhat, tri ure se lipša za tisto eno instagram fotko, ki jo potem še retušira.
[/quote]
Pa si Najd dedca ane kdo ti brani? koji curac jamras in se ukvarjaš z zenskami

New Report

Close