Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Pissing

Pissing

Zanima me koliko vas je že probalo pissing in kako je bilo? Prav tako me zanima koliko bi vas bilo to pripravljeno narediti, če bi si partner to želel ?

Super je če sta oba za to, najbolje če si želiš vlogo podrejenega. V najini “vezi” sem dal povod sam, zvezal sem jo na posteljo in je nisem pustil na wc, vse je bil del igre. Čez čas ji je postalo všeč in sva zamenjala vlogi, me preseneti, zveže in po meni, včasih med lizanjem njene…

Pacienti…….

jaz si zelo želim takih mokrih igric, predvsem če bi bila še oblečena. zaenkrat sem to prakticiral samo sam, sem pa spoznal eno punco ki ji je to tudi všeč in se bova skupaj zabavala, ko se bolj spoznava.
zelo težko je kar tako najti nekoga ki mu je všeč, ker je družba pač taka kot je in mnogi niti sebi ne upajo priznat da jih to vzburja. potrebno je biti res odprt in svobodnih misli, da to ugotoviš, kdor pa je zaprtih misli in mu je vse, kar ni misijonarc, bolano in sprevrženo, je pa pač ovca (kot zgornji komentator).
v bistvu je res škoda da si marsikdo ne zna popestrit seksualnega življenja drugače kot s trojčki in varanjem.

Pisin je zelo zanimiv fetiš. Sploh, če sta oba za in si zaupata.

Urin pri zdravem človeku zapusti telo sterilen. Zato ne čudi, da so ga na frontah uporabljali za čiščenje ran. V človeški zgodovini pa je služil marsičemu, od belila do zdravila: https://www.theguardian.com/commentisfree/2011/mar/10/unusual-uses-of-urine

Ljudi tako moti le lastna nevednost ali pa bolj pogosta simbolika, ki jo družba obesi določeni stvari. Pri čemer se urin še vedno uporablja za izdelavo medicinskih krem, kozmetična industrija pa tudi pridobiva surovine iz živalskih sečil.
Ampak to je lepo zapakirano, drago prodano.. in je OK.

Zlati tuš je tako rezerviran zgolj za največje “obsedence”. Seveda se ni potrebno ukvarjati z ničemer, kar vam ne paše. A je tu jasna linija, ko začnete svoje mnenje, okus in izbire vsiljevati drugim. Ponavadi v imenu “normalnosti”.
Zato je sledeči grafit še kako resničen:
[img]https://farm9.static.flickr.com/8629/16655852185_5e4bd76960_b.jpg[/img]

De omnibus disputandum..

Ювелирные прикрасы, которые мы имеем или заказываем в подарок любимым хранят на поверхности большое число увлекательных фактов, какие возможно мгновенно прочесть, если Вы нажмет на наш сайт новых выпусков касательно драгоценных изделий кастомное украшение что это. Цифровой страничка дорогих изделий предоставит покупателям с большинством положительных навыками, совместно с пособием каковых Вы сумеют отлично соображать в оригинальности золотых плюс серебристных украшений, дополнительно в необычных породах камней плюс золоте. Веб-ресурс различной полезной новостей про ювелирке ежедневно увеличивает публикации, какие помогут Вам лучше разбираться какие именно серьги гармонируют именно в одежде, как же стоит заботиться об золотых украшения, плюс что же сегодня актуально. Нажимайтек на наш ресурс, изучайте также отбирайте нужные темы или переводите их в персональные соц. фейсбука, здесь мы продолжаем систематически расширять существующие странички ленты золотых наборов.

Ja z mozem. Delno. Ne tisti pravi po telesu ampak med seksom.

Med seksom je on, medtem, ko ga je imel v meni. Potem dalje seks

meni je to zakon, stoji nad tabo medtem ko ležiš  gledaš kako ščije po tebi se ti vsede direkt na faco in jo zraven ližeš …

Jebem ti mater nagravžno a ji drek tut ješ?

Ne vem, zakaj se tu notri meša tak, ki nima pojma. Če ti nek fetiš ni pri srcu, pusti druge pri miru. Glede pissinga ni čisto nič narobe.

po moje ti je nagravž sam misel na sex … kaj šele sexat

Ja super je mm

Pa je katera da bi to res nardila? Jst sm za.

Jaz vem za ene tri punce, ki to redno delajo, samo stalo te bo kakih 150 E, so pa profesionalke,…

Sma probala z mojo , jst sm ji med fafanjem spustil malo v usta, vendar je pljunila v umivalnik, nato pa sma šla v kopalnico in sem šel v tušu na kolena, ona me je pa zalila s pissom po obrazu,prsih itd. Nazadnje je pa bilo med filmom je rekla morm na wc, sma dala Netflix na pauzo, neki se hecama, vzame sabo kozarec od vina, k sma ga pila zraven in mi ga napolni s svojim rumenim sokecom, mi ga da , ne se neki heca sej ga ne boš, jst pa na eks spijem. To pa zaenkrat to kar imam izkušnje v tej smeri.

New Report

Close